((((saros organizasyonu ))))

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

1. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    herkeze iyi dileklerinden dolayı çok ama çok teşekkür ediyoruz inşallah birlikte daha nice balık tutkusunun peşinden koşmak dileğiyle hep beraberce daha ne organizasyonlar gelecek şimdiden planlamalara başladık bile önümüzdeki yıl için
    saygılarımla

2. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    cok güzel organizasyon olmuş orkinos kacması hariç emegi gecen herkese tebrikler ve paylaşım için teşekkürler soyleyecek laf yok o balıklar o muhabbet yeme yanında yet misali inşallah devamı gelir

3. ATA26

ATA26

Bayiliyorum Su Balik Tutma Isine Ama Malesef Benim Vaktim Yok Hamdi Abi Bu Arada O Kadar Balik Tutuyosun Resim Koyuyosun Buralara Ama Bizi Cagirmak Yok Bravo Abilerime Saygilar Sevgiler Hepinize Kolay Gelsin

4. ata kuzen aramiza hoşgeldin hemen tanıdım seni tanışma bölümünde kendini diğer arkadaşlarada tanıtırsın...:)

5. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    [​IMG][/QUOTE]

hamdi abi süper bir organizasyon olmus resimlere bakarken gözüme su masa takımı carptı yaw bunu ankara da heryerde aradım bi türlü bulamadım ayrıca nkaralı arkadaşlardan bilen varmı nerde var bu alet vede fiyatı ne kadar????

6. emre o masa harbiden çok kullanışlı kapanınca çok az yer kaplıyor :)
    muratuysalın o masa carrefourdan almış şimdi varmı bilmiyorum murata sorarım fiyatı nekadar bilgi veririm.

7. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm

abi eğer carrefourdan aldıysa ankaradada vardır ya biliyorum bu masa teyzemlerde var gecekten cok süper bi alet ve sağlamda 4 kişi rahat cekyo 0.1 ton eniştem ve 3 kişiyi cektiğne göre ...:D:D:D:D:D

8. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    emrecan masayı carrefour'dan aldım geçen sene fiyatı 25 ytl idi şimdi varmı bilmiyorum ben iki tane alacaktım fakat kapış kapış gittiği için alamadım idare edecek bişey tavsiye edebilirim

9. cappy

cappy

Favori Kamış:
    istanbul marka peliscopicbir oltam var.
    En İyi Avı:
    msn:murat780@hotmail.com
    ordaydım..

karainebeyli köyünün denizi orası:D
    yazın cok gıttık oraya aleme arkadasımın koyu, ayrıca buyuk dayısıda orda balıkcılık yapıyor.ordakı dalyanın ortaklarından güzel bir rakı balık sefamız oldu.balıkta tuttuk ama kıyıdan bol bol mırı yakaladım:D
    tamamen doga ile içe içe bi yer manzarası ve denizi superdir..
    saygılar..

10. evet gerçekten harika bir yer orası ..:)

11. sunay kaptan

sunay kaptan

Favori Kamış:
    zipkin,olta,parekata
    En İyi Avı:
    fener baligi 38 kilo
    Cok sagol Hamdi...

Guzel anlatim ve fotolar icin cok tesekkur ederim! Gercekten cok keyif aldim,uzun zamandir bilgisayarim kapali oldugundan ancak simdi cevapliyabiliyorum. Boyle guzel bir animizin oldugunu okumak bana cok keyif verdi! Insallah buna benzer organizasyonlari yine tekrarlariz! Istanbulda'da baliga cikabilirsek iyi olur! Artik istanbuldayim,sanirim bundan sonra balikavina daha fazla vakit ayirabilirim...

12. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    istanbulmu dedin sunay abicim e aramıza tekrardan hoşgeldin o zaman en kısa zaman da yapılacak organizasyonda beraber olmak dileği ile:)

13. sunay abi özledim valla seni gerçi telefonlaşıyoruz ama siteden haberleşmek

daha zevkli oluyor..:))

Bu arada sana herşey için teşekkür etmiştim burdan tekrar bize göstermiş

olduğun yakınlıktan dolayı teşekkür ederim...

En güzel organizasyonlarımdan biri olmuştu.....

14. bluemarine

bluemarine

Favori Kamış:
    Sırtı
    En İyi Avı:
    Turna 3 kg,kalamar 1.2 kg
    Tebrikler tek kelimeyle süper.

15. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    konu acilmisken bende birsey itiraf etmek istiyorum.....bu olaydan diyer arkadaslarin haberi yoktur.

gece saat 3 surlariydi Hamdi, Murat, Cemal cadirda misil misil uyurken beni birturlu uyku tutmadi ve disari cikip sahil kenarinda biraz tur atmaya karar verdimistim.
    cadirdan baya bi acilmistim hava cok guzeldi sahile sirt ustu uzandim yildizlari seyrediyordum, vede hafif sesle kendi kendime sarki soyluyordum.
    keyifli vakit geciriyordum, derken hafif hirlama duydum.....arkami dundugumde hayvan hirlayarak yavas yavas bana dogru geldigini gordum, bir kac tane tas attim ama hayvan kacmadi aksine daha cok agresif oldu, saldirma pozisyona gecti.
    bende kalkip butun var gucumle cadira dogru kosmaya basladim, korkudan arkama hic bakmadim ama beni takip ettigini his ediyorum.
    baliklamasina cadirin icine daldim, hayvan cadirin onune geldi ama iceri girmeye cesaret edemedi, aramizda 1-2 metre vardi muthis hirliyordu....o arada ellime kamis gecdi yuksek sesle bagirarak kamisi hayvana saladim.
    yuksek sesle bagirinca iclerinden birtek hamdi uyandi, panik icinde ne oluyor ne oldu diye kendi kendine bagirmaya basladi, yok birsey diyince Hamdi kendine geldi.
    Aklima geldikce guluyorum.:D

Hayvan ya kopekti yada kurtdu?

16. unuturmuyum abi o günü daha geçen yine muratla konuştuk güldük..:)

Ama o korkuyla nasıl uyandığımı sen biliyorsun korku halen içimde...:)

O günler çok güzeldi konu diğer arkadaşların mesajıyla gündeme gelince o günü

tekrar yaşamaya başladım yaz gelsede gitsek tekrar...

17. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    gercekten guzel gunler gecirdik Hamdi.....simdi dusunuyorumda o gece kopekten kacarken elde ettigim surat.....yani o an parkur olimpiyat pisti olsaydi kesin madalya kazanirdim.:)

18. köroğlu

köroğlu ZAFER HASAN

Favori Kamış:
    270cm DAM Effzett Spin
    Favori Makine:
    Shımano Gatana
    En İyi Avı:
    Turna 5.350 kğ
    mükemmel bir gün geçirmişiniz resimlerde çok güzel

19. 56561

56561 Yücel

Favori Kamış:
    Daiwa Sensor Red Surf 4.00, Daiwa Procaster Samfish 2.10
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000FA, Ryobi Ecuisma 8000vi
    En İyi Avı:
    10.5 kg rus kefali, 5.250 Levrek, 1573gr kofana
    inanılmaz

Bana "Yarın öleceksin, son olarak ne yapmak istersin?" diye sorsalar inanın sizinki gibi bir gün geçirmeyi dilerdim.
    Çok şanslısınız her gününüz böyle olsun

20. deePblue

deePblue na

hamdi abi sizi ve ekibinizi tebrik ederim..
    o ufak iğne kazası içinde geçmiş olsun diliyorum.
    epeyce kan akmıştır umarım.bu tür durumlardan "tetanoz" vakası yüzünden çok korkarım.
    mercanlar bi harika...bide bizle dalga geçiyonuz yani..istesek kasalarca falan diye :D
    umarım hedeflediğiniz balıklara en kısa sürede ulaşırsınız.
    paylaşımınız gözümüzü gönlümüzü açtı..bunun için teşekkürler size.