((((saros organizasyonu ))))

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

1. evet aylin bu sezon gerçekten güzel geçiyor tabi bunda balıkavı.net üyelerinin çok payı var onlarla yaşıyorum bu sezonu:)

2. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    herseyden once......hamdı, murat, cok sagolun hersey okadar guzeldıkı kaleme dukmek mumkun degıl.
    hayatımın son on yıllın en heyecanlı gunlerını yasattınız bana, bunun ıcın sızlere ne kadar tesekkur etsem yıne az gelır sagolun varolun.

Son düzenleme: 29 Ağustos 2006
  3. abi biz sana teşekkür ederiz sen aklımıza girmeseydin belki gitmezdik oralara inşallah daha çok şey yaparız:)

4. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    ınsallah,

Bıde su orkınosu cekebılseydık hersey dort dortluk olacaktı, neyse artık bırdahakı sefere ınsallah, artık yeterınce tecrubemızde var.....ıkınce orkınosa af yok.

5. bu bize tecrübe oldu kısmetse onuda yakalarız..

6. türkiyeye geldiğinde sizlede yaparız bak ethem abi hollandadan geldi 1 gün sonra çıktık :)

7. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Çok eğlenceli olmuş belli.
    Tebrikler avlarda çok güzel.

8. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    ne organizasyon ama herkese helal olsun vallaha müthişsiniz abi herşey buram buram macera kokuyor sizinle olamadığımız halde inanın sanki orada imişiz gibi hissettim ellerinize sağlık allah hepimize böyle ortamlarda balık tutmak nasipetsin inşallah balıktan önce tabbiki bu arkadaşlık herdaim devam etmesi dileği ile tebrikler tebrikler tebrikler yakışıııır :) :) :)

ethem abi en kısa zaman da allahın izni ile ist da da bi tekne avı yapacağız hayırlısı ile sevgiler ve saygılarımla;) :) :) :)

9. borayto

borayto

gercekten güzel bir anı

merhaba gercekten güzel günler gecirmişsiniz tebrik ederim yaşamayı bilmek yaşata bilmek çok ğüzel olsa gerek sizler gibi degerli insanları bu ortamda böyle güzel şeylerini paylaşıp bir nevide olsa görüş belitte bilmek te çok ğüzel tebrikler arkadaşlar sagolun var olun nice güzel günler gecirmeniz dileğimle

10. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    Mustafa dur bıraz kendıme geleyım, kamısa asılmaktan ınanırmısın halen kollarım agrıyor, ama söz tekne ıle marmaraya acılırız.

11. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar tek kelimeyle müthişsiniz :) Ne kadar güzel bir organizasyon olmuş :) Valla imrenerek ve kilitlenip kalarak izledim :) Keşke o balığı da alsaydınız :) Ama kısmet işte ,inşallah bir dahaki sefere kaçırmazsınız :) Herkesi tek tek kutlarım :) Darısı bizlerin başına :D
    Bu arada Hamdi bu klip işini bayağı bir ilerletmişsin ,gidemeyenlerde gitmiş kadar oluyor sayende ,teşekkürler :)

12. teşekkür ederim arkadaşlar paylaşmak güzeldir :)

13. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Yürekte kutluyorum sizleri arkadaşlar. Çok güzel olmuş gerçekten. Sunay Kaptan'a görüştüğünüzde benden selam söyleyin. Muhabbetini özledim onun.:)

14. ergen

ergen

Ya Hamdi Kardesim yapma ya
    bak kanima giriyorsun.Ben haberini okurken benim hanim arkamda bir yerlerde dolasiyordu.Video lara bakarken oda omzuma cöktü seyretti.Ikinci Videodan sonra gidemezsin gibi bir seyler mirildandi. Sonra herhalde yüzümdeki hayranlik ifadesini okudu ve bana eger gidecek olursam kendisine ve iki oglumuza ödeyecek oldugum nafaka miktarini sesli sesli hesaplamaga basladi.

Haberin +Resimlerin+Videolar tek kelimeyle E N F E S

Bizimle paylastigin icin tskkr ederim.

Not: hanim hazir mutfata iken ben söyle ucak sirketlerinin sitelerini dolasayim
    bakarsin fikir degistirir.

Selamlar
    Mürsel Ergen
    30.09.1956 Izmir

15. Vay beee kardeşlerime bakın hele döktürmüşler
    Ahh Hamdican sen yokmusun sen....Ama bana telefonda bu kadar güzel olduğunu söylemedin di
    Böyle güzel bir organizasyondan haberim olsaydı Ercan'ı ikna eder yanınızda soluğu alırdık.
    Tekrar hepinizi tebrik ederim.

16. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    Amaaannnn be organizasyona bak:) ah Hamdi vah Hamdi nasıl canım çekti :) :) çok güzelmiş gerçekten orda olasım geldi

17. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    hiç bitmiyor değil mi mürsel abi, ömür boyu sürecek bir hastalık bu balıkavı.

ve arkadaşlar süper bir organizasyon olmuş, ortam, arkadaşlık, balıklar. orada olmak , o orkinosla savaşmak. ömrünüzü uzattığı kesin. daha nice böyle avlar nasip etsin herkese.

18. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    çok süper bir organizasyon olmuş,emeği geçenleri tebrik ediyorum.

19. ergen

ergen

Hastalikmi???

Merhaba Excalibur (Mehmet) Kardesim

öncelikle kibar telafuzundan dolayi (abi demeni kastediyorum) tskkr ederim,sagol. Yalniz bu balikavi bence cok büyük bir tutku. Belki en büyük tutku. Bir hastalik olsaydi, belki bununda bir tedavi yöntemini arastirir ve bulurlardi. Bu konuda diger arkadaslarimizinda fikrini alalim bakalim.

Rasgele
    Mürsel Ergen

20. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    abi tutkunun bir safha sonrası olarak nitelendiriyorum ben onu ;)