sazlıbosna

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında aidois tarafından paylaşıldı.

1. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    herkese iyi akşamlar

bugun saat 03:00 gibi hiç daha önce gitmediğimz göle gittik gerçi yollar off-road misali idi jant kapakları düştü vb. . Bunlar içimizdeki sazan ve turna yakalama hırsını yok etmedi:) . Gittiğimizde sol tarafıızda 1 grup genc ve sagımızdada kımseyle ılgılenmeyen yardım etmeyen ,bana dokunmayan yılan 1000yasasın tipli bir insan vardi. İşte o adam saat 20:00 den 04:00 e kadar 5 olta bırakmasına rağmen bence gerı salınması gerekılen 3 tane sazan tutabildi. Genç grupta amaçları balık değil heralde mangal bol sesli arabesk muzık vs. ezan a ramak kala değişik modlardaydı. Bizde orda 4 saat kadar vakit geçirdik fakat suyun bulanık olması ve yetersiz teçhisat bizi mağlup etti. Ayrıyetten yerlılerın dediğine gore bu son 1kaç gundur hiç turna yokmus. Uzun lafın kısası ilk turna avımız huzunle bitti:( . İnşallah yakın zamanda tutabiliriz:confused:

2. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Bu sitede cok buyuk turna balikcilari var. Onlarin sayfalarinda arama motoruna soyle bir "Turna" yazarak gezerseniz, ustalarimizin onlarca senede edindigi hakkinda bir iki saatte ciddi bir fikir sahibi olur, uygulamaya gecersiniz. Hayirli olsun diyelim. Balikta en kotu gun,iste gecirilen iyi bir gunden her zaman daha mukemmeldir.

Gelecek sefere, rastgele...

3. ncavus

ncavus

Favori Kamış:
    Olta..
    En İyi Avı:
    11 kg. Aynalı Sazan !
    avatarımdaki turna'yı geçen hafta tuttum ;)

4. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    O sayfaları tahmin edemiyeceginiz kadar çok okudum, oyun oynıyıp televizyon izleyeceğime o topicleri okudum. Ama benim bu topic te belirtmek istediğim , balığın olmayısı ıdı. Neyse tesekkur ederim

5. canalpakin

canalpakin

bu sabah gene gidiyoruz tehçizatlarımız tam umuraım ilk turnalarımızı alırız

6. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    10 temmuz 07 de yıne gıttık fakat husranla donduk, kasık sılıkon rapala vb sonuç vermedi. Bakalım hayırlısı

7. canalpakin

canalpakin

hatta ve hatta tekne ile sırtı bile çektik nerdeyse gölün 4 te 1 ini taradık nafile

8. cakall61

cakall61

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Palamut (tarmadım :) )
    selam kardeş bende yaklasık 3 aydanberi gidiyorum ve turna yakalyan 1 kişi gördüm oda yaklaşık 10 kılo idi bende bu zaman zarfında 35 .40 civarı kızıl kanat 2 sazan 3 taned yayın aldım gecen pazar sabahı 2 yayını aldım güzeldi ikiside 3 kilonun ustundeydi sazlı bosnada balık var ama sabır gerekıyor bırgun beraber gideriz inşallah

9. aidois

aidois

Favori Kamış:
    okuma zn 65/lıneaeffe
    aslında hep ıstedıgımız bu bılen bırıyle gıdıp ,hıc degılse bıraz bılgı kazanmak bıle yetıyor.