Okuma VSystem

Konu, 'Makineler' kısmında tomy77 tarafından paylaşıldı.

1. cakometti

cakometti ersan

Favori Kamış:
    century TTR 14 ft - daiwa prime caster surf 450
    Favori Makine:
    abu chrome rocket 6500 CT - Abu Ambassadeur 7000I C3 CT Mag
    Bu misina ist. karaköy' de yukarıda adını verdiğim mağazada var, çekeri orta düzeyde, örneğin 0,30 mm 7,8 kg, makaradan akışı tercih sebebidir, benim için ince takım büyük balık kuralı her zaman geçerli ve en zevkli olanıdır...:)

Bir link yok zira internette yok, arzu ederseniz ist. dışındaki arkadaşlara temin konusunda yardımcı olmaya çalışırım...:)

2. Allah banada siteye 22 kiloluk balık raporu koyma densizliğini nasip etsin:rolleyes::D

sende herkes gibi gidip 1-2 kiloluk balık tutsana :mad: Balık keyfi bırakmadın millette:mad:

:p :D

Son düzenleme: 29 Aralık 2007
  3. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Biz ankara sayfasında balıktayız:D :D

4. Burda mevsim itibarıyla sezon kapandı..Bu sene erken bitti sezon..

Balığa gitmek için en az 400km yol yapmak gerekiyo..bide tek başına olmuyo yoruyor insanı..:(

5. Bandırmalı & börwekkçi Tasmalama makinesinden sonra ışın makinesi işine girdiler..Dediklerine göre bugün yarın bitermiş.;) .O zaman günübirlik balığa gideriz:D :D :D

6. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

bugünde böyle idare edelim dedik kötümü ettik:D

7. dede

dede kema ldede

ben bitane shimano alivıo 6000 fa aldım daha hiç kullanmadım
    nasıl bi makina kullanan varmı

8. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    AMİN İNŞALLAH

9. Ben şöyle cevap vereyim..
    Audi araba konusunda mükemmellik demektir..En uygun versiyonu A3 bile mükemmel ötesidir..Makinedede shimano böyledir..;)
    Shimanoda kötü diye bir ürün yoktur..Herkesin ihtiyacına,bütçesine uygun ürün bulunur..Ama tüm ürünleri harikadır..Alivyoda gayet güzel kullanışlı bir makinedir..Güle güle kullanın..:)

10. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    aynen katılıyorum bende de var aynı makine önden kalamalı modeli 2 bilyalı ama albastarın 10 bilyasndan 5 kat daha sağlam :):)

11. zephyr

zephyr Mert

En İyi Avı:
    Kırlangıç 2.9 Kg
    S.a.m.m.

Herkese selam :) once makina icin sunu soyleyeyim Surmeli'deki makinaya baktim Ersan abinin dediği gibi Nose modeli. Sordum bunun bir de Pro'su var ondan yok mu dedim? Satıcı abimiz ithalatcısının Ryobi'nin 3 modelini getirdiğini söyledi.1.bir cıkrık modeli 2. bahsi gecmeyen farklı bir model ve Proskyer Nose. Bana dedi ki ne fark var senin aradığın makinayla bunun(Nose dan bahsediyor) Ben de dedim ki tavsiye ustune arıyorum :) Cok aydınlatıcı bir bilgi olmadı ama konuyla alakalı diye anltmak istedim. Ayrıca bu S.A.M.M. markasını ben cok arastırdım interneti resmen yedim ama bilgiye ulaşamadım. Sonra tesadufen Üsküdar'da bir balıkçıda sorunca menşeini bana dedi ki " abi bunlar Alman malı büyük makaralarda Türkiye'ye geliyor Çorlu da bu hale getiriliyor" ve benim kafam karıştı. 150 metresi orada 10 ytl (FC) sürmeli de 150 metresi 21 ytl ancak sürmelideki 0.45 mm idi. İlgilenenlere duyurulur saygılar :)

12. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Paket misinelerin birkısmı ülkemizde sarılıyor.;) ;) ;)

13. cakometti

cakometti ersan

Favori Kamış:
    century TTR 14 ft - daiwa prime caster surf 450
    Favori Makine:
    abu chrome rocket 6500 CT - Abu Ambassadeur 7000I C3 CT Mag
    Slm,:)
    Bu S.A.M.M. denen güzel ambalajlı, alman malı görüntülü ( ambalaj üzerindeki yazılar) marka ile ilgili birtakım kafa karıştıran durumlar var aslında ( bence )... Zira internette bulmanız mümkün değil ( bu yüzden balık avı ile ilgili tüm almanca terimleri öğrendim ki bu araştırmada tek kazancım oldu ), misinaların barkodları 8 ile başlıyor, bu da türkiyenin bar kodu, ben hiçbir ithal malzemenin bilinen şartlar haricinde ( distribütör, yetkili vs.vs....) bar kodunun 8 ile başladığına şahit olmadım. Bu markanın varyasyonlarındaki isimler de dikkat çekici, örneğin, ( S.A.M.M. EUPHRATES, S.A.M.M. DİCLE fluorocarbon) biliyormusunuz DİCLE üniversitesinin Carbon polimer bileşiklerle ilgili çalışan çok ciddi bir araştırma grubu mevcut. Diğer kafamı karıştıran soru ise misinaların isimleri, Euphrates ( fırat nehrinin eski adı ), ve dicle üniversitesi... Buyrun komplo teorilerine......:rolleyes:

Rasgelsin......

Son düzenleme: 30 Aralık 2007
  14. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı

:cool: :cool: vav ilginç gerçekten bravo güzel araştırma:D:D

15. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    sağolasın ama florocarbonlarda mm farkettiriyor fiyatta ..

16. tomy77

tomy77

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg levrek
    abi maşallah bende düşünmüştüm diclenin ismini ordan geliceğini...

17. mersinli

mersinli Nuri

Favori Kamış:
    speedmaster surf ve spin
    Favori Makine:
    shimano exsence ve ultegra
    En İyi Avı:
    2,8KG BARAKÜDA
    Mitchell armada pro 6500.Ağır makineli tüfek gibi bir makine.İnsana güven veriyor.Şiddetle tavsiye ederim.

18. Biz şiddete karşıyız:D :D :D

19. dede

dede kema ldede

cevaplarınız için teşekkürler

20. biglbwsk

biglbwsk Ozan

RYOBI Power Proskyer Pro ile Mitchell Armada Pro 7000'i hafiflik, kuvvet, uzun atış ve sağlamlık açısından mukayese etseniz hangisi ağır basar :confused: ? Varsayalım fiyatları aynı.

Selamlar,