merabalar, kaya levreği ?

Konu, 'Denizdeki Canlılar' kısmında j.cousteau tarafından paylaşıldı.

1. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK - AKYA - MIĞRI - MÜREN - KEFAL - USKUMRU
    aytekin abi merhaba,acaba eşkinayı örende nerede yakaladın ,iskeledeki dalgakırandamı ,herhalde orada yakalamışsındır çünkü oralarda başka kayalık yok....iyi günler:)

2. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    merhabalar ufuk kardeş eşkinayı ören çarşıda tahta iskelenin üzerinden sabaha karşı yakaladım ama bir kere denk geldi peşi peşine üç adet yakaladımdı tabi yanına mırmır'larıda ekleyince bayağı bereketli bir av olmuştu

3. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    alla allah çok enteresan orası kumluktur,mırmırı anlarımda eşkina :) tebrikler gerçekten zor bir işi becermişsiniz umarım devam edersiniz iyi akşamlar :)

4. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    evet ufukkardeş gerçektende enteresan ama dediğim gibi bir kere denk geldi ama sandalla açılmak gibi bir şansın olursa açıkta çok büyüklerini yakalayabilirsin orada hiç açıldınmı bilmiyorum ama dip harikadır oralarda
    benim ören kumsaldaki direkte ufak bir fiber kayığım vardı gidenler belki denk gelmiştir ama artık yok iskelede bir yata filikalık yapıyor artık

Son düzenleme: 19 Haziran 2007
  5. SİNARİT

SİNARİT

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    benim tekne var aytekin abi ama genelde levrek ve akya tutmak için kullanıyorum,oranın açıklarının güzel olduğunu duydum ama bildiğim kadar baya açıkmış ,bir iki sefer gittim ama kayalık yerleri bulamadım,sandal çok büyük değil 4 metrelik fiber açıkçası edremit körfezinin değişken sert havası beni korkutuyor (kıyıda 3 metre dalga ile boğuştuğumu bilirim ):) teknenin bayağı sağlam olması gerekiyor müsait olursan yazın beraber çıkarız bana neresi olduğu gösterirsin.:)

6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    inşallah kardeş kısmet olursa beraber açılırız belki temmuzda giderim orlara