Marmarisde Zıpkınla Neler Yapabilirim

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında Proteus tarafından paylaşıldı.

1. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    Makina:Cormoran Super Match Kamış:Balzer Powertrip
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Arkadaşlar Marmaris İnbükü tarafında dalan varsa bilgilerine ihtiyacım var.Kıyıdan olta ile avcılık konusunu bir abimin sayesinde avlaklara kadar çözdüm.Sıra zıpkında.Yardımlarınızı bekliyorum..

2. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Hadi arkadaşlar gerçi bir ay zamanım var ama........?

3. r.oktay

r.oktay

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kılıç 7 kg, Lahoz 8,5 kg
    burak kardeş.inbükü tarafında yani hisarönü koyunda pek birşey bulacağını sanmıyorum.biz sırtıcıyız.hisarönü cok kuraktır.ancak tekne varsa karşı kıyıda selimiye koyunun karşılarındaki adalar ve topuklarda birşeyler bulabilirsin.ben senin yerinde olsam ınbükü tarafını değil öteki tarafta yani gökova tarafında balıkaşıran'ı denerdim.inanılmaz bir deniz.kaya,topuk ne istersen var.ağ atması zor bir yer olduğundan büyük lağoslar var.ama kesinlikle tek başına dalma.birde o bölgede ani hava değişimleri oluyor.dikkat et.bol şanslar dilerim.sağlıcakla.....

4. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Abi çok teşekkür ederim botumuz var ama daha karar vermedik götürelimmi diye.

5. kerem388

kerem388

ben cubucakdannımm ınbuku tarafında pek bısı olmuoo ama karsı koydaa el kadar cıpralarıı vurmuoruz kucukk dıee dusun artrık karsıı gıtcenn yanee senın bıldıgın bı yer varsaaa solermmıısn bide bizim ordakı otel var oraya kacak gırıp dala bilirsenn orda da saglam balık varrr dırr

6. r.oktay

r.oktay

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kılıç 7 kg, Lahoz 8,5 kg
    burak kardeş..kıyıdan balık avcılığında da sana mesaj yazdım.onuda bir okursan bot hakkında karar verebilirsin.botta motor yoksa onu sırf keyif için kullanırsın.hatta o bile değişken rüzgarlar nedeniyle tehlikeli.ben 26 yıldır marmaristeyim.onun için her türlü yardima varım.belki geldiğinde tanışabilir ve daha çok paylaşımlarda bulunabiliriz.sağlıcakla kal...

7. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Abi biz ekip olarak geleceğiz yanımda bilgisayar olacak sana gelince özelden yazarım.Gelince mutlaka arayacağım eğer müsait olursan tanışırız..İlgine çok teşekkür ederim bot konusunda uyarılarını dikkate alacağım...

8. kerem388

kerem388

abiler bızde cubucakda kalıoz varmı baska bıldıgınız guzell dalıncakk yer

9. simendifer

simendifer Sennur

Abiler, biz de Çubucak'da kalıyoruz. Var başka bildiğiniz güzel dalınacak yer ?

Merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz. :)

Profilinizden imza ayarlarınızı yaparak, isim, doğum tarihi, bulunduğunuz şehir ve kan grubu bilgilerinizi yazarsanız seviniriz. ;)

Bunun yanısıra, forumda, Türkçenin düzgün kullanılmasına dikkat ediyoruz. Kelimelerinizi Türkçeye uygun şekilde yazarsanız, herkes yazdığınızı anlayabilir ve Türkçeyi de korumuş oluruz. Dikkat edeceğinizi düşünüyor ve teşekkür ediyoruz.

Keyifli paylaşımlar...

10. trefli

trefli semih sözer

Favori Kamış:
    seac-sub xfire 85 zıpkın posedion ultımade olta
    En İyi Avı:
    hala denizde duruyor
    Arkadaşlar aramıza hoş geldiniz ..Lütfen Türkçe yazılıma dikkat edelim..

11. Rastafarian

Rastafarian

Favori Kamış:
    Zıpkın,RoketAtar:)
    En İyi Avı:
    Akya - 9,5
    Usta ben dalmadım ama diving de çalışan bir arkadaş vardı o söyledi keçi adasının olduğu bölge ve akvaryum da güzel balık oluomuş

12. oz0735

oz0735 Özkan

Favori Kamış:
    olta ve zıpkın
    En İyi Avı:
    28.2 kg sarıkuyruk(kuzu);4.7 kg levrek;1.5kg kofana;4.5 kg deniz turnası;2cm gümüş(alanya)
    Tanay kardeşim bu konunun ilk sayfasına bakarsan site yöneticilerinden Sennur ablanın uyarılarını görebilirsin.Lütfen türkçemizi düzgün kullanalım.

13. apneadiver76

apneadiver76 BURAK

arkadasım 7 adalar tarafı amazon kampıngın ilersınde orad zinarıt ve karagoz bulabılırsın agason suren nedir bilmiyorum ama 8-10 metre civarı yaklasık 30- 40 saniye arası beklemen gerekıyor ıyı avlar

14. r.oktay

r.oktay

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kılıç 7 kg, Lahoz 8,5 kg
    arkadaşım.bende burak kardeşim gibi balıkaşıran ve 7 adalar tarafını tavsiye edeceğim.ancak tek başına dalma ve hava durumunu kontrol et. bu bölgede çok miktarda topuk ve kaya var.lağos bulabilirsin.ama çok dikkatli ol...marmarisin 8-10 mil ilersinde kumlubük den sonra kadırga koyu var.koya girerken sağ tarafta burundaki kayalığın açık denize bakan tarafı da zıpkın için çok güzel.haaa.bu arada buralarda zıpkınla balık avcılığı serbestmi bilmiyorum.birde yalancıboğazın acık deniz tarafında 3-4 mil ilerde yılancık adasına gelmeden deve taşı denilen bir kaya var.tavsiye ederim.benden bu kadar.dikkatli ve şanslı olmanı dilerim

15. ozan

ozan Ozan

bir yerin adı akvaryumsa emin olun dalışa serbest ava yasaktır ;)

16. h@s@n

h@s@n HASAN

Favori Kamış:
    olta-zıpkın-vs.
    En İyi Avı:
    kilosunu bilmem de 75cm vardı Külah Balığı
    :confused: merhaba..ben foruma yeni katıldım.zıpkında da daha yeni sayılırım.bu sene çubucak'a kampa gitmeyi düşünüyorum.orada iyi balık var mı?İnbüküde daldım,pek birşey bulamadım.Bilgilendirirseniz sevinirim..;)