Sarıağız Levrek 18 kg Granyoz, Muskar (Nostalji)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Onur GÜNER tarafından paylaşıldı.

1. simendifer

simendifer Sennur

Tebliğ 2/2
    ALTINCI BÖLÜM
    Alan Yasakları ve Sınırlamalar

Denizlerdeki yer yasakları ve sınırlamalar

madde (5) İzmir limanında, Bostanlı Sazburnu ile Üçkuyular vapur iskelesi arasında çekilen hattın doğusunda kalan saha içerisinde su ürünleri avcılığı yasaktır.

diye bir madde var desem. :)

2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Hayır olamaz, ben anlamam. Konak niree, O dediğiniz yasak bölge nireee? :eek: :D

Neee, yasak bölge miymiş? Desenize gitti güzelim trofe levrekler.:( :eek:

Güngör abicim, bence sen de tası tarağı toparla birader. Muhabbetimiz daha başlamadan bitti :eek: :( :eek:

3. sinansarma

sinansarma

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg Halili+2850 gr kofana
    Granyoz Super . Burda 13 Kg Lik Gorduk Ama Kismet Olmadi Daha Bize. 7 Kg Da Kaldik.

4. ribella

ribella güngör

balli kardeş gel gidelim sende gör ben 13 yaşından beri kordon konak arasın da nakış dokuyorum .. ama iki gündür bişey alamadım

5. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Güngür abicim, gelecek-gidecek yerlerim ağrımaya başladı. Dikkat edersen 2/2 tebliğe göre, bahsettiğin bölge şu an avlanmaya açık değil. Yani, Kordon-Konak arası yasak bölge.:eek: :eek:

Biz amatör balık avcıları da yer ve zaman sınırlamalarına dikkat ederiz. Dikkat etmeyenlerin davetlerine de maalesef iştirak edemeyiz. Yasak kapsamı dışında kalan bir bölge tavsiyen olursa, seve-seve/sevine-sevine icabet ederim.:rolleyes:

Keşke sen de bu kardeşine kulak versen ve sözü edilen bölgedeki avlanmalarını artık bıraksan. Bu davranışın, benim için 6-7 kg'lık trofe levrekler yakalamamdan daha sevindirici olacaktır inan. O bölgedeki avlanmalarına artık son vereceğine yürekten inanmak istiyorum, sevgiyle kal...:) :rolleyes:

Son düzenleme: 13 Haziran 2009
  6. ribella

ribella güngör

karadan av serbes dostum senin dedihin teknelere yasak sen gel kordon konak arasında balıkçılardan oturacak yer bulabilcen mi bakalım