özel avlanma sahası...

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında AKS tarafından paylaşıldı.

1. AKS

AKS

arkadaşlar eskişehirde özel avlanma sahası diye bir yer duydum ücret karşılığı size yer gösteriyorlar ve o bölgede avlanıyorsunuz ...acıkcası şu anki göl ve barajlar düşünüldüğünde bana şayet böyle bir av sahasının olması keyif ve zevk verir düşünseniz icinde binlerce sazanın olduğu yakala ve sal usülü böyle bir yer gercekten muazzam olur bu yer hakkında bilgisi olan varmı...

2. Böyle bir yer konusunda yardım edemem ama şunu söylemeliyimki yakalasalda olabilir yada tutuğun balığın kilosuna göre parasını verip eve götürmekte olabilir ama yapılması gereken güzel bir düşünce, zaten yurt dışındaki uygulamada bu şekilde ;)

3. AKS

AKS

şayet böyle bir yer varsa bence on numara umarım o bölgede yaşayan arkadaşlar bu konuyu araştırır ve bize bilge verirler...

4. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Arkadaşlar Türkiye genelinde bu tür çalışmalar var. Dayım biri Antalya civarında diğeri Köyceğiz civarında olmak üzere iki adet göl kiraladı. Şu anda göllere alabalık salımı yapıldı. Balıklar belirli bir boya ulaştıktan sonra göllere günübirlik ve kamplı amatör olta balıkcılığı turları düzenlenecek. Umarım bu ve benzeri haberleri daha sık duymaya başlarız...

5. Mehmet Demirörs

Mehmet Demirörs Mehmet

Favori Kamış:
    Oltanın her türü
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum öyle çok ki
    sevindik

bu olay baya ilgimi çekti istermisiniz seneye buralara ankara grubu olarak ava gidelim çadırlarımızı kuralım kamp ateşinde dans edelim ..

6. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    İnşallah Mehmet hocam oda olur. Ama Ankara ekibi olarak organizasyon konusunda pek başarılı olmadığımız aşikar... :)

7. AKS

AKS

eskişehirli dostlar nerdesiniz??? bu konunun doğruluğu hakkında bir bilgi verin bizler cadırı kurduk kamp ateşinide yaktık eee hadi sizde evet var öyle bir yer deyinde oltaları atıp dansa başlayalım:) :)

8. Trıvırı

Trıvırı

Eskişehir!

Arkadaşlar ben eskişehirden yazıyorum hasbelkader balıkçıyım ancak böylebiryer duymadım olsa kesin bilirim çünkü:eskişehirde her gölet,akarsu(sakarya)ve baraj'a gittim ve halen gidiyorum yok böyle birşey .
    Rastgele.

9. AKS

AKS

saol arkadaşım... bizim dostlar ağzımıza bir bal çaldı bizde sevindik:) fakat böyle bir yer olmadığını duymak beni üzdü:( oysa ne hayaller kurmuştum...:)

10. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    ben eskişehirliyim ama öyle bir yer duymadım. eskişehir deki göllerinde çoğuna gittim. gitmedikleriminde yerlerini az çok bilirim. ama duymadım. Belki Anadolu Üni. Su ürünleri emirceoğlu sulama göletini almıştı. Balık tutmaya belki orası izin veriyordur para karşılığında.

11. Trıvırı

Trıvırı

Ergün arkadaş odediğinyeride biliyorum(emirceoğlu) orada henüz öyle birşeyyok,
    ançak aydınarat parkında küçükbir havuzda alabalık tutturuyorlar o farklı duyulmuş olabilir.

12. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo

aydın arat parkında yanılmıyorsam alabalık tutturuyor bir şahıs. senin dediğin gibi farklı duyulmuş olabilir.

13. HARUN

HARUN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 300 gr
    ben genelde abimlerle amcamlar ile beraber eşme 3 PINAR gölünde balık tutuyoruz ama sonradan öğrendik 3 pınar göleti özelleştirilmiş belli bir ücretle giriliyor ve sana gösterilen yerde balık tutuluyor

14. AKS

AKS

slm..geyve eşmemi yoksa yanılıyormuyum...

Son düzenleme: 11 Haziran 2006
  15. HARUN

HARUN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 300 gr
    abi yanılıyosun eşme uşak ilinin şirin bir ilçesi

16. AKS

AKS

kardeşim sağol...bir an icin adapazarı eşme zannettim:)ve acıkcası istanbula yakınlığı dolayısıylada sevinmiştim...sağlık olsun:)

17. KILadam

KILadam

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Bilinmiyor ama araştırılıyor
    Arkadaşlar böyle bişi benim gibi 3-4 haftada bir hafsa sonu vakit bulupta gidenleri bence cavdırıcı tedbir olarak alınır. 30 günün 1 günü zor araya sıkıştırıp gidebiliyorum. ( oda balık tutma bahanesi ile yeşillik görüp , kitap okuyorum. ) WaLLa bence kötü. şimdi bu olay yapılırsa zaten kıt kanaat geçinen ve bu işe merak salarak gönül vermiş kişilerin sonu olur diye düşünüyorum.