Samsun Da balık Raporu

Konu, 'Bölgeler' kısmında Ronder tarafından paylaşıldı.

1. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Baruthane mevkisinde zargana ismarit ispara arada bi cinokop ve kefal
    Belediye evleri mevkiyisinde cinokop lüfer istarvit tek tuk zargana
    Atakum iskele İstarvit geceleri cinakop lüfer (20 24 arasında cinokop verimliymiş sabaha karsı lüfer )

2. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Yakında balıktayım

Blackboy55 tanıstık arkadaslar :) tesaduf eseri isterseniz samsunlu arkadaslar tanısalım muhtemelen bu aksam ve yarın aksam atakum iskelede olucam tanısmak isteyen arkadaslar için tel veriyorum 0536 362 72 73 saygılarımla

3. rüzgar2

rüzgar2

Önder sence en verimli yer neresi Samsunda..Ben genelde yelken kulübün oraya gidiyorum..Sabah 3 te orada oluyorum ve hemen atıyorum ve başlıyor çinekop sarıkanat..eğer izmarit yakalanırsa veya sürekli yemi rahatsız eden balık olursa ki oda izmarit oluyor hemen izmarite atıyorum..kısaca bayağı zevk alıyorum..

4. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında

Merhaba Yelken Kulup derken Egitim fakultesine gelirken yelken kulup var yani baruthane mevki orasımı?

tam olarak tarif ederseniz sevinirim ben de bu gece cıkıcam sanırım 00 da bakalım neresi olursa belki tanısabiliriz de bu gece saygılarımla

5. rüzgar2

rüzgar2

Evet Önder orası..ben balığa oraya gittim hep...saat 04.30 da başladım avlanmaya 9 da çinekop kesince bıraktım.....
    tanışırız umarım...ben 4 kasımda oradayım...Büyük ihtimalle Bafraya gideceğiz ama aksilik olursa yine klasik yerimdeyim..

6. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    hmmm

ben de samsundasınız sandım :) bu gece balıga cıkıyorum da ordaysanız görürüz diyecekktim neyse saglık olsun

7. rüzgar2

rüzgar2

Elbet görüşürüz Samsun'da Önder...Ayrıcada şu anda bekar olsam kesin orada balıktaydım...ah ahhhh...

8. zafer BAYRAM

zafer BAYRAM

Favori Kamış:
    Kamış/zıpkın
    En İyi Avı:
    Lambuka 2 kg /Levrek 1kg /ve bolca uskumru,lipari.
    Evet rüzgar2 haklısın, evlilik balık aşkını öldürüyor, ama genede güzel şey .
    Bol balıklı günler dilerim . İstanbuldan sevgiler.

9. rüzgar2

rüzgar2

Dediğin gibi yinede güzel şey helede çocuk olunca......

10. zafer BAYRAM

zafer BAYRAM

Favori Kamış:
    Kamış/zıpkın
    En İyi Avı:
    Lambuka 2 kg /Levrek 1kg /ve bolca uskumru,lipari.
    Çok haklısın bende iki tane var . Herkesinkini allah bağışlasın.Saygılar.

11. blackboy55

blackboy55 Musa Karaoğlan

Favori Kamış:
    Okuma Salina Seaspin 2.85
    Favori Makine:
    Okuma Salina 40
    En İyi Avı:
    2410gr Gökala -3000 gr levrek
    Eee arkadaşlar siz benim gibi baştan konuşacaktınız.balıktan kopamayacağımı hem eşime hemde istemeye gidildiğinde ailesine söylendi.:confused: Şartlar olumlu olunca da,şimdi iki çocuğum var:) .Zaman bulunca eşimle birliktede gidiyorum.(balık zehrini oda aldı).En kısa zamanda sizde zehirleyin.:D

12. rüzgar2

rüzgar2

Musa bizimde izin problemimiz yok ama tabiki canının istediği zamanda gidemiyorsun balığa...herşeyi ayarlıyorsun planlıyorsun ve gideceğin zamanı belirliyorsun öyle gidiyorsun..ama bekarken balığa gitmek istiyorsun ve o an gidiyorsun..:eek:

13. CİHAN55

CİHAN55

Favori Kamış:
    çarpma,olta
    önder atakum isklesi kalabalık oluyor diyolar acemi de çokmuş.sahilden iskelenin boyu kadar uzağa atsak kimseye bulaşmadan olmaz mı?ben hep baruthaneye takılıyorum ama pek çinekop yok ara sıra denk gelirsen oluyor.blackboy55 i eskiden beri tanırım.beraber samsunda başka yerlere gitme imkanımız artar.seninlede tanışmak isterim.telefonu nu aldım.bi de ne zaman balığa gidersin?

14. blackboy55

blackboy55 Musa Karaoğlan

Favori Kamış:
    Okuma Salina Seaspin 2.85
    Favori Makine:
    Okuma Salina 40
    En İyi Avı:
    2410gr Gökala -3000 gr levrek
    İyide cihan, rüzgar2 geçen hafta geldiğine yelken klübün arkasında tuttuğu balıkları yazdı hatırlarsan.Yoksa bu balıklar bizim geldiğimizi duyuncamı kayboluyorlar.Bu arada hava yağışlı bizim bu geceki plan suya düşmese bari.

15. rüzgar2

rüzgar2

arkadaşlar çarşamba sabah 4-4.30 gibi başladım 9 a kadar tam 15 çinekop aldım...orayı bilirseniz çadırda kalan bir arkadaş var sürekli,adını unuttum..ona sorabilirsiniz veya ayın 4 ünde gelince tanişırız beraber balığa gidebiliriz...

16. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Merhaba cihan kıyıdan iskele boyunca nasıl atıcakksın ki baya zor olmalı :) valla cinokop yapınca ciddi sorun oluyoo olta atmak fakat istarvite sorun degil samandıralı el oltası gayet rahat kullanılıyor acemi den cok meraklı cok ustat bi misineyi ver de ben tutayım yok yem alabilirmiyim kancan varmı ;) aaa bak o nasıl yakalıyo :) ne takıyosun gibi sorularla bogusuyosun ama gene de zevkli

Cihan artık havalar sogumaya basladı bundan sonra gunesli havalar da cıkmayı dusunuyoorum balıga daha cok ava gitmeye baslayacam :D ama köye gitmeyi dusunuyorum belki alabalıga giderim benim işim pek belli olmuyor yani sonucta deniz dibimiz de musait olunca hemen denize iniyorum arkadaslar arıyoor vs :) ani oluyoo yarın hava acıksa iskele de olurum gunesliyse saat 11 gibi istersen bi ararsın görüsebiliriz musa abi sen de gel ortamı ucleriz :)

Son düzenleme: 28 Ekim 2006
  17. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Bu gun kü atakum iskele :)

bastan söleyim dondurucu bi ruzgar vardır cinakop oltaya vuruyodu ben bi tane aldım tahmini maksimum yakalayan 5 6 cıvarında almıstır benim az yakalama sebebim taze yemim olmamasıydı ve deniz calkantılı oldugun dan istarvit altın oldu :) ne yaptımsa olmadı

Benim kanım pazartesi hava acıcakmıs tv öyle dio hava actımı hemen iskkeleye gelin iyi balık yapıcagına inanıyorum yarın aha cok esmiyoor veya yagmuyorsa iskelede olurum saygılarımla

18. ilganus

ilganus

Favori Kamış:
    4 m, 3,30 m, 3,50 m kamış
    En İyi Avı:
    2 kğ ılganus(yayın)
    sami samsuna balıga gittin yapmısın balıkta tebrikler hemşerimm

19. rüzgar2

rüzgar2

Yaptım.;) Samsun adevamlı gelip giderim ama bu ikinci balığa gidişim..daha önce istavrit almıştık şimdi bunları..Önümüzdeki hafta yine gideceğim sırf balık tutmak için...

20. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    Evet

Kanımca bu gün balık vurur oltaya deniz durgun gibi gözüküyo balkondan :) ruzgar da yok sanırım 12'e dogru iskelede olurum gelmek isteyenleri bekleriz. bye