Samsun da balik avi malzemecileri

Konu, 'Takım Çantası' kısmında engizli tarafından paylaşıldı.

1. engizli

engizli

Favori Kamış:
    Kamis :Shimano Technium DF 2,70 Balzer Magic 2.70 Makara : Shimano Sahara, Mitchell 308X
    En İyi Avı:
    Kocaagiz 90 cm Yilanbaligi 85 cm 2,5 kilo Sudak 60 cm 1,8 kilo
    Lütfen yardim
    Samsunda nerelerde bol cesit satan Balik Avi malzemecileri var ?????????

2. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Öncelikle aramıza hoşgeldin arkadaşım.Samsun'a ya ilk gelişin ki bu bence imkansız(34 sene Allah uzun ömürler versin)Memleketimizde saathane meydanı diye bilinen bir mevkiimiz var.Sana zahmet oradan başlayıp gezersen buradan isimlerini sayamayacağım 6 adet balık ve av malzemeleri satan büyük şirketler var. Not:Sırtını saat kulesine ver ve kuyumcular arastasına doğru yürü.Kime sorsan gösterirler.Selamlar.Keşke daha evvel TANIŞMA bölümümüze girse idin.

3. blackboy55

blackboy55 Musa Karaoğlan

Favori Kamış:
    Okuma Salina Seaspin 2.85
    Favori Makine:
    Okuma Salina 40
    En İyi Avı:
    2410gr Gökala -3000 gr levrek
    Şenol, Nihat abinin dediği yerden hariç 2 tanede belediyeevleri eski otobüs durağı arkasında var.

4. engizli

engizli

Favori Kamış:
    Kamis :Shimano Technium DF 2,70 Balzer Magic 2.70 Makara : Shimano Sahara, Mitchell 308X
    En İyi Avı:
    Kocaagiz 90 cm Yilanbaligi 85 cm 2,5 kilo Sudak 60 cm 1,8 kilo
    Öncelikle her iki üstadima da bilgilerinden dolayi tesekkür ederim.
    Nihat üstadim imza ayarindan anlasildigi gibi ben Berlinde yasiyorum.
    Tanisma bölümünde de yazim var :)
    Samsunu 4 dörtlük bilmem bildigim sadece 2 tane balik Avi malzemecisi var oda yanilmiyorsam Mecidiye sokak olmasi gerekiyor.Dedim ya oda yanilmiyorsam.:) Maksadim sizlerden baska adresslerde temin edebilmekti
    Saygilarimlan

5. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    6 dükkan tarifi benden(yalnız Mecidiye değil orası)+2 tanede Musa kardeşten+1 tanede Kılıçdede Camiinin Altında var ama orası kısıtlı malzeme satıyor.Ettimi sana 9 mağaza:) Eh Samsun gibi sezondan sezona balık yapan bir şehir için fazla bile bu sayı.Haydi size kolay gelsin;) vede rastgelsin:rolleyes: esenkalın:)

6. garip

garip garip

Favori Kamış:
    tt
    Favori Makine:
    tt
    En İyi Avı:
    tt
    samsunda .....

Mecidiye de yanılmıyorsam Atlas diye bi mağza var orada bol çeşit var.Bi mağza daha var orada

7. kya55

kya55 K.Yılmaz Aytekin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 13,5
    arkadaşlara ilaveten rus pazarındada bir kac malzeme satan iş yerleri mevcut..

8. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Bütün bu saydığınız malzemeciler sadece siz ne isterseniz satarlar, yorum yapmazlar, yorum için balık tutmasını bilen satıcıdan malzemeleri satınalmalısınız,o kişide ruspazarında dükkanı olan,benim kankam yıllardır değişmeyen balık arkadaşım ismail dir.Reklam olmasın ama tavsiye ederim.

9. ahmetcem

ahmetcem Cem

Favori Kamış:
    el,parmak,diş :)
    En İyi Avı:
    Ben ne yakalamıştım ya ?
    Ben size ayrıcalıklı söyliyem :)
    vakıfbank buğdaypazarı şubesinin arasında su an 3 tane av ve balık (ama ikisi ile samsimiyetim var) malzemeleri satan tanıdık var
    1. Atlas
    2. Hacıoğlu
    hemen atlasın oldugu yolda sol tarafta "Çar-Av"" var bülent abimizin iyi malzemeler bulabileceğiniz bir yer ve tedaş binasının otopark çıkışının oldugu yerde de sevgili mehmet abimizin yeri "Selen" av ve balık malzemeleri dükkanı var .
    Ve SanalBalıkcı abimizin dediği gibi Rus pazarında ( şu an ilerdeki çadıra taşındı ) İsmail abimiz var .

10. fatih

fatih fatih gürtekin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    nızı salın gitsin seneye daha büyüğünü yakalarsınız.
    hepsini gezdim en ucuzu atlasin yanindaki ama biraz acemi iseniz tedaşin yanindaki arkadaşa ugrayin en çokda ilgi gösteren o .güzel tavsiyeleri var.

11. NİHATSUNAR

NİHATSUNAR

Favori Kamış:
    olta ve çapari
    En İyi Avı:
    22 tane sargan
    Şenol kardeşim,Atlas av markete uğrarsan tek başına kalırsın,kimse yol yordam öğretmez.Amma arkadaşlarımında dediği gibi kime uğrarsan uğra,sorduğun soruya net cevaplar alabilirsin.Herhalde başta yanlış anlaşıldım özür dilerim.Sevgilerimle,sağlıcakla kalın.Gerçi bu konu geçeli bayağı bir zaman aşımına uğramış olsada işe yarar.

12. tezene

tezene

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Turna 2.5 Kg
    Arkadaşla,r ben de aslen samsunluyum, ankarada yaşıyorum fakat mecidiyedeki av malzemecileri biraz pahalı, Ağustos ayında mecbur kaldım bir kaç şey aldım resmen öpüldüm ,rus pazarı daha uygun ama Açık konuşayım Ankara maltepe pazarında ki fiyatlar çook uygun.Yolunuz düşerse bilginiz olsun.