Spin kamış tamiri

Konu, 'Kamışlar' kısmında trofe59 tarafından paylaşıldı.

1. trofe59

trofe59 xxxxx

Arkadaşlar 2,70 uzunlugundaki 2 parçalı spin kamışımın, alt uç parçası fotoğrafta görüldüğü gibi kırıldı

ve kırığın altındada 3 cm ye yakın çatlak var kırılan parçada kayıp bunu kendi imkanlarımla nasıl tamir edebilirim. Teşekkürler kmş.jpg

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    İlk olarak belirteyim Cengiz Balıkçılık bu tarz kırıkları tamir ediyordu(sanırım sıkıntı 2 parçadan sadece birindeyse). Onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ama masraftan kaçınmak için kendi şansınızı da denemekte fayda var gibi görünüyor. Tabi kırık tamire uygun ise...

Öğrenmem gereken bir durum var. Bu kırık, kamışın iç içe geçirildiği kısımda mı abi? İnşallah yanlış görüyorumdur çünkü buna ne yapılır hiç bilmiyorum. Ama tam olarak nereden kırıldığını anlayamadığım için kesin bir şeyde söyleyemiyorum. 2 parçasını da göstererek boydan fotoğrafını çekerseniz ve birde kırılma benim oltam da yaşadığım kırılmaya benziyorsa yardımcı olabilirim sanırım.