Sıkı durun İSPENDEK ve LEVREKLER geliyor!

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında ozgureren tarafından paylaşıldı.

1. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    Sıkı durun Erikli'den İSPENDEK ve LEVREKLER geliyor!

[​IMG]İspendekleri tekneden mustad 5 cm yapay balık ile yakaladım.[​IMG].Bu balık yaklaşık 3 kg lık.onu da basit bir üçlü iğneye sübye kafası takarak sabah kıyıdan yakalamıştım.[​IMG]Bu resimde gördüğünüz karagöz,mırmır,ispari ve ispendekler gece kıyıdan yakaladıklarım.Yem olarak göl çamurunda yaşayan mamun adlı canlı yemi kullanıyorum.[​IMG]Bu da bir başka 2,5-3 kg lık.B u balığı kayığa almak için yaklaşık 10-15 dakika uğraştım.rapalanın iğnesi kanadının altına takılmıştı ve yan geliyordu.kullandığım misine 0,25'e 0,30 olduğu için kopartacak diye ödüm kopmuştu.[​IMG](üstteki balık).[​IMG]Kullandığım malzeme elimde.

Son düzenleme: 25 Eylül 2006
  2. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    [​IMG]Gece mamunla yakalanan bir başka gurup.Bu arada kullandığım takımın kursunu 20 gr ve çift delikli.Alttaki deliğe 25 cm kösteğe 4 numara iğne bağlıyorum,hareketli olduğu için daha iyi iş yapıyor.[​IMG]Sabah rapala ile tuttuğum 3 ispendek,2 levrek.[​IMG]Şu fotoğraftaki eşek istavritlerini lüfer görse küçük dilini yutar.[​IMG]İsmet abim balığı çok sever.Adam Alamanya ya buralardan balık götürüyo.[​IMG]Yakıcı bir temmuz sabahı rapaladan nasibini alan,benim de kalbimi çalan,her vuruşta yerinden çıkartan 6 adet ispendek,2 adet levrek.[​IMG]Çupra küçük ama haylaz fena saldırıyo,bildiğin pirana.[​IMG]Gece ,mamun,levrek,bira...[​IMG]....[​IMG].....

Son düzenleme: 26 Eylül 2006
  3. deep ocean

deep ocean

Favori Kamış:
    SURF Kamış
    En İyi Avı:
    kefal : 1,100 gr. Eşkine: 1 kg.
    Söyleyecek söz bulamadım:
    Tebrikler USTA

4. Muratın Takası

Muratın Takası

Favori Kamış:
    oltam
    En İyi Avı:
    Gelse :)
    Güzel av olmuş tebrikler =)

5. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    [​IMG]İşte gece levrekleri.Gerçekten gece levrek yakalamaya bayılıyorum.Bir tarafta bira,bir tarafta kabak çekirdeği bir tarafta levrek.Standartlarımı hayatta bozmam.Levreğin oltaya asılışı hiçbir balıkta yok.Hastayım uleeyyyyyyyyyn!

Son düzenleme: 26 Eylül 2006
  6. iboonline

iboonline

ölemi uleeeyyyyyyyyyyyn hıhhahhıhhahahahahahahahhhhhhhıı ama tebrikler iyi av olmuş bizlerede öle mi av çıkar inşallah

7. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    tebrikler çok güzel avlar

8. Look2Me

Look2Me Enes EKİZ

En İyi Avı:
    95 cm Turna
    Güzel av olmuş tebrix

9. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    tebrilker . mükemmel avlar. istanbulda nerede buldun bu balıkları yaa hepsi müthiş tebrikler

10. DR_BLOoD

DR_BLOoD

harika blıklar harika acıklama tebrikler ellerine salık diyecek söz bulamadım...:D

11. ozgureren

ozgureren

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tartmadım
    Arkadaşlar tebrik eden herkeze çok teşşekkür ediyorum.İnşallah hepinize defalarca rastgelir çünkü bunun sonu yok.Ayrıca balıklar saroz erikli sahilinde yakalandı.(İst.balıkçısı'na cevap)