MORDOĞANA kampa gidiyoruz..

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında MELİH_REİS tarafından paylaşıldı.

1. Arkadaşlar haziran ayında organize edilmiş olan mordoğan balık avı şenliklerine gitmeyi düşünüyoruz, sitemizdeki her kez bizimle gelebilir , biz ümitkaraca ve ben cadır götürüp kamp yapacağız isterseniz bize katılabilir isterseniz aynı yerdeki pansiyonlarda kalabilirsiniz, önemli olan birlikte güzel vakit gecirip balık tutmak,mordoğan belediyesinin organizasyonun iceriğini ve proğramını http://www.denizlebulusma.senligi.com/ bu linkten öğrene bilirsiniz... gelmek isteyenler lütfen belirtsin..
    saygılarımla

not:02-06-2006 cuma gece gidilecek 04-06-2006 pazar akşam dönülecek :D

balikavi.net organizasyon içeriği;
    - sucuk mangal partisi,
    -tutulan balıkların mangal partisi :D,
    -kendi aramızda yarışma :D ( ödül öpücük ve alkış :D) ,

2. çok güzel geçer eminim bende olmak isterdim ama izmirde zor.:eek:

3. izmir içi yada dışı hangi şehirde olursanız olun eger gelebiliyorsanız biz çok seviniriz... yanınızda arkadaşınızı getirmek serbest :)

4. can

can

keşkeeeee hem tanışmak hem hep duyup da gidemediğim mordoğan gitmeyi çok dilerdim.Ancak iş yoğunluğundan şehirden dışarı bile çıkamiyoruz.:mad:
    güzel haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
    keyifli avlar

5. simendifer

simendifer Sennur

Haydaaa... yaw ben gelmek istiyorum nasıl olacak şimdi ya offf. Reis birşey söylüyorsun insanın aklı kalıyor ya olmaz ki ama böyle :):) Ümit sağol teşekkür ederim, sen de hiç bahsetmiyorsun, öyle olsun bakalıms...

6. sennur bizde şans yokki burda öyle şenlikler pek duymuyorum :eek:

7. UMİTKARACA

UMİTKARACA

bunu dün akşamdan beri reisle konuşuyoruz özelden böyle bir şey yapmak aklımıza geldi izmir dışından arkadaşlarımızıda bekliyoruz kamp şeklinde olması istedik :) bizde cadır varya ondan dolayı : ) cadır kampın ismi bile belli balikavi net doğa kampı: ))) herkesi bekleriz : ) toplanmak adına ve güzel bir hafta sonu adına cok güzel bir aktivite olacağı kanaatindeyim gelmek isteyenlerin isimlerini belirmetsi yeterli bizim için....misafir getirmek serbesttirr..

Son düzenleme: 16 Mayıs 2006
  8. kambersiz düğün olmaz :D hadi gel bekleriz :D

9. UMİTKARACA

UMİTKARACA

GELEMEZ Kİ :)): ):)):):):):):):)::d:d:d:d:dd:

10. simendifer

simendifer Sennur

Nedenmiş o ? gelirim işte... ama sen istemiyorsan gelmem problem değil Ümitciğim canım kardeşim.. Neden gelemiyormuşum ?

11. ZIPKINCI ARKADAŞLARA;....> mordoğandasizin içinde güzel dalınacak bir yer biliyorum sizde gelin :) :D,

12. simendifer

simendifer Sennur

Melih Reis, tam tarih belli mi şenlikler için ? Haziran ayı ama ne zaman ?

13. UMİTKARACA

UMİTKARACA

hadi bakalıms gelebilecekmisin : ) göreceğiz : ))))))

14. simendifer

simendifer Sennur

Evet göreceğiz bakalım... Kesin ordayım hiç şansın yok :p bu kadar laftan sonra % 100 oradayım... Sana %90 demiştim ama %100 yaptım şimdi... görüşürüz orada...

15. ŞENNUR kunuyu düzelttim ... tarih 2 -6-2006 cuma gece gidiş 4-6-2006 akşam dönüş saat olarak gidişi 22:00 23:00 gibi düşünüyoruz :)

16. simendifer

simendifer Sennur

Reis ben C.tesi sabah orada olurum sanıyorum, siz gidersiniz ben bir şekilde gelirim oraya c.tesi sabahtan... Uçak bulursam cuma akşam da olur ama gidiş saatine yetişemem sanırım... normalde c.tesi çalışıyorum ben, izin alacağım. Ancak Cuma akşamı yola çıkabilirim... İş çıkışından sonra hava alanına gideceğimi düşünürsek en iyi ihtimalle, gidiş saatine yine yetişemem sanırım... bakarız bir duruma, ona göre ayarlarım... uçak saatlerine bir bakayım...

17. sen geleceğimde :) biz ucağı bekleriz cuma günü ;)

18. simendifer

simendifer Sennur

Melih abi bu uçak şirketleri beni deli edecek valla :p

19. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Bende geliyorum. Engin mangal tecrübemi konuştırayım biraz.Ayrıca melih abi 3 ü 1 arada olmazsa gelmem bu sefer.Bak sonra söylemedi deme.Geçen organizasyonda nescafe bulucam diye öldüm yaaa.gecenin bi yarısı Çeşmeye gidip bakkal bakkal nescafe aradım. :p

20. simendifer

simendifer Sennur

Bak eğer GS muhabbeti yapacaksan kulağımın dibinde Allahını seviyorsan gelme :D Yeteri kadar uğraşıyorsun zaten, bir de en keyifli zamanımda GS deme bana :p