Sigacik Ve Seferhisar Kokarda Av

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bmutlu tarafından paylaşıldı.

1. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Sabah 5 sularında can kardeşimin beni ve berkeyi almasıyla gune gusel bir basladık omer abiyle ve nail kardeşimle de migrosta bulusarak 5 liyi tamamladık güzelbahcede yaılan guzel bir kahvaltının ardından ilk avla bolgemiz olan izmir sigacia geldik hemen gusel bir hatıra footgrafı

omer abiyle gaza gelip hemen bota atladı kıyıdan 200 300 acıldıgımız halde canlı belirtisi yoktu sonra kefal avlamaya baslayınca kıyıdaki arkdaslar yer değiştirme istegi üzerinne baya uzak bir avlagı denemeye karar verdik kokar koyuna gittik yol gecekten cok guseldi

orada ömerabiyle hemen acıldık ben 2 tane gusel mercan aldım

tabiki sonra kıyıa inip mangal olayına girdik can kardeşim tekiride MANGALA ATTI :) SEVGİLİ DOSTUM MEHET PEKMEZCİ KARDEŞİM VE ALİ ABİNİN DE BİZE KATILMASIYLA GUNUMUZE AYRI BİR RENK GELDİ gercekten cok keyifli bir gundu tum katılan arkdaslara teşekurederim

Son düzenleme: 3 Ocak 2007
  2. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Miss miiiiis :D:D:D
    Kutlarım sizleri:)

3. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    ellerinize sağlık güzel muhabbet olmuş

4. Şelale oldum burda valla.!!

Çok güzel arkadaşlar,elinize sağlık..Ne ararsan var yani..:rolleyes:

Bizde kös kös oturalım evde:eek:

5. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Sizi gidi bayram kaçakları siziiiii... Demek gizli organizasyonlar haa.. Pazar günü soracağım ben size...:D :D :D
    Şaka tabii.. :) Balık fazla olmamış ama doğa gezintiniz, tekir ızgaranız filan nefis bir gün olmuş..Yeni yılda siftahı yapıp Kokar'ın güzellikleri ile buluşmuşsunuz. Mutlu'da kaşla göz arasından kocaman mercanların bayramını kutlamış yine.. Mercan tüyü mü var sende ne? :D
    Demek bundan sonra tekiri de ızgara yapıp içeceğiz.. Bir şey daha öğrendim yeni yılda...:) Tebrikler hepinize..
    Esen kalın..

6. simendifer

simendifer Sennur

Dün değil ondan önceki gün, msnden arkadaşlarla konuşuyorum. Bir yanda Mutlu, bir yanda Can, bir yanda Berke... Berke'ydi sanırım, "balığa gidiyoruz, Can gelip alacak bizi alışveriş yapacağız ben kaçıyorum" dedi :) Tamam görüşürüz demeye kalmadı, baktım Can'da yok oldu :) Ardından Mutlu ve Ömer abi...

Tabi ertesi gün oldu, haber alamadık arkadaşlardan. Sadece birşey sormak için mutlu'yu aradım ama teli çekmediği için konuşamadım. Mesaj çekmiş çok güzel bir gün geçiriyorum diye... Sevindim tabi onlar adına ama kolay harita işini çözemedim... Ben aslında onun için aramıştım...:D

Ama sanki balık işi Mutlu'ya yıkılmış gibi bir his var içimde... Çünkü dün Can'la konuşuyorum, bana şöyle diyor ; "ben mangalcıydım, berke mangalcı çırağı, Ömer abi kürekçiydi" :D Nail'in geldiğinden haberim yoktu, ne iş yaptırdınız onu da bilmiyorum ama inşallah Mutlu'ya yardımcı olan bir diğer balıkçı Nail'dir :p

İki mercan da olsa harika bir gün geçirmişsiniz arkadaşlar. Benim gibi evde pinekleyenlerin içi gidiyordur eminim (kıskançlık kötü birşey yahu, çatladım yalan değil :p)... Balık olmasa da orada tavuk vaaar, sucuk vaaar :) Bir de Mahir amca kafanızda kırsın diye tekir şişemiz vaaar :D

Neyse, yine roman yazdım. Kısaca harikasınız arkadaşlar ve çok güzel bir gün geçirmişsiniz işte. işin özü, ben çatladım. Durum bundan ibarettir ve bir dahakine de bensiz gidemeyesiniz inşallah diyorum :D Kimse bensiz balığa gidemesin inşallah :D

7. afet

afet

:) mangalda tekir, ''oof oof'' yok böyle bir güzellik, :rolleyes: Delinin aklına taş getiriyorsunuz :D.. afiyet olmuş arkadaşlar, paylaşım için teşekkür,

8. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Benim Bu kaçak organizasyondaki tek faktörüm Kokar fikrini ortaya atmaktı. Önden arabayla giderek Ömer abiye yol gösterdim. Gerisi Can, Mutlu ve Ömer Abi ye kaldı. Ömer abi kaptanlık yaptı. Mutlu balık yakaladı. Bende Can'la birlikte tavuk ve sucukları pişirdim. Sonrada hep beraber afiyetle bir ziyafet çektik.

9. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Mangalı duyunca dayanamadım. Valla karnımda açtı, çok iyi geldi. Sağolun arkadaşlar. Sona doğru gaz verdim onlara ama maalesef balık çıkmadı. Aralarında olmak güzeldi. Çok kısa bir süre olsa bile. Bu arada hiç birisi geleceğimiz zannetmiyormuş beni görünce çok şaşırdılar:)

10. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Ben biliyordum geleceğini Mehmet. :D

11. Siz varya öldünüz.....
    Gizli organize haa
    Cihangir abim gibi bende size tekir ızgaranın hesabını sormazmıyım

İnsan bir alo derdi. Kuruduk burda
    Pazar günü bunun hesabını çok kötü vereceksiniz. :D :D :D

12. beta izmir

beta izmir

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kolyoz,Gopez,Mercan ve DOSTLUK
    Vay vayyyy.....:eek: Siz bizsiz balığa gittiniz ölemi..:confused:
    Ehhh...Elbet bunun hesabı sorulacak....:D :D

Şaka bi yana süper olmuş özendim valla ....:p :p

13. simendifer

simendifer Sennur

Ahmet abi seni şööyle bir sigara konusuna alsak diyorum :D

14. Neden.....:D :D

15. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    ahmetabi ve birsen hanım valla ozur dilerim hiç aklıl edemedik :( bir dahakine ilk sizin haberiniz olucak

16. Spider

Spider Mert Eren

tek kelimeyle harika gözüküyor
    kanat da alsaydınız ya..
    kanatsız tekir ve mangal olur mu

off

17. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Harikasınız, tebrikler, her şer güzel, kıskandım doğrusu.:)

18. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Kanat vardı fotoğraftakiler ikinci parti :)

19. güzel gün geçirmişsiniz :)

canım nasılda organizasyon çekti...:D

20. Kokar koyu
    Berke dağ çileği topluyor
    Ömer abi ve Berke Son hazırlıktalar
    Ömer abiyle Mutlu kardeşimiz,ya nasip dediler açıldılar(Asıl küreklere Ömer abi )
    Mehmetle Ali abinin katılımıyla ayrı zevk aldık valla(Açıkçası ben gelmezler diye düşünüyodum,Hain Mehmet sırf mangal için gelmiş meğer:) )
    Mangal başı ben
    Ömer Abinin mangalda yorgunluk çayı:)

Herşey gerçekten çok güzeldi ,çok teşekkürederim herkese:)