Şişme Taban Bota Tahta Taban Yapmak?

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında avcı22 tarafından paylaşıldı.

 1. denizci_kaptan

  denizci_kaptan Sami

  Mesajlar:
  1.398
  Şehir:
  İstanbul
  Galata Marine karaköy fındıklı yolunda. Oldukça ürün çeşitliliği var. Zaten sana yolladığım linkte onların sitesinin linki. Bahsettiğim bot 750 tl civarı bir bot. İkinci el bot almak ikinci el araba almaya benzemez. İkinci el bir ayakkabı almaya benzer. Kokusu çıkar. Zaten en iyi şartlarda bir botun ömrü 5 sene civarıdır. Güneş ve deniz botu eritip inceltir. Hiç yama olmasa bile hava kaçırmaya başlar. En basit örnek benim botum. Yamasız tertemiz ama artık vaadini dolduruyor. bir sene anca kullanırım. Satsam sattığım kişi iki gün sonra beddua edecek. Ancak motoru ikinci el alabilirsin. Bozuk çıksada tamiri mümkün.

  Ayrıca tecrübeniz ne kadar bilemiyorum ama kataloglara bakarak tecrübe olmuyor inanın. Bir deniz aracını Üstüne binip bir kaç kez binmeden tecrübe edemezsin asla
   
  Son düzenleme: 21 Şubat 2009
 2. avcı22

  avcı22 Mesut Turan

  Mesajlar:
  761
  Şehir:
  edirne
  Favori Kamış:
  olta
  En İyi Avı:
  yayın 3.4 kilo
  Alperen Bey tecrübeliyim demedim bilgiliyim dedim.Dün Avrasya Bot ve Tekne fuarını gezince ne dediğinizi iyi anladım.Allah kısmet ederse önümüzdeki sene için para biriktirip fuardan 3,60 veya 3,80 mt bot alacağım.Fiyatlar 1000 TL ye kadar düştü son gün.
   
 3. güneş metin

  güneş metin metin güneş

  Yaş:
  54
  Mesajlar:
  1
  Merhaba, tabanı tek cidarlı 2.50 lik bir rus botum var. Su kontrasından taban yapmak istiyorum. Tabiki usulüne uygun olarak. Benim endişem taban tek cidarlı olduğu için iç dip kenarlarından aşırı güç uygulama olurda taban zarar görürmü. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.