Merhaba arkadaşlar

Konu, 'Tanışalım' kısmında flexmen tarafından paylaşıldı.

1. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    aramıza hoşgeldin...

2. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Mustafa aramıza hoşgeldin :) Umarım balık avlayacak vakit yaratırsın kendine :)

3. flexmen

flexmen

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Kara sazan 6.400 kg
    teşekkürler

Arkadaşlar bu sıcak karşılamanız için teşekkür ederim.Birilerinin birilerinin birşeylerin ucundan tutma zamanı geldi artık.Her konuda olduğu gibi balıkçılık konusundada bilinçli olmak şart.Doğayı sevmeyen iyi bir avcı olamaz.Bir kara avcısı abimle muhabbet ederken bana avcılık hikayesini anlattı.''Ben ilk avlanmaya başladığımda önüme çıkan her kuşa ateş eder sürüyle kuş vururdum diyor.Yıllar geçtikçe vurduğum her kuşta içim sızlamaya başladı ve bugün artık kalkan her kuşa nişan alıyor ama ateş etmiyor arkasından uçuşunu izliyorum ancak koca bi gün dolaşıp 2 bilemedin 3 kuşla dönüyorum eve diyor.İşte böyle başlamış doğaya aşkı arkadaşımızın.Bende ne zaman küçük bir balık yakalasam yada sayıyı biraz abartsam aklıma gelir bu hikaye... İnanın bir balığı geri salmak bir çuval balığı eve götürmekten daha keyifli...Eğer bunu denemeyen arkadaşlar varsa ihtiyaçları olanı avladıktan sonraki balıkları bi geri salsınlar ve etraflarındaki sözde balık avcılarının yüzlerine şöyle bi baksınlar.İnanın çok keyif alacaksınız..Bir deneyin görün..Her zaman en büyük balık sizin oltanıza takılsın...

4. bulent

bulent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg
    Hoşgeldin mustafa ne güzel anlatmışsın:) tam yerine gelmişsin bence..