Otel tavsiye

Konu, 'Genel Konular' kısmında bluemarlin tarafından paylaşıldı.

1. bluemarlin

bluemarlin

Favori Kamış:
    Olta hertürlüsü
    En İyi Avı:
    Bundan sonra inşallah Yayın ve Sinarit olacak
    Öncelikle herkese merhaba,
    Hem güzel bir tatil geçirebileceğimiz hemde tatilde kıyıdan balık avlayabileceğimiz bu konuda ortamı müsait ve tabi denizinde balık olan otel..vb mekan tavsiye edebilecek arkadaşlarım varsa bunu bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

2. Nerde :confused:

3. bluemarlin

bluemarlin

Favori Kamış:
    Olta hertürlüsü
    En İyi Avı:
    Ben Ege tarafafı düşünüyorum ama belki birçok amatör balıkçı tatilde benimle aynı sıkıntıyı yaşıyıordur diye kısıtlama yapmak istemedim.

4. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Eğer hem kafamı dinleyim hemde balık tutayım derseniz size 2 yer önerebilirim,

1.si Marmaris selimiye köyü

2. si Gökova da Akyaka koyu

ikisindede uygun fiyatlı pansyon ve apartlar bulunur balık avlamak içinde iyidir ;)

5. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    izzet'inde tatile gittiği babakale tarafları mükemmel yerlerdir hatta edremitten bir çok arkadaşım sık sık oralara balığa gidiyorlar

6. PaO

PaO

Favori Kamış:
    Zıpkın Olta
    En İyi Avı:
    3 gr. Kaya Balığı
    Yıllarca otelcilik yaptım ben size istediğiniz konuda yardımcı olurum. Ben size Kuşadası Bodrum veya Didimi oda olmadı Marmarisi ve değişik bir seçim Abant veya Yedigöller + Manavgatı tavsiye ederim. Bodrum özellikle Turgutreisin Kadıkalesi mevkii Çuprasıyla ünlüdür. Orada iyi oteller var.1.sınıf tatil köyü Kadıkalesi Village var.Yasmin Bodrum 5 yıldızlı otel var.Le Blanche 4 yıldızlı oda Turgutreiste.Ayrıca Kadıkalesinde Avta Tatil Köyü ucuzdur ayrıca iskelesinden çupra levrek alabilirsiniz.2 yıldızlı Rana Beach olabilir. Didim Akbükü tavsiye ederim irili ufaklı oteller var Kuşadasında Adakule, Queen, Viking iyi oteller. Ayrıca Manavgatta süper otller var aslında nasıl bir otel arıyorsunuz veya nasıl balık :D yardımım daha çok olurdu.Neyse Manavgat Side Kumköyde Arum, Cennet, Acanthus, Hemera, Defne Star, Defne Garden, Melas, Asteria, Sunrise Queen, Ceasars Hotel tavsiye edeceğim oteller sahillerinden balık alabilrsiniz. Ayrıca Manavgat şelalesine gidebilir oradaki nehirden Alabalık alabilirsiniz.İlçenin ortasından geçen kolundan da irili ufaklı alabalıklar çıkıyor. Yedigöller ve Abant farklı bir tatil olur ama doğa cennet gibidir.Alabalıklar canyoldaşınız olur.:D Marmariste Armutalanda TURBAN, İçmelerde Grand Azur olabilir.

7. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    E haklı tabi Rıdvan ucu açık olmuş sorunun oda yokuş aşağı salmış kendini.:D
    Akın bence biraz daha bilgi verirsen bölge , ulaşım , hangi tip bir tatil istediğin konularına biraz daha yardım bulabilirsin;)

8. bluemarlin

bluemarlin

Favori Kamış:
    Olta hertürlüsü
    En İyi Avı:
    Arkadaşlar İzmirin kuzeyi Çanakkaleye kadar olan bölgede dediğim şartlarda mekan. Şimdiden teşekkürler

9. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    O zaman bin arabana direk Asos kardeşim hem tatil hem balık;)

10. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    küçükkuyu,asos,babakale istikametine atlıyacan arabana ya allah deyip çıkacaksın yola beğendiğin yerde kalacaksın balık dersen o bölgede çoğu yerde birçok balık çeşidi mevcuttur