selamlar...

Konu, 'Tanışalım' kısmında Carioca tarafından paylaşıldı.

1. AKIN74

AKIN74

Genç arkadaşım forumumuza Hoşgeldin...;)

2. Carioca

Carioca Utku Genç

En İyi Avı:
    2,5 kg Levrek :)
    herkesten ozur diliyorum oncelikle bu basliga bakmayi unttum actiktan sonra...
    cok tesekkurler hosbulduk:)
    dondugumde istanbulda olacagim,itu makine muhendisligini kazandim oss de, dondurdum,beni bekliyor:)
    ancak normalde edirne liyim...
    yil icinde istanbul a edirnenin saroz kiyisina ve antalyaya gidiyorum,antalyada zipkinla avlanmak nasip olmasa da saroz da genelde zipkin avciligi yapiyorum,
    oltayla pek buyuk avlar çekemedim,kayigimiz yok,belki de bundan:(
    sadece sayi bakimindan yeterli zargana avlari yapiyordum kiyidan:)
    su anda burda avlanmak için bir kaç sey arastirdim ancak herhangi bir kayikla acilmam cok guç,hatta imkansiza yakin... burdaki dalgalar vesaire epey buyuk oldugundan(atlas okyanusu:() tehlikeli,aslinda benim icin onemli degil(balikcilik aski:D) ama degisim ogrencisiyim ve yaninda kaldigim aileye uymak zorundayim.. onlar boyle bir tehlikeye girmemi istemiyorlar:(
    kiyidan avcilik için uygun yer ve zmn bulmakta guçluk cekiyorum,5 aydir burdayim ancak daha plajlari bos gormedim:D
    ayrica her yer plaj... nasi bilmiyorum ama,cogu yer kum plaj,kum olmayan yerlerde de liman vs dolayisyla kirlilik var:(
    bu yuzden arayislarimi surduruyorum,karnaval sonrasi ortalik sakinleyince bulacagimi umuyorum... yani tahmini tarih subat sonrasi:(((

3. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    bizleri bilgilendirdiğin için çok teşekkürler utku inşallah aradığın avlağı en kısa zamnada bulman dileği ile ama bana sorarsan oralarda şöyle güzel teknesi olan yani büyük teknelerden bahsediyorum birisi ile muhabbeti kursan kimbilir açıklarda dalganın az olduğu yerlerde ne balıklar vardır ama kıyı da yani en tehlikesiz yerde avlanmak en garantisi şimdilik rastgelsin :)

4. Akın52

Akın52

Aramıza hoşgeldin, rastgele :)

5. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Aramiza Hoşgeldin...