Sibiryadan slmlar

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında turna_meps tarafından paylaşıldı.

1. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    Merhaba arkdaşlar şuan işim gereği sibiryada bulunmaktayım Gündüzleri falan oğlum giriyordur foruma burda amatör balıkçılık adına çok güzel görüntülere şait oldum benim kaldığım eve en yakın mesafede baybalak nehri adında uzun bazı kısımları çok dar bazı kısımları ise baya geniş bir avlak bulunmakta.

İşten eve dönerken biraz kenarına yanaştım olta atan 3-4 kişi vardı şansıma ingilizce biliyorlarmış sordum balık tuttunzmu diye gelde bak livara dediler bir baktım şok oldum içinde en ufak 50 cm olan 20 den fazla turna vardı (o bölgede muskie diolar ) vallahi çok şaşırdım 5 dakkada bir oltalarına balık geliyor attıkları kısımda nehrinin çok dar kısımlarından bi bölgesiydi sordum başka ne tür var diye (tinca ) dediler malesef size bu görüntüleri aktaramadım için çok üzgünüm yanımda hiç bir fotoraf makinesi yok telefonumda kamerası malesef yok en yakın zamanda çekip sizlere sunacağım

İnşallah boş bir günüm olursa geceden yayına hava aydınlanmya başlayıncada turnayla uğraşıcam inşallah banda bi kuzu gelir

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Ne kadar şanlısınız hocam
    değerlendirin bu fırsatları
    bizimle de paylaşmanızı bekliyoruz kendi avlarınız resimlerini inşallah:)

3. Bülent abi keyfini çıkar oranın:)
    dikkat et üşüme nezle filan olursun eser oralar biraz:D

4. carphunters

carphunters sebahtin

Favori Kamış:
    shimano, fox, kryston, jrc, korda, esp, garmin, nutrabaits, pelzer, chub
    bülent bey sibiryada hangi şehirdesiniz

5. harun91

harun91 harun

Favori Kamış:
    shakspeare odysse makina,alba lucky kamış, lineaffe oyster 4.20 ve diğerleri..
    En İyi Avı:
    İsrail sazan istavrit izmarit gelincik

kadife olmasın..latince adı tinca tincaydı

6. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Bülent abi bilmiyorum orda ne kadar kalacaksınız ama Allah sizi sevdiklerinize kavuştursun.Gurbet zordur.Diğer taraftan unutmak için olta atın derim ben, yemek için değil yani anladınız sanırım.Allah kolaylık versin.

7. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Evet oğlun giriyor siteye bazen mesajlaşıyoruz sana tavsiyem orada şansını dene resimlerini bekliyoruz inşallah en kısa zamanda sevdiklerinle beraber olursun.:)