seahawk 3 boot aldim ama taşıma katlama ölüm

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında Sebastian tarafından paylaşıldı.

1. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
    3 metre seahawk 3 aldım kıyıdan biraz acilip biraz balık tutmak için gel gelelim bu
    bootun katlanması ölüm ve arkadaslardan duydum cok katlanıp şişirilirse katlanan yerlerinden patlar muhabbetleri varmış daha yükseğini alamam suan evim kira

bu bootu nasıl kullanmalıyım extra ne yapmalıyım bakim için neler önerirsiniz
    boot kulanan cok hocam var elbet bana yardımcı olabilir...

teşekkürler.

2. probzen

probzen Oğuz

En İyi Avı:
    37kg yayın
    biraz havasını indirip arabanın üstüne bağlayanlar var bu bir çözüm olabilir

3. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)
    gülü seven dikenine katlanır abicim :)

4. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    2.750 gram yazılı orkinos 3 kilo şeytan gridasi sayısız zargana turna sinavrit ve niceleri
    hocam evin içinde katlayıp perde pöşedine koydum :) ancak bu kadar yapabildim kılıf yaptırmayı düsünüyorum terzide valla :)

5. atçekgökhan

atçekgökhan GOKHAN

bela başa bela tuzun kuru olcak ufak romorkun olacak onun ustunde sabıt kalacak tabıkıde onu koyacagın guvenlı bır depon yada yerın olacak bızde nerde bu hayat standartlarında hevesle almışsın zaten 2*3 kere kullanacan şişir söndür torbala derken soguycan bır kosede muzelık olmayı beklıyecek yada bır an once satıyimde zararın neresınden donım dıyceksin ınsallahda demezsin ıyı gunlerde kullanın

6. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    yok satmamda satmak için almadım ama muhafaza derdi cok harbiden, kılıf dikdircem terziye anca o sekilde kurtulabilirim

7. atçekgökhan

atçekgökhan GOKHAN

sea hawkda sea hawk yani botun güzel iyi kürekler:)

8. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    hacı kas yapcaz hahah :D

9. baskentli1

baskentli1 İsmaiL

Favori Kamış:
    En ucuzu :)
    Favori Makine:
    Honda CBR 600F :)
    En İyi Avı:
    Turna 9,5 KG
    Murat merhaba;
    Gökhan'ın dediği gibi tuzun kuru olacak :) O imkanlarda bizde yok.
    Evde yer varsa (ben bir dönem misafirlere sergiledim odada) havası hafif sönük vaziyette bir odada zemine değmeden durabilir,Uzun süre kullanmayacağın zaman havasını tamamen çekip pudralayarak katlamalısın.
    Bu arada bunun katlanması falan basit :) Gel bide aliminyum tabanla uğraş :D

10. vetserhat

vetserhat Serhat TORUN

Favori Kamış:
    mitchell tele spin; mistrall carp feeder,jaxon xt pro
    Favori Makine:
    shimano alivio,spro passion 730,banax,mistrall carpmax,okuma trinity,albastar,
    En İyi Avı:
    Aynali sazan 4.5kg,Baltik Morinasi 4 kg
    selamlar
    gecen yil aldim ben de bu bottan. gecen yil haftada iki uc kez gole acildik. arabanin bagajinda duruyor. her seferinde gol kenarinda araba cakmagina monte pompa ile sisirip donustede indirip katlayip bagaja koyuyorum. herhangi bir sorun olmadi simdiye kadar.

11. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    anladım hocam teşekkürler bende öyle yapacam bu gidişle ama bir sağlam kılıf lazım ama patlar catlar bişi olur :) balık tutmadan

12. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    bildiğimiz pudra ile yani deniyecem ava gittikten sonra :) aliminyum tabanla uğrasılmaz abi aman dur yerin olcak onun icin :)

13. adventurer

adventurer umut yetişken

En İyi Avı:
    iki torba midye:)
    arabanın üzerinde gider bunlar, port-bagaja bile gerek yokş ama çok iyi bağlamak lazım, ben üstünkörü lastiklerle tutturmuştum, caddede üzerimden havalandı.....neyseki arkamda araba yoktu.....

14. adventurer

adventurer umut yetişken

En İyi Avı:
    iki torba midye:)
    birde bu botla asla açılmayın vede nacizane tavsiyem arkasına mutlaka braket vede elektrikli motor.....

15. muratcoskun

muratcoskun muratcoskun

Favori Kamış:
    alba star 2,70
    Favori Makine:
    şimano
    En İyi Avı:
    turna 2,5 : yayın 7,5
    hayırlı avlarda kullanmanı dilerim.
    bende bot almayı düşünüyorum,ama sağlamlığı konusunda kararsızım,
    nasın sağlam bir botmu bu aldığın,kaç gözden oluşuyor,tavsiye edermisin.

16. avcı22

avcı22 Mesut Turan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 3.4 kilo
    Bu şekilde taşıdık biz 3 mt ahşap taban kolibri botu

[​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

17. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    ben okadar uzak acılmıyorum hocam biliyorum denizi nekadar erken patlıyacagını ve akıntıları evet biraz tehlikeli ama bu boot okadar ince değil

18. erdalbakkal

erdalbakkal erdi

İhtiyacınız olan tek şey, 12 v çakmak girişli elektrikli pompa (intex) hem şişirir, hem vakumla indirir.

19. Sebastian

Sebastian Murat Yıldız

Favori Kamış:
    Okuma V System 2.40
    Favori Makine:
    Okuma Trio 40
    En İyi Avı:
    murat abi

boot 3 metre elektirikli motor aparatı alip motorla daha güzel olabilir ama;denizde elektirikli motor tavsiye etmiyorlar

2 kamiş takma yeri var güvenlik ipi için dısında içinde yerler var tek kişi cıkarım diyorsanız 2.66 olanlar var onları tavsiye edebilirim 2 kademe sisiyor iç ve dış olarak 2 kademe yeri sisiriyorsunuz okadar ince değil abartı derece kalında değil balık tutulur ama denız patlarsa sakat ben sahilde kullanıcam sonucta hava patlasa bile kıyıya geliyorsun antalyada konyaaltında böyle asırı derecede acılırım diyorsanız motor şart

20. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    Selam Murat kıyıya yakın avlanıyorum demişsin rastgele kardeşim botunu da güzel günlerde kullan nacizane birşey sorabilirmiyim:Can yeleğin var değilmi kardeşim ne olursa olsun ye gitsin botu hiçbirşey bizimle yaşamayacak bu arada tabi ki haklısın insan malını korumak için önlem alacak benim sana tavsiyem indir gitsin katlanan yerinden çatlıyormuş patlıyormuş sen katlarken her defasında ütü çekmeyeceksin ki en önemlisi ek yerlerinden devamlı katlanınca olur bu dediklerin yani botun ek yereleri daha hassastır birde botta ayakta durulacaksa bu tip botlarda ayakkabı kesinlikle giyilmemeli hatta ve hatta ayakta durduğumuzda ayak uçlarımız botun ek yerlerine yakın basmamalı.İki işlemli pompalar var bir yerden üflerken diğer tarafa takılınca emiyor botu belli bir yere kadar indirdikten sonra emiş tarafına tak öyle indir sonra tekrar kapaklarını tak ve güzelce katla gitsin evet aldığın botu biliyorum şu an Kaufland'da satışta sanırım fiyatı da 180 lv.yani 200 tl. 3m. bot plastik ama sıradan o eczane botlarına benzemiyor dediğin gibi kıyıdan çok açılmadan can yeleğiyle sakin havalarda rahatlıkla hizmet eder rastgele kardeşim