Meis Adasi Ve Biz

Konu, 'Bölgeler' kısmında Mehmet Demirörs tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum öyle çok ki

MEIS ADASI :) KOMŞU YUNANISTAN IN ADASI :) VE YAKINLIĞA DIKKAT!

2. can

can

Harika bir manzara...yasanacak yer dogrusu..ama hani baliklar ?? oranin cok güzel bir av bölgesi oldugunu duymustum..yaniliyormuyum ?

3. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    can a

üstad davet edilmiştiniz hatırlarsanız benim balık tutduğum zamanlarda bu site yoktu ayrıca dicital foto larda yoktu en önemlisi bunları aktarabilecek bilgimiz de yok affola..ama güzel balıklar var her dönemi farklı özellikle temmuzda sabah hava aydınlanmadan 10 lu 15li çaparilerimizin tamamı kolyozla dolar ve takneye çekerken yarısı denize düşer ..eylül kuzu ağustos melanur ve lambuka müthiştir ...saygılarımla...m.demirörs

4. can

can

hatirlamazmiyim..davetin icin ayrica tekrar thanks :) bu arada davet senin icin de gecerli biliyorsun..ay basinda tekneyi nihayet denize indiriyorum..marinayla sözlesmemi yaptim bile:D .en yakin zamanda beklerim..

5. can

can

bu arada birsey sormak istiyorum..siz rahatlikla yunan karasularina gecebiliyormusunz orada ? ben gecen yil datcanin karsisindaki adada yanasip geceledim ne arayan ne soran oldu..

6. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    adalar

bazen ve zaman zaman ..anlayışa bağlı ama onlar her cuma pazarına gelebiliyorlar ayrıca acil vakalarda hastahanemize ve eczanamize galiyorlar

7. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Sayın Mehmet Demirörs çok güzel bir manzara İstanbul'a göre çok bakir bir yerde avlanıyorsunuz imrenmemek elde değil
    Sanırım balık açısından zengin türe sahiptir orası ne mutlu.
    İlerliyen zamanlarda yaptığınız avların hikayelerini ve fotolarını görmemiz dileğimle Saygılar

8. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Evet arkadaşlar bu hafta sonu bende Kaş'taydım meis dediniz anılarım canlandı.Dayımın dalış okulu vasıtasıyla meis in hemen karşısındaki kayalıklarda dalış yaptık.Manzara ve balıklar süperdi.Hatta bi bölümünü su altı fotoğraf makinasıylada çektim onlarıda paylaşıcam bastırdığımda.Alın size meis manzaraları.

meis ve ben

burasıda meşhur Kaputaş

9. can

can

müthis resimler zipkin tesekkürler...cesaretim olsa bende dalmayi cok isterim ama nedense korkum var.
    Bu arada Antalyaya da girerseniz beklerim
    Selamlar

10. birdakine balıklarıda cekersin mehmet hocam :) , zıpkın kardeşim ne müthiş resimler onlarya harika, bakmaya doyamıyor insan her ikinizede teşekkürler :)

11. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Zıpkın, öyle ters olduki, görüşemedik. Sen aradığında ben sarıbelen köyündeydim ve aşağı inmek için hazırlanıyordum:( Kısmet değilmiş. Senin biraz vaktin olsa yetişirdim. Yada fethiyeden çıkarken haber verseydin.. Neyse, bir dahaki sefere. Fotoğraflar müthiş arkadaşım.. Utku durdu durdu balığı gözünden vurdu ve acaip keyifliydi onu yemek:).. Sen avlanabildin mi?

12. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Bunlarda benden Kalkan kareleri:) Evimizin bulunduğu Sarıbelen köyü daima bulut, sis içindedir..

13. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    resimler

resimler müthiş tablo gibi değilmi oralarını boşuna seçmedik herhalde türkiyede neredeyse gezmedik yer orman deniz doğa kalmadı ve kaşa yerleştim burada mutlu ölürüm herhalde..resimler nekadar güzel ellerinize sağlık her mevsimi birbaşka güzeldir

14. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Aylin manzara müthiş yaaa.Vallahi süper.Yaa ben Fethiyeden çıkarken arıycaktım ama saat 8:30 falandı uyuyorsunuzdur diye aramadım.Bide ben sizin o kadar yukarıda biyerlerde oturduğunuzuda tahmin etmiyodum.O bakımdan biraz saat geçsin öyle arıyayım dedim.Neyse kısmet değilmiş.Ama Utku ya bravo.Elbisede yakışmış vallaha. :D

15. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Bunlara benzer pek çok kare var bende. Hayran olduğum manzarayı fotoğraflamaya doyamıyorum. Bu kış 2 defa gittik Kalkan a. Bizim evin bulunduğu yer kışın sert günlerinde kar alıyor, Yaylası. Kalkan ın içine 7 km. Ancak inanılmaz güzellikte...

Zıpkın İngilizler saat kargalar kahvaltısını etmeden uyanıor. Köyün horozunu uyandırıyorlar ötsün diye. Saat 5.30 civarında uyanıyor adamlar. Birde biz ev kalabalık diye terasta uyku tulumları ile yattık. Gece yıldızlar üzerinizde yorgan gibi oluyor. Geçen uydular görünüyor:)

16. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    katran dağı

sizin orada bir katran dağı var hiç gezdinmi...sedir ormanları büyüler adamı .bu sene bir uzun teleskop aldım dağ keçilerini izlemek için ...bizim köyde kartallar ve atmacalar kümesten tavuk çalıyor bende teleskobumla bu yıl zevkle onları izleyeceğim..köyün adamları tüfekle bu hayvanları vurmak istiyor

17. UMİTKARACA

UMİTKARACA

kelimeler bir kifayetesiz kalır bu güzel resimler karşısında hepinize teşekkür ederim resimleriniz için....

18. simendifer

simendifer Sennur

Müthiş resimler arkadaşlar... Mehmet Bey, Aylin ve Hasan, hakikaten muhteşem resimler... Teşekkürler hepinize...

19. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    daha da var

sayın moderatörüm daha bizde ne resimler var adam buldukça göndereceğim hani ben gönderemiyorum ya