selam kamis ve makina icin yardım

Konu, 'Kamışlar' kısmında anektod tarafından paylaşıldı.

1. anektod

anektod

herkese selamlar bi kamis ve makina almak istiyorum ise sazlıbosna denilen yerden kıyıdan kenarda :) turna ile baslamak istiyorum önereceginiz markaları inceleyerek bi karar vermek istiyorum tabi cogunluk aynı marka ve model kamıs ve makina adı verirse ustalara saygıdan gidip onu alacam :) cok acemiyim ama almısken iyi bisey alayım bari diyorum birde almanların güzel bi sözü var ucuz mal alacak kadar zengin deilim derler ucuz etin yahnisi ni herkes bilir :)) neyse sonucta iyi bi kamıs ve makina istiyorum önerilerinizi benden esirgemesseniz sevinirim .. bu arada ben takım islerinden felan anlamam malzeme aldıgım yerde turna icin bi kac taım hazırlarlarmı yani bana bitek fırdöndüye eklemesi kalacak sekilde yaparlarmı ? herkese saygılar ..

2. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Merhaba yalcın bu konuda gecmiste uzun uzadıya paylasımlar oldu.Gerci sana yine yardımcı olacak arkadaslar olacaktır ama sen yine de arama motorundan detaylı bilgiye ulasabilirsin.Keyifli paylasımlar dilerim..

3. anektod

anektod

COK cesit var ve ben kararsızım sadece ustaların tercihlerini merak ettim turna icin kullandıkları kamıs ve makina tercihlerini merak ettim avmarketi comda turna icin kamıslar felan satılıo ama tecrubeli insanlar neyi tercih edio onu merak ettim

4. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    Makina:Cormoran Super Match Kamış:Balzer Powertrip
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Benim bilgilerim de yazan makine Cormoran At Çek için tavsiye ederim.Asla sorun çıkarmaz sana.Ama fiyat pahalı gelirse Alba kk 40 alabilirsin.O da eski makinem biraz ağır ama sıyırma falan yapmaz..

5. anektod

anektod

tesekkurler bu tavsiye yi not aldım bile ayrıca para cok problem deilmakina ve kamısa 200-250 euro kadar butce ayrıdım o dedigin senin dedigin makina ne kadar ki ?

6. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    Makina:Cormoran Super Match Kamış:Balzer Powertrip
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Yalçın yanılmıyorsam 100 Ytl civarı malzemelerin ikiside www.avmarketi.com da var.Ama kesinlikle pişman olmazsın

7. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    yalçın abi tek bişey sorcam abi resimdeki senmisin ve motorda seninmiiiiiiii????????????????????????????

8. anektod

anektod

evet hasan kardesim resimdeki benim o altımdaki ateş parcası da bana ait :)

9. anektod

anektod

tesekkurler ibrahim kardes tek düsüncem sıradan bi makinayla baslayıp ilerledikce yukselttmekmi yoksa kafadan iyi biseymi alsam die düsünüyorum neyse artık bu ay sonu gider eminönünden felan bi makina kamıs felan alırıM Ordanda bi fikir verirler sanırım :)

10. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    abi süpersin yaaaaa bendede motorlara karşı acayip ilgi var anlamadım gitti parayı denkleştirirsem eğer yamaha ybr den başlayacam inşallah seninki harbiden deliymiş abi suzuki mi.......... saygılar

11. anektod

anektod

tesekkurler hasan kardesim benim makina 600 lük honda cbr ... senin sectigin alet baslangic icin güzel secim 250 lik makina tavsie istersen hondayı tercih etmeni siddetle tavsie ederim ama yamahaların 250 likleri ni kötülüyecek adamın da aklından zoru var derim :)) yanlıs bilmiyosam 6500 devirde 2.1 kg-m tork yamaha ybr ye ait ne denilebilinirki ancak tekerleklerin düzbassin denir allah hayırlı ugurlu etsin simdiden umarım beraber gazlarız :)) dur ben kamislara bakıyorum bende balikciligin acemisiyim mesgul etme beni :))))

12. anektod

anektod

pelistick london 210 cm
    makine albastar kk30 yada abu garcia 302
    işlem tamamdır alacagım makina uzun arastırmalar ve hobbytime abiminde büyk yardımıyla bu hafta sonu kısmetse allah bi mani keder vermes ise alacagım :))