Şamlar barajı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında Geveze_22 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet aydemir

mehmet aydemir mehmet

şamlar barajı

arkadaşlar 9 62008 tarıhınde şamlar barajındaydım şamlarda turna hepten bitmiş durumda sebebine gelınce yumurta zamanı bütün ağ atan sözde balıkcılar turna katlıamı yapmışlar sadece akşam10 dan sonra yayın avına gündüz ıse kızılkanat ve israil sazanı yapıyor oda çok seyrek yani şamlar barajının sonunu getırmişler [ yayın balığı avı içinde ] KAYABAŞI KÖYÜNDEN DEĞILDE ALTINŞEHİR den ŞAHINTEPESINE ulaşın merkezden yol devam eder sizleri dogru baraj kapaklarına goturur.BEN 2007 de baraj kapaklarının sol tarafından baya iyi yayınlar aldım. Hepinize iyi avlar bu arada şamlar barajı kısmen ağlarla çevrılı

2. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    şamlar barajımı yoksa sazlıdere barajımı;)
    sormamın sebebi şamlar barajında baraj kapağı yok o sizin dediğiniz şamlar köyünün altındaki sazlıdere barajı:)

3. mehmet aydemir

mehmet aydemir mehmet

şamlar barajı

aytekın kardeş şamlar köyünün altındakı baraj değil zaten orda zaten 5 tane tahlıye borusu var.Benım dedigim yer mermer ocaklarına gitmeden gölün karşı tarafına bakarsanız solda kalıyor.Orayada ulaşım dedığim gıbı şahıntepesınden oluyor .

4. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    yani şamlar değil sazlıdere barajı diyorsunuz bilgiler için sağolun:)

5. mehmet aydemir

mehmet aydemir mehmet

Göller Ve Tabiat

ARKADAŞLAR SELAM UZUN ZAMANDAN BERI BU SITEYE GIREMEDIM İŞLERIMIN YOGUNLUGUNDAN DOLAYI ZATEN BU SENE GÖL AVCILIGI YAVAŞ YAVAŞ SONA ERMEKTE BALIKLAR HIZLA AZALIYO ŞAMLAR BARAJINDA TURNA BITMIŞDURUMDA KEZA TAYAKADIN DAKI KULAKSIZ ÇAYIRIDA AYNI DURUMDA
    BİR TEK KEMERBURGAZDAKI GÖLLER VERIMLI INŞALLAH ORAYIDA BIZIM SÖZDE BALIKCILAR KEŞFEDIP BITIRMEZLERSE IYI OLUR :mad: :mad:
    BU ARADA TAYAKADIN KEMERBURGAZ YOLUNDAKI YOL ÇALIŞMALARI HEM TABIATI HEMDE GÖLLERİ BİTİRMİŞ DURUMDA YAKINDA BİZE AVLANACAK VE GÜZELCE SOLUKLANACAGIMIZ DOYA DOYA GEZECEGIMIZ DOGAL ORTAMLAR KALMAYACAK HEPINIZE SEVGILER VE SAYGILAR:) :) :) :) :) :)

6. afacan

afacan engin aksakal

En İyi Avı:
    Yeni geldim daha Siftah yok
    19 03 2009 pazar günü akşamı star tv ana haberlerde şamlar barajını gösterdiler.Adamlar agla kaçak avcılık yapıyo herbirisi 7 ile 10 kg arası sazanları marifetmiş gibi kameralara gösteriyolar.Sininirim tepeme fırladı.Zaten gölde 24 saat binlerce metre ag var.Sizin anlayacagınız yasak olta balıkçısına var ama AGLA TUTANA SERBEST.Burdan buna çanak tutan basınıda ayrıca kınıyorum.

7. furkan12345

furkan12345 furkan

arkadaşlar biz geçen sene şamlara gittiğimizde hiç balık yoktu. acaba bu sene giden arkadaşlarımız alık tutabildilermi beni bilgilendirirlerse sevinirim çünkü eğer balık çıkıyorsa hafta sonu oraya gideceğim. balık çıkmıyorsa başka nereye gidebilirim

8. furkan12345

furkan12345 furkan

arkadaşlar şu anda şamlar gölünde balık çıkıyomu yardımcı olurmusunuz? ona göre hafta sonu balığa gidicem