Okuma Carbonite 3.90 80 150 Atar

Konu, 'Kamışlar' kısmında flameng tarafından paylaşıldı.

1. flameng

flameng ufuk

Favori Makine:
    Okuma Ceymar 55
    Arkadaşlar bu kamışı aldım dün itibari ile dün deneme şansı buldum yemli asansör takım 2 li çinekop avı için yalnız tasmalamada yumuşakmı anlamadım çünkü acemiyim o kadar bilgim yok bel verme denen bir olay varmış yumuşak kamışlarda sizce böyle bir durum varmı kullanna arkadaşlar oldumu şimdiden teşekkürler tecrübeli arkadaşlar yorumlarını esirgemez ise minnettar kalırım.

2. suats

suats Suat

Favori Kamış:
    Lınefeeve okuma Dam
    Favori Makine:
    DAM okuma Ryobi Mitchel
    En İyi Avı:
    Kırlangıç 3 kg
    süper kamıştır.Alışkanlık yapar dikkat et...Başka kamış kullanamassın.:) Bendede var.Abayoğlunun sevdiği kamışlardan...

3. flameng

flameng ufuk

Favori Makine:
    Okuma Ceymar 55
    Kamışı çok beğendim diğerlerinden çok farklı kibar hafif kafama takılan yemli avlarda esnekmi kalıyor anlayamadım tasmalamada yada ilk defa kullandığım için bana öyle geldi

4. aytan01

aytan01 abdurrahman

Favori Kamış:
    okuma helios
    Favori Makine:
    Okuma
    En İyi Avı:
    balık
    Suat arkadaş dogru der bagimlilik yapar dün itibari ile ikincisini aldim cok kucuk vuruslari bile hissedersin zamanla alisirsin

5. kilim1

kilim1 Mehmet

En favori kamışım. Şiddetle tavsiye edilir. Vazgeçilmezdir, efsanedir. Tüm kamışlarımın içinde en ucuzudur, ama en çok avlandığım ve en sevdiğimdir.

6. flameng

flameng ufuk

Favori Makine:
    Okuma Ceymar 55
    Desenize vazgeçilmezim olacak şimdiden çok alıştım :)

7. Standartt

Standartt Rıfat

Favori Kamış:
    Shimano Catana cx spinning 1.80m 3-11gr
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500RC
    En İyi Avı:
    1kg civarı kasna ve karagöz
    tasmalama sırasında problem yaşadım. ama bunun kullandığım misinadan kaynaklandığını düşünüyorum çünkü esnek bir misinam var. bunun dışında alttaki tıpası çok çabuk düştü. bunlar eksiklik mi size kalmış ama parasını fazlası ile hakeden bir kamış. üç tane daha alacam. uzunluklarına ve atarlarına karar veremedim. genelde de hep kıyıdan avlanırım. sazan olur yayın olur karagöz olur istavrit olur mezgit olur v.s.

8. istanbul balikcisi

istanbul balikcisi erol

Favori Kamış:
    Captain tele surf 3:90 okuma carbonite 3:90
    Favori Makine:
    silstar supaplus 6000fd silstar allisa 940fd
    En İyi Avı:
    sazan
    Uzak atarı ıyı .balıgı hıssetmesı güzel.hafıf.yormayan bı kamısdır.fıyatı sureklı yukselmesı .can sıkıcı sadece :)

9. flameng

flameng ufuk

Favori Makine:
    Okuma Ceymar 55
    Geçen seneden beri kullanıyorum hakikaten haklıymışsınız çinekopda istavritte en ufak vuruşu bile hissettiriyor daha tasmalarken kaçırdığım olmadı çok şükür almayı düşünen tereddüt etmesin.