Özbek köyü kıyıları için yardım

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında Lucky45 tarafından paylaşıldı.

 1. Lucky45

  Lucky45

  Mesajlar:
  25
  Şehir:
  İzmir
  Favori Kamış:
  Kamışlı Makineler
  En İyi Avı:
  MIRMIR
  Merhaba arkadaşlar, bu hafta içi urla-özbek köyüne gideceğim. Kıyıdan avlanacağım. Daha önce özbek köyünün yanından geçip karayolları kampına (yanlış hatırlamıyorsam) gitmiştik, ama şimdi almıyorlar içeri. Bu defa özbek köyüne ineceğiz. Ama bu köyün neresinden, hangi kıyısından olta atabilirim? Mayıs ayında özbek köyü kıyılarından atarsak birşey çıkarmı? Ya da özbeğe kadar gitmişken başka yakın yerler varmı boş dönmeyeceğimiz ? Bilen, gezen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Avlık yerini söylemek istemeyen olabilir saygı duyarım ama özel mesajda atabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim herkese.
   
 2. özbek köyünün yanından devam ettiğiniz zaman DSİ kampına gidiliyor,o kampın civarında avlanabilirsin.Civar genelde kumluk oldugu için mırmır çıkma olasılığı çok yüksek;)
   
 3. Lucky45

  Lucky45

  Mesajlar:
  25
  Şehir:
  İzmir
  Favori Kamış:
  Kamışlı Makineler
  En İyi Avı:
  MIRMIR

  Sorun şu: benim karayolları kampı diye bahsettiğim yer sanırım senin bahsettiğin DSİ kampı oluyor. Aynı yer yani ve içeriye sokmuyorlar maalesef. Kapıda görevliler var ne yalan atsan yemiyorlar.:)
   
 4. Buluruz çaresini rahat ol;) Vardır bi bildiğim;) :)
   
 5. Lucky45

  Lucky45

  Mesajlar:
  25
  Şehir:
  İzmir
  Favori Kamış:
  Kamışlı Makineler
  En İyi Avı:
  MIRMIR


  Umarım bildiğinizi benimle paylaşırsınız da gittiğimizde görevli arkdaşlarla bi problem yaşamayız inşallah. Oraya kadar gidip de içeri girememek insanın çok moralini bozuyor. (Daha önce yaşadım da) Eeee "ağanın elinden tutulmaz" derler. İyi haberlerinizi bekliyorum.