Sanal Alışveriş

Konu, 'Takım Çantası' kısmında erhan54 tarafından paylaşıldı.

1. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    makine:okuma longitude kamış:lineaefe turnasurf
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Arkadaşlar adını vermeyeceğim reklamını yapmak istemiyorum......com sitesinden sipariş verdim.1 gün sonra aradılar istediğim 2 adet sahte balığın birinin ellerinde olmadığını söylediler eyvallah dedim Başka bir şeyler sipariş ettim.Siparişim elime ulaştı buraya kadar herşey çok güzel.Kutuyu açınca ne göreyim elimizde var dedikleri sahte balık farklı,misinaların renkleri farklı,şamandıraların markaları farklı.Durumu kendilerine yazılı olarak bildirdim.3 gün oldu halen bir cevap yok.
    Bundan sonra netten alışverişmi asla.Arkadaşlar sizleride uyarmak istedim.Bu site av malzemeleri konusunda herkesin bildiği bir site.Üzüldüğümü kendilerinede bildirdim.Ben ürünlerin değişmesini falan istemedim sadece bir özür dileseler yeterdi.Malesef çok duyarsızlar.

2. carp

carp Mehmet

Özelden yazar mısınız? Yapılacak birşeyler var hala. Eğer sitenin sayfasında müşteri destek bölümüne yazdıysanız cevap alamamanız normal...

Son düzenleme: 19 Haziran 2007
  3. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Madem cevap vermeyecekler neden koyarlar ki destek hattı,müşteri hizmetleri vs.

Son düzenleme: 19 Haziran 2007
  4. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Arkadaşlar sanal alışverişi ben sevmiyorum hem işin kolayına kaçmak oluyor hemde elime almamış esnekliğine ve kalitesini elimle ve gözümle görmeden bana ters geliyor parayı almak için hemen teslim ondan sonra gezki maduriyetini gidereceksin kişisel görüşüm gör,elle,kontrol et ve al en sağlamı bu.

5. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Vaktim olmadığı için mecburen sanal alışveriş yapıyorum.Yoksa birinci öncelik görmek,dokunma,hissetmek;)

6. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    erhan kardeş sitenin ismini yazda deşifre olsunlar bu reklama girmez merak etme hem google'da sitenin ismi yazılıp arama yapıldığında bizim sitede çıkar senin yazında şikayet yazısı olarak görünürdü bu sayede sesini çok daha fazla insana duyururdun bence alışverişin en garantili yolu seçip bakarak yapılır birdaha umarım görmediğin bir şeyi satın almazsın geçmiş olsun kardeş;)

7. OTTOMAN

OTTOMAN

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kilo aynalı sazan :(
    kardes bencede site adını yazmalısın ki bizde aynı duruma düşmeyelim hemde adamlar belki bu durumdan haberdar olup daha dürüst çalışmaya başlarlar
    sonuçta biz dostlarınıda korumuş olursun ;)

8. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Israrlara dayanamayıp deşifre ediyorum. avmarketi.com

9. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Aynı siteden daha öncede bir kamış almıştım kapalı boyu 138 cm yazıyordu gelen kamış 198 cm çıktı ölçmeyide bilmiyorlar.

10. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Sağolun arkadaşlar bu bana ders oldu bir daha asla aslını görmediğim bir şeyi almayacağım.

11. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Duyduğuna inanma,gördüğünün yarısına inan misali bir durum oldu benimkide.

12. deePblue

deePblue na

geçmiş osun erhan abi..
    ben bahsettiğin siteden 2 kere alışveriş yaptım.başıma böyle bir şey gelmedi.Ama gelebilirmiş demekki :(
    internet üzerinden alışveriş konusunda ise size katılamıyorum..denizden uzaktaki şehirlerde maalesef ürün çeşitliliği SIFIR..bu nedenle bu türlü siteler tek çıkış noktamız olabiliyor.
    Ancak bu durum onları az da olsa şımartmaya başlamış galiba.umarım mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilir.

13. deePblue

deePblue na

sorunun cevabı bu mu namık abi ?

14. denizbilimci

denizbilimci Hasan

Favori Kamış:
    Lineaeffe Extreme 4.40 ve Balzer Diabolo V, Cormoran Bullfighter 3.00 Spin
    Favori Makine:
    Shimano Titanos 5500 XSA ve Alivio 4000RB
    En İyi Avı:
    2,5 kg Torik
    avmarketi.com 'un istoçtaki yerini görseniz şok olursunuz. Küçük bir bakkal dükkanı kadar bir yer. 3-5 tane kamış makina koymuşlar başka ürünleri yok. İnternet üzerinden aldıkları siparişleri diğer toptancılardan temin edip gönderiyorlar. Stoklu çalışmadıkları için sipariş verdiğiniz ürünü temin edemeyince başka ürünler gönderiyorlar. Olayın aslı bu. Bakmayın internet sitelerinin zengin içeriğine.

15. deePblue

deePblue na

başka bi ürünü göndermeden önce arayıp soruyorlar ;)

16. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Bazı sitelerde gerçekten güvenilir alış verişler yapılıyor.Ben yaptım.Fakat bir de sahtekar birine denk gelirseniz gerçekten ne yapılabilir.Parayı havale ettin ama ürün gelmedi.Muhatabın yok.Bu konuda avukat arkadaşlarımız bize tavsiyelerini iletirlerse seviniriz.Posta ile teslimatta ödeme seçeneği en garantisi beğenmez iseniz almayın.Biraz geç geliyor ama güvenilir.Ama dediğim gibi bazı siteler gerçekten güvenilir.Bende genel de sanal alış verişi tercih ediyorum.

17. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Arkadaşlar ellerinde olmayan ürünü bildirmek için görüştüğüm sırada yerine başka ürünler sipariş etmek için sitelerini açtım sitede var görünen ürünlerden istediğimde o kalmadı,buda yok,beklerseniz gelir cevapları beni şaşırttı doğrusu.
    Mademki yok neden sitenizi güncelleyerek kalmadı yazmıyorsunuz dimi yani.

18. erhan54

erhan54

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    yayın 18.5 kg
    Evet benide aradılar okey dedik.Olmayanın yerine şunu gönderin oda yok.Bunu gönderin oda yok.yok.yok.yok.Ellerinde olduğunu söyledikleri sahte balığın renk kodunu teyid ettiğim halde başka renk bir balık göndermişler.Balzer turna şamandıra gönderin olmayanın yerine var dediler.Gelen şamandıra markası olmayan sırada bir şamandıra.Yeşil renk istediğim misina beyaz geldi.Evet arıyorlar ama sadece arıyorlar:eek: :eek: :eek:

19. albatrosyuksel

albatrosyuksel yüksel KORKMAZ

Favori Kamış:
    bir makine bir kamış...
    kimsenin avukatlığını yapmak istemiyorum ama adını verdiğiniz siteden almış olduğum D-A-M marka makinem arızalandı telefon ettim kendilerine karşı ödemeli geri istediler makineyi ve bir üst versiyonu ile değiştirdiler aradaki farkıda talep etmediler artı bir nokta daha var aldığınız ürünü fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde karşı ödemeli olarak iade edebilme imkanınızda var bunları tek tek telefonda görüştüm kendileri ile yapmış olduğum alışverişlerde ve çıkan arızalarda herhangi bir problem yaşamadım baştan dediğim gibi kimsenin avukatı değilim

20. pesimist79

pesimist79

Favori Kamış:
    d.a.m. quick
    En İyi Avı:
    yayın balıgı 4kg
    selamlar. bende aynı siteden 3 sefer alısveriş yaptım ilk seferinde istedigim av bıcagının olmadıgını maille bildirdiler yerine aynı fiyatta baska seyler sipariş verdim . siparişlerim geldi ve istediklerimin aynıları bu 3 alısverisimde de hiçbir sorun olmadı.