sıcağı sıcağına sazlıbosna turna avı

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında esabi tarafından paylaşıldı.

1. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    keşke bu tarifleri hiç yapmasaydım bu hafta sonu oraya gittim ama gördüğüm manzara moralimi bozdu ufacık dereye adamlar kayık indirmişler 500 metrelik derede herhalde turistik gezi yapmıyorlar vede turnaların yumurtlamak için girdiği güzelim derede ilaçlık bir tane turna yok:mad:

2. volgym

volgym Volkan CANSEVER

o her tarafı parçalanmış olan turnayı saçmalar parçalamasın;) turna döle girdimi guruplar halinde dolaşıyor bunu bilenler biliyor zaten ve aynı zmanda bunu bilen kendini bilmez adlarını şuan burada söyleyemiyeceğim bi takım yaratıklar onların üzerine ateş ediyor ve kalanları alıyor geri kalnlarda yaralarını sarmaya çalışıyor!.. dediğim olmaya bilir gerçekten büyük bir canavar olabilir ancak ben diğer arkadaşlar da bunun bilincinde olsun ve böyle bir durum sezdiklerinde hemen gerekli mercilere ulaşsın istedim. kalın sağlıcakla;)

3. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    volkan kardeş o çizikler kesinlikle saçma izi değildi ben aynı zamanda kara avcısı olduğum için saçma izini tanırım.
    ama söylediklerinde çok haklısın yumurtlamak için sığ sulara giren balıkları adi herifler hiç acımadan vuruyorlar bu manzaralara ençok sapanca gölünde ve küçükçekmecede karşılaştım :(

4. canercp

canercp Caner Pehlivan

Favori Kamış:
    3.5m Kamışım ve Çeşitli Takımlarım
    En İyi Avı:
    Kocaman Eşşek İstavriti :)
    O kadar Açgözlü, şereften yoksun insanlar var ki...
    O balıkları bir de utanmadan çoluğuna çocuğuna yedirirler bunlar...
    10 sene sonra da kültür alabalığından başka balık bulamazlar bu gidişle zaten..

5. volgym

volgym Volkan CANSEVER

hadi omlar ömürleri boyunca bulamasın ama ya biz nolucaz tek hayat tarzımız bu iken balıksızlık bizleri nasıl etkileyecek bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmamız gerek!..

6. volgym

volgym Volkan CANSEVER

samimi sçylüyorum ben o kadar yerde bu tekneyi görsem ( bazıları psikopatmısın diyebilir) ama inan olsun onu oracıkta parçalar suya atardım av için kullandıkları malzeme yuva olurdu ;)

7. fishdream

fishdream hüseyin

.

afiyet olsun güzel av:D