Miço Belgesi

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında feyyaz tarafından paylaşıldı.

1. emice41

emice41 ahmet

Favori Kamış:
    kendine hayrı olmayan oltlar
    hepineze mrhblar ben daha yeniyim ilk mesajım size bişe soracaktım bu miço alma yaşı kaç alt sınır bilen warsa beni bilgilendire bilirmi

şimdiden tşk..

2. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    TARKAN ABİ BOĞAÇ ABİ sizlere sesleniyorum Aliço abimin yanında her hafta balık ama varmı miço belgeniz bakıyım sizin :D:D

3. Suatreis

Suatreis

:D
    Bende yamanıcam onlara...:D .eeee noolmuş ...bende var o belge....hepimiz dördümüz, dördümüz miço için mi olsun.....:D olsun be ya....olma mı...:D

........Olurmu yaa cidden...bi sakatlık çıkmasın...ne bilyim...hanımım bilir, bide ona sormalı....:)

4. Suatreis

Suatreis

emice.....gel bi tanışalım konusuna ....:) Burada herşeyin bir yeri yordamı uslübü var...siz tabiki farketiniz bunu...davetlimsiniz benim...buyrun gelin aşşağıdaki linke tıklayın tanışalım..:)

http://www.balikavi.net/forum/forumdisplay.php?f=27

5. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    suat abi sende varsa uyar bende alıyım bir belge boğaç la tarkan abiyi atalım miçoluktan :D:D

6. Suatreis

Suatreis

yer onlar bizi yer....:D hiç bulaşmayalım..:D :D :D

7. muta

muta Murat

Favori Kamış:
    banax sx 5000
    En İyi Avı:
    çipra
    valla benim tahminim ikisindende aldırmaya çalışıyorlar.baksanıza o olmazsa bunu yapamazsın.şu olmazsa ötekini yapamazsın.al ikisinden de rahatla diyorlar :mad: :mad: :mad: :mad: Ben miço dan alıyorum kursa yazıldım alacağım ama çananakkale 'de adb veren yer yok.bir yere devredilmiş.sadece belirli yerlerde veriyorlarmış.Çanakkale' de açarlarsa sınavını ondanda alırım dursun artık napalım.Herşey kolaylaşacağına iyice zorlaştırılıyor.anlamadım ben bu işten bir şey.ona para buna para :eek: :eek: :eek: :eek:

Bu miço belgesini alanlar amatör tekneyi alıp istediği yere gidebiliyormu acaba ???

Son düzenleme: 4 Şubat 2008
  8. ahmetabalioglu

ahmetabalioglu ahmet

hocam ben bu sene 4.60 - 4.00 lık bi fiber tekne alıcam yazın 2 ay kullanıcamarada sıradada balık tutucam şim di bi kaç yeri dolaştım ama kafam karıştı şikdi benim bu alacağım tekneyi kullana bilmem için hangi belgeyi almam gerekiyo miçomu adb mi bide bu sarı kağıt nedir bana na cvp yazarsanız çok ii olur kafam allakbullak oldu belirtiyorum ben tekneyi alıp sadece yazın kullanıcam gazicam bide balık tutucam okdar

9. Suatreis

Suatreis

Ahmet Bey, öncelikle forumuza hoş geldiniz:) Sorunuz ile ilgili cevapları rahatlıkla bulabilmeniz için konu başlıklarını ve içeriklerini incelemeniz faydalı olacaktır.

Öncelikle "tanışalım" konusunda kendinizi tanıtmanız, Türkçe dilini ve hitap şekillerini yalın halde kullanmanız ve profil ayarlarınızı düzenlemeniz diğer dostlarımız ile olan iletişim şeklinizi kolaylaştıracaktır kanaatindeyim.

Sevgi ve esenlikle kalınız:)

10. mahbub43

mahbub43 Mahbub Mehmet Kaya

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    4,80 sinavrit
    Miço ve denizcilerin sahip olduğu 5 adet S.T.V.C Belgelerinin ömrünün 5 yıl olduğunu 5 yılın sonunda yenilenmesi gerektiğini biliyormusunuz. Yoksa ben mi yanlış bilgi sahibiyim.:confused: :confused:

11. erhan_gurgen

erhan_gurgen erhan

Devlet memuru profesyonel balıkçı belgesi

merhaba.
    ben devlet memuruyum ve bundan dolayı profesyonel balıkçı belgesi alamıyorum (Sarı kağıt) Ticari teknelerlede çıkabilmem için (Ticari bir amacım olmadan Amatör amaçlı olarak) Profesyonel balıkçı belgesinden başka alabileceğim başka bir belge varmı bilgisi olan varsa sevinirim. saygılar

12. dreamceng

dreamceng cengiz

1989 yilinda aldigim gemi adami mico belgesini nasil yenileyebilirim