rapala,meps ve benim takimlarim

Konu, 'Sahte Yemler' kısmında hauki tarafından paylaşıldı.

1. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    görup de tutamadigim balikti
    arkadaslar rapala almayi dusunen veya yeni alacaklar icin tavsiye edecegim rapalalar koydun genelde yo-zuri marka neden derseniniz???herzaman daha iyi yuzdugunu ve iyi avlar yaptigina inanmaktayim...
    bu rapala benim ve bircok arkadasimin favorisi oldu..adini beyaz prens koydular valla...ozelliklerine gelin yo-zuri mag-minnow floting serisiboy 9-11cm uygundur...kafada gece avlarinda kullanmak icin ozel fosforlu bolge gece denedim is yapiyor...ve rapalayi cekerken gorebiliyorsunuz fosfor sayesinde...icerisinde denge saglayici bilyeler bulunmakta ve bu bilyeler rapala yuzerken agosan teknigi yapiyor nitekim ve baligin rapalayi daha rahat bulmasini sagliyor (cikk ciikciikk ) diye bir ses...ve ortala her 5-10 metrede bir sicrama yapiyor su dibinde buda avci tahrik edici bir ozelligi daha...

bu rapala ise yine yo-zuri sinking serisi boy 11 cm...rengi bir avantaj zaten kolyoz uskumru benzeri...yine dengeleyici bilyeler icermekte...bu rapala cok isler gordu zamaninda
    10 larca rapala atilirken balik buna geliyordu...sinagrit ve turna icin birebir...

bu rapalada yine yo-zuri sinking serisi 11cm usteki rapala ile ozellikleri ayini...reng mavi sari ve bayaz cizgiler icermekte...

bu rapala yo-zuri flooting serisi 11 cm sinagrit icin kullandigim bir rapala bildiginiz usere sari turuncu kirmizi renkler sinagriti kiskirtan renklerdir ve bu rapalada zamaninda buyuk isler yapti..

bu rapala ise yine yo-zuri floting serisi is yapan bir rapala ilk aldigim gun 2 turna almistim bununla..

bu ise rapala marka tatli su levregi dizynli derin yuzucu br tip burda cok tutulan bir seri henuz denemedim...

bu meps ise yeni aldim cok hosuma gitti icinde kursun ve ozel bir sim var gercek baliktan farki yok cok guzel hareketli gozler filan...

bunlarda benim takimlarim meps,kelebek kendi eklentilerim bulunan:) hassas mantarlar kasiklar ahtopotlar kuzu dan kalma....

2. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Kardeş tükanmı açacan turgay abi duymasın.İyi takımlar herkeste olmasında fayda var iyi avlar dilerim.

3. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    valla abi sen naptın ya bütün dışkapıyı toplasak sendeki malzemeyi yakalayamayız valla

4. murat41

murat41

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    vatoz 46,7 kg
    tebrikler

ne diyebilirimki herşey çok güzel tebrikler rastgele

murat41
    1969

5. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    bunlar sadece buraya gelirken yaninda getirebildiklerim alanyada kaldi tum malzemelerim:-(((( rapala dusunenler icin paylasima sunayim dedim..

6. yamac6

yamac6 Mahmut

Favori Kamış:
    spro passion 5-25 gram atarlı
    Favori Makine:
    spro passion rd730
    En İyi Avı:
    Doğal Alabalık 40-45 cm civarı
    Mustafa kardeşim çok güzel malzemeler. Biz böyle malzemeleri rüyada görürüz ancak:) Sana rastgelsin. Çürüğe çıkarmayı düşündüğün malzemeler olursa haberimiz olsun;) :D

7. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    üstat o kadar çok çeşit var ki ben bu kadar çeşiti balık malzemeleri satan dükkanlarda görmedim :D

8. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

bi hesap yaptımda

balık tutmak çok masraflı en azından 150 ytl o takımlar kardeş koparıp suda bırakayım deme aman yada çantanı kaybetme bence gerçi benim çantanında ondan farkı yok daha kamışar makınalar hesapta yok her sezon değişen misinalar vay vay allah verede balığa gittiğimizde boş dönmesek bari

9. hauki

hauki mustafa cecen

Favori Kamış:
    olta ve zipkin
    En İyi Avı:
    tesekkurler benim bir huyum vardir balik oltayi koparip kacacagina ve ardindan hem malzemenin gittigine hemde baliga yanacagima saglam malzeme kullanirim..o malzemeler yo-zuri rapalalar(20-25ytl arasi) pahali bir takim yok...zaten o malzemeleri zamaninda sattigim baliklarin parasindan almistim cebimden ayri bir masraf cikmadi...:)))

10. Spider

Spider Mert Eren

Sevgili Mustafa,

Umarım sattığın balıkları Türkiye'deyken satmamışsındır.
    Amatör balıkçıların ticari olarak avlanması yasaktır
    yani amatörce tuttuğunu satamazsın..

bilgine..

11. izzetbey

izzetbey

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3,5kg Mığrı -700gr Somon-145gr Barbun-380gr Kötek-400gr Çupra
    Mustafa kardeşim sana canı gönülden katılıyor ve destekliyorum,güzel ülkemin çoğu konuda olduğu gibi bu konudaki tutarsız davranışlarını da kınıyorum.

12. izzetbey

izzetbey

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3,5kg Mığrı -700gr Somon-145gr Barbun-380gr Kötek-400gr Çupra
    Rica ederim kardeşim,doğru her zaman doğrudur.Kendine iyi bak...

13. NEZKO

NEZKO nezir

beyaz prens :):)

slm hauki kardeşim.:)şu beyaz prens dediğiniz yozuri mag minnow floating serisi beyaz kafası fosforlu olan.arıyorum bulamıyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim.rasgele

14. despiro

despiro ferhat

Yo-Zuri Mag Minnow 85mm-LH White bu rapalayı nerden temin edebilirim