Pendik mendireğinden slmlr

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında beyazkartal tarafından paylaşıldı.

1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    NAMIK abiye sordunmu abi sen balıkçıdan balık alırken :D:D:D:D

2. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    abi amatör balıkçılıkta yasaklanıyormuş :)

3. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Sevgili arkadaşım öncelikle uslubunuz çok sert ,eleştiriye açık olmalısınız bir kere gerçektende gelincik biraz küçük resimdende belli resmi çekip bizimle paylaştınız ve size kibar bir şekilde kırıcı olmadan sirkülerden bahsedildi sizin de yapmanız gereken şey bu konuyu daha fazla uzatmadan kapatmanız.

4. beyazkartal

beyazkartal selim

Favori Kamış:
    hertürlü malzm
    En İyi Avı:
    kofana eşkina yayın herhalde 1kg yakın
    belki biraz sert bir tartışmaydı ama yinede keyifliydi kimseyi kırmak gibi bir düşüncem yoktu kusura bakmayın özür

5. simendifer

simendifer Sennur

Bence bu mesajların hepsi algılmayla alakalı. Diyoruz ya her zaman, burada ses tonumuzu ve mimiklerimizi göstermemiz mümkün değil diye işte olay bu. Bülent abi yazdıklarını şimdi sert bir ifadeyle oku bakalım ne göreceksin. Selim sen de yumuşak bir ifadeyle oku bakalım, sen ne göreceksin. Demek istediğimi anlayacağınızı sanıyorum.

O nedenle, yazılarımızı yazarken cevapla tuşuna basmadan bir kez daha düşünelim lütfen. En yumuşak nasıl yazabiliyorsak öyle yazalım ki, sert algılanacak bile olsa yazılanlar o kadar abartılı kalmasın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2007
  6. amatörötesi

amatörötesi

Favori Kamış:
    2 kamış 2 makina detaylara girmeyelim
    En İyi Avı:
    Kocaman kocaman istavritler
    Bana göre:
    http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=80&highlight=gelincik linkinden baktım ve evet cahalet kötü şey balık gerçekten gelincikmiş, onu öğrendim. ;)

ilk resimde sigara paketi ile kıyaslarsak gelincik 20 cm'den büyük olduğu ortada. Eşkina da yaklaşık 30 cm.

elimizde ne var; eşkina : 30 cm
    tavaya bakalım.
    eşkinanın yanında diğerleri de gayet büyük duruyor.

Bülent abi, az önceki yorumum sadece bu konu için değil bir genelleme idi. okumaktan okumaya, algılamaktan algılamaya fark olabiliyor. Neden? çünkü yüz ifadelerimizi göremiyoruz.

Saygılarımla, iyi akşamlar herkese.

7. fikrine ve düşüncene aynen katılıyorum sevgili selim kardeşim..
    sevgiyle kal.. ama gelincikler küçük be :D :D :D

8. Sonuç itibariyle Selim arkadaşımızda bu konuda ki yaklaşımını güzel bir şekilde ortaya koymuş.Balıkların da pazardan ilaveli olduğunu da düşünürsek bu tartışmanın aslında yararlı olduğunu düşünmekteyim..,

Duyarlılığınız için teşekkür ederim.Amaç sirkülerin uygulanması ve örnek olunmasıdır,bunu yaparkende birbirimize azami dikkat göstermemiz gerekiyor.

9. beyazkartal

beyazkartal selim

Favori Kamış:
    hertürlü malzm
    En İyi Avı:
    kofana eşkina yayın herhalde 1kg yakın
    hüseyin abi beni güldürdün Allahda seni güldürsün o namık arkadaşımızın ısrar etmesine karşılık :D sadece bir latifeydi abi yani balıkçıdan balık falan almadım:D :D

10. Tamam o halde,Allah hepimizi güldürsün..:D

Bütün tartışmalarımız böyle sonlansın ve bilgiye ulaşalım sonunda;)

11. Çok belirgin olmadığından ceza yok,ama her zaman bu konuda duyarlı ve dikkatli olmaya çağırıyorum herkesi..