Pendik, Kartal, Tuzla Meralar

Konu, 'Bölgeler' kısmında orcunemrah tarafından paylaşıldı.

 1. orcunemrah

  orcunemrah orçun emrah eren

  Yaş:
  33
  Mesajlar:
  2
  Şehir:
  istanbul
  Merhaba sevgili balık dostları;

  Tekirdağ'dan yeni İstanbul'a geldim. Pendik'te ikamet etmekteyim. Malum yeni olunca mera da bulmak zor hele de İstanbul'da! idk Öncelikle Pendik olmak üzere, Kartal veya Tuzla'da (kıyı) bildiğiniz ve önerebileceğiniz meralar var mı? Araç yok, dikkate alın lütfen.

  Hepinize rast gelsin reeling
   
 2. orcunemrah

  orcunemrah orçun emrah eren

  Yaş:
  33
  Mesajlar:
  2
  Şehir:
  istanbul
  Bu tarafları bilen,giden hiç mi yok?Hayret! Mera söylemek istemeyenlerle beraber de takılabiliriz arada bir...
   
 3. Burhan dede

  Burhan dede Burhanettin Kızıltaş

  Yaş:
  55
  Mesajlar:
  1
  Kartal sahilinde şuan bir şey yok. Arada eşkine, kırlangıç tesadüfen çıkıyor. Tekne turları var hafta içi adanın arkası güzel sarıkanat ve iri istavrit çıkıyor. Olta nızı yemli ikili zoka tarzı üç iğneli ve şamandırasız ve köstekleri biraz uzun yaparak ikili izmarit avlar gibi takımla sarıkanat güzel alınıyor. Ama genelde iri istavrit te bu takımla çekiliyor. Geçen cuma ada arkasında avlandık 2 balıkçı teknesi ile gittik sanırım ilk gidişimiz olduğu için hamsi biraz mattı az aldık bizim teknede diğer teknedeki arkadaşlar güzel sarıkanat aldılar onların yemler iyi idi. Sabaha kadar çinekop oltası ile 3 kg iri istavrit 6 adette sarıkanat aldım. Ama iri istavrit de bol. Yanınızda yemli için 7,8 numara iğne ile 5,6 lı yemli takım da istavrit için hazır olmasında çok fayda var. Hazırlıklı gitseydim inanın 10 kg iri istavrit yakalardım. Tekne hafta içi ve hafta sonu hergün var. 5,6 kişi bir tekne çıkıyor. Burdan yardımcı olurum isteyene. Kişi başı 60 tl, akşam 8.30dan sabah 9 a kadar bu fiat. Çay kahve ikramlarıda var. Çok güzeldi. Tavsiye ederim.
   
 4. akifkaradagg

  akifkaradagg Akif

  Yaş:
  28
  Mesajlar:
  4
  Merhaba hobidaşlar Istanbul Anadolu yakası için whatsapp grubu kuruyoruz katılmak isteyenler 05541110020 bu numaraya whatsapp üzerinden mesaj atabilir.
  Nedir bu grubun amacı diye soracak olursanız
  1- Tuzla - Pendik - Kartal - Maltepe - Bostancı bölgelerinde çok fazla rapor paylaşılmiyor , balığa giderken bilgimiz olmadan gidiyoruz anlık durum hakkında fikrimiz olmadığından dolayı bu grup sayesinde balığa giden arkadaslar arasında bilgi paylaşımı yapılacak.
  2- Tekne ile açıkta balık tutmak istiyorum ama tekne en az 6 kişi ile kiralaninca makul bir fiyat çıkıyor, yani gruplasip tekne kiralamak ve açıkta avlamak.
  3- Bu hobi ile ilgili her türlü bilgi ve tecrübe paylaşımı