Evet haklısıız tek tek çok da pahalıya alıdık. Şöyle söyleyeyim. 93-94 lerde ekmek 6.000 TL iken 50.000TL ye aldığımı hatırlıyorum. Yani şimdiye oranla ekmeğe 60krş dersek 5 TL diyebiliriz. Rapala fiyatlarına göre çok gelmese de neredeyse bir akşamlık kullanım için olduğunu düşünürsek baya pahalıymış. Şimdilerde tanesi 50 krş bile değil
Sana komik gelebilir, lakin; Doğru şekilde yüzdürebilirsen levreklere hiç de komik gelmiyor inan bana Özellikle iri boydaki levreklere