Seaknight monster w8 ip misina incelemesi

Konu, 'Takım Çantası' kısmında prm tarafından paylaşıldı.

1. prm

prm

Arkadaşlar merhaba. Forumda sürekli gezinsem de fazla yazmaya ihtiyaç duymayan biriydim çünkü aradığım hemen hemen herşeyi arama butonunu kullanarak bulabiliyordum.

Almadan önce Seaknight ip misina hakkında çok fazla türkçe inceleme bulamadım. Misinayı aliexpresten aldım ve incelememi kendim yaptım.

İncelemeyi aşağıdan okuyabilirsiniz. Ben şahsen çok memnun kaldım.

Seaknight Monster W8 İp Misina İncelemesi

bearing, ATB ve araştırıcı bunu beğendi.
  2. ATB

ATB Ahmet Turan BABACAN

Çok güzel bir inceleme ve çok güzel bir yazı olmuş. Merak ettiğim bir konu var kopma testini yaparken ip nerden kopuyor? düğüme yakın yerlerden mi yoksa ortadan mı?

Birde renk atma testi için izlediğiniz yöntem doğru ama şartlar yanlış. Şartlar gerçeği yansıtmalı. Deniz suyu sıcaklığı en fazla bölge bölge değişmekle birlikte genelde yaz mevsiminde 20-30 derece arası seyreder. o yüzden suyu 25 derece almakta fayda var. Bir e sanırım çeşme suyu kullanmak çok yanlış olur, çeşme suyundaki klor renk atmasına sebep olabilir. Tuzlu su veya deniz suyu kullanmak daha doğru olacaktır.

3. bearing

bearing erdal demir

inceleme güzel olmuş teşekkürler.

aliexpressten bu tür ürünlere bakarken hep şüpheyle yaklaşıyorum.. malum balıkla sizin aranızdaki en kritik malzeme.

bu örgünün dyneema veya spectra mı olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz?

mesela daiwa örgülerinde dyneema kullanır ve kodu SK-71 olarak geçer.

bir de üzerindeki o kaygan kaplama ne kadar süre dayanacak? bununla ilgili bize daha sonra güncelleme verirseniz çok faydalı olur.