Seferhisar -Sığacık..:(

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bulsep tarafından paylaşıldı.

1. sevgili yakup hocam, yer tam bu tarif.. sanırım o güne has bir durum.. en iri kuppez 15 cm. var yok.. başkada bişi çıkmadı zaten.. çivar teknelerden aldığım duyum 1-2 kaba lidaki o kadar..

2. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    ==-Sonuç.: SEFERHİSAR-SIĞACIĞA boşa geçirilecek zamanınız varsa gidin..==-
    Sığacık nasıl böyle olabilir? Oysa Sığacık bazı dostlarımın Favori yerlerinden. Çok güzel kayalıklar olduğundan bahsediyorlardı. Kesin teknecinizin azizliğine uğramışsınız. Bir daha gelmeyesiniz diye yapmıştır kesin.
    Gerçekten sizler adına üzüldüm.

3. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    merhaba...
    o sözleri söyleyen kaptan sallamış bence...
    çünkü akarcada 6 seneden beri oturuyorum ve akarca koyunun karşısındaki ada mercan fangri çipura karagöz ve levrek yapar...
    diğer tarafa güneş sitesi açıkları da gene aynı balıkları yapar ve derinlik buralarda 25 metre civarındadır...

4. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Reha abi
    Bizi oralara götürecek organizasyonlar yaparsan seviniriz. İçinde Çipura geçen mesajlara karşı hassasım.

5. bulent

bulent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg
    merhaba bülent abi

sizin adınıza üzüldüm illa denize çıkınca balıkla dönülcek diye bişey yok ama
    tekneyle gidiyosan hele sığacık gibi biyerde açıldıysan mutlaka bişeyler denk gelir be abi; ben herzaman tekne denk gelip de çıkamıyorum ama sanırım kaptan pek uğraşmamış en azından bikaç yer değiştirebilirdiniz. ve kaptanın dediği gibi 6 saatlik yol almanızada gerek yok adanın açığında 30 metre civarını deneyin karagöz ve çipura yönünüden verim alırsınız ordada bişey çıkmazsa yarım saatlik yol alıp 60 metreyi mercan için denerseniz memnun kalacağınız kanaatindeyim.Bu işi çok iyi bilen birisi değilim ama özelden mesaj yollarsanız dahada yardımcı olmaya çalışırım. saygılar.

6. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek

neden olmasın mutlu ile beraber bir konuşalım hemen geri döneceğim...