Star Tv'yi Kınıyorum

Konu, 'Videolar' kısmında avcı22 tarafından paylaşıldı.

 1. avcı22

  avcı22 Mesut Turan

  Mesajlar:
  761
  Şehir:
  edirne
  Favori Kamış:
  olta
  En İyi Avı:
  yayın 3.4 kilo
  Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce internetten yayın avcılığı ile ilgili bir siteden izlediğim yayın avı videosu bugün anahaber bülteninde bir avcının kedi balığı avı şeklinde sanki yeni olmuş gibi yayınlandı.Koskoca ulusal bir kanala bu aspargas haberi yakıştıramadım.Bizleri enayi yerine koyasn Star tv'yi knıyorum.
   
 2. erdemyılmaz

  erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

  Yaş:
  46
  Mesajlar:
  2.357
  Şehir:
  İSTANBUL
  Favori Kamış:
  DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
  En İyi Avı:
  EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
  tv ciler yapar abicim admlara tırıvır reklamı yaptılar(kanal 7)kanalada rtükede mail attım bişey olmadı ancak insanları kandırıyorlar böyle
   
 3. aslında kimin eli kimin cebinde gibi magazinel haberler yapacaklarına, biraz eski bir balık avı görüntüsünü yayınlamışlar... Varsın olsun o kadar üzerinde durmayın :)
  onun yerine tülin-caner haberi ya da semra hanım haberi daha mı iyi olurdu? :)
   
 4. REİS

  REİS Mahir Ersin

  Yaş:
  78
  Mesajlar:
  2.389
  Şehir:
  İstanbul
  Favori Kamış:
  Olta
  En İyi Avı:
  Torikler-Kofanalar
  Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek yani.:mad:
   
 5. :D :D

  Doğru söze ne hacet..Varsın balık olsun;)
   
 6. AYDINDH

  AYDINDH Aydın

  Mesajlar:
  648
  Şehir:
  Adana
  Asparagas haber yayınlayan tüm kanallar izleyiciyi kandırdıklarını sanmasın, er geç doğru olan ortaya çıkıyor. Kendilerine eksi yazılırken doğru haber kanalları öne geçiyor.
   
 7. erdemyılmaz

  erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

  Yaş:
  46
  Mesajlar:
  2.357
  Şehir:
  İSTANBUL
  Favori Kamış:
  DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
  En İyi Avı:
  EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
  valla ben tırıvırı dan dolayı nerdeyse 4 aydır kanal7 izlemiyorum uydudan sildim gerekirse starıda silerim insanları kandırmaya hakları yok
   
 8. "Asparagas" uyduruktan haber anlamına geliyor..

  Halbuki bu sadece eski bir haber..
   
 9. erdemyılmaz

  erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

  Yaş:
  46
  Mesajlar:
  2.357
  Şehir:
  İSTANBUL
  Favori Kamış:
  DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
  En İyi Avı:
  EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
  eee abi yayına kedi balıgı demiş?:confused::confused::confused:
   
 10. İşte toplumsal yaramızda bu erdemcim..Adamlar bizim gibi ayırabilirmi?
  Herkes bizmi:D

  Doğrusunu bilseler neden yanlış yazsınlar..
  Balık olsunda semra hanım olmasın;)
   
 11. ben kanal7'yi genellikle izlemiyorum, ama asparagastan dolayı değil... Fikri uyuşmazlık... ama böyleyken bile çok önemli bir gündem olduğunda oradaki haberlere de göz atıyorum... başka pencerelerden nasıl görünüyor diye merak ediyorum...
  Şimdi burada "asparagas" diye bir durum var mı onu anlamadım; evet bir avcının yayın balığı avı yayınlanmış; kanal "bu av dün oldu ve yukarı illinois gölünde, aşağı Ohio belediyesinde temizlik işleri müdürü olarak çalışan abdülcevaz kıllı tarafından yapıldı" deseydi bunun adı asparagastı...
  İnternetten alınmış bir balıkavı öyküsünün yayınlanmasında asparagas olan nedir?
  Hemen tepkiye geçmeden önce kavramların üzerinde uzlaşalım mı? :) sonra tepkimizi beraberce koyarız ;)
   
 12. afet

  afet

  Mesajlar:
  823
  :) yasaklar, genel anlamda kulağa hoş gelmesede, Ahu , Banu ve Semra kaynana gibi programların yasaklanması, eh mankenlerin birçoğunun evlenip çoluk çocuğa karışması, dizi yıldızlarının astronomik rakamlar istemesi gibi bir çok etken tv cileri bu tür haber ve YAYIN,lara yönlendirmiş olabilir, reklamın kötüsü olmaz, bırakalım balıktan bahsetsinler, bugün eski yarın yeni haberler... ''Balıkavı net'ten N@mık isimli üyenin tuttuğu KUZUUUU , azzzz sonraaa'' ;)
   
 13. denizbilimci

  denizbilimci Hasan

  Mesajlar:
  1.038
  Şehir:
  İstanbul
  Favori Kamış:
  Lineaeffe Extreme 4.40 ve Balzer Diabolo V, Cormoran Bullfighter 3.00 Spin
  Favori Makine:
  Shimano Titanos 5500 XSA ve Alivio 4000RB
  En İyi Avı:
  2,5 kg Torik
  Arkadaşlar bu haber biz amatör balıkçılar için demode bir haber elbette. Ama bu görüntüleri ilk defa izleyenlerin sayısının çok daha fazla olduğunu unutmayalım.
   
 14. AYDINDH

  AYDINDH Aydın

  Mesajlar:
  648
  Şehir:
  Adana
  Eski haber olabilir ancak farkındaysan balık cinsini de yanlış söylemişler. Ben genel anlamda asparagas haber yapanlar için söylemiştim. Bu da bir nevi asparagas haber. bu tür haberleri yapanlara göre haber olsunda nasıl olursa olsun.
   
 15. Birde yarın öbür gün adamları çağıracağız,Atv olsun Star olsun,ricada bulunacağız..

  Bizim haberleri verirlerken de aktarımlarımızı ona göre yaparız..Doğrusunu yani doğru isimleri öğreterek,adamlar balığı sadece tezgahlarda görmüşler sonuçta..

  İlk planda bu..

  İlk büyük milli organizemizde ben bunu hayata geçirmeyi düşünüyorum mesela..
   
 16. Şimdi arkadaşlar, b,z balık sevdalıları olarak nasıl yayına kedibalığı dendi diye kızıyorsak bu olayda da haberciler bize "masa başı haberine asparagas diyorlar" diye kızacaklar...
  Emin olun yurdumuzun bir yöresinde (hatta ihtimalen haberi hazırlayan arkadaşın memleketinde) bu balığa kedi balığı diyenler vardır :)
   
 17. Herkesin ihtisası farklı işte görüyorsun,adam aynı videoyu neden balığın adını değiştiripte versin değilmi..

  Sen olsan yaparmıydın?
  Bir yandan isim farklı,diğer yandan görüntü aynı..

  Bu sadece biliçsizlik,bilmemekle alakalı..

  Ee bizde talibiz,öğreteceğiz diyoruz;)
   
 18. simendifer

  simendifer Sennur

  Mesajlar:
  9.177
  Şehir:
  İstanbul

  Ben yazacaktım bunu ama, hemen gördüm Allah'tan :) Çok haklısın Mahir amca. Ulaş'ın dediği gibi Semra hanım ya da Tülin-Caner konusundan daha iyi olsa da, Mahir amcanın dediği gibi ölümü gösterip sıtmaya razı etmektir bu işin aslı :cool: Bu arada asparagas demeyelim de, zamanı doldurmaya çalışmak diyelim bence. Yapacak haber bulamayınca, bunu vermişler demek ki... Bana sorarsanız bunlara sebep arıyorsak, önce dönüp aynaya bir bakmalıyız. Bizler değil miyiz televole ve magazin programlarını kaçırmayıp raiting yaptıran ? (Hoş ben tv izlemem ama, sonuçta bu halka mensubum)... Adamlar da raiting oluyor diye bu tip haberleri temcit pilavı gibi önümüze sürüyorlar. Bu birşey değil, daha neler var da... Neyse :rolleyes: Bence bir an önce halk olarak tepkimizi vermeliyiz, yoksa iş işten geçecek. Epey bir yol aldı zaten medya bu konuda, hiç değilse yanlış yolda olduklarını gösterip raitingleri artırmamak gerek ama bunun için de tepki verecek toplum olabilmek önemli... 11-12 yaşlarındaki yeğenlerim bile belgesel izlerken, büyüklerin bazı şeyleri anlayamaması üzüntü verici... Dilerim güzel ülkemin insanı, bu sorunları aşar.
   
 19. AYDINDH

  AYDINDH Aydın

  Mesajlar:
  648
  Şehir:
  Adana
  Çağımızın internet çağında, bu şekilde yanlış bilgi vermelerini yadırgıyorum. çünkü önlerinde bilgisayar ve internet her şeyi görebilecek durumları var. tüm Türkiye izliyor bu proğramları. bunları yayınlamadan önce sıkı bir araştırma yapmaları gerek. bilmiyorlarsa bu onların suçu değil, öğrenmeleri gerekirdi yayınlamadan önce.
  Tabi bizim forumdan da çok öğrenecek şeyleri de var.
   
 20. Burakk

  Burakk

  Mesajlar:
  54
  Şehir:
  Edirne
  Favori Kamış:
  Tek iğne dip oltası
  En İyi Avı:
  7.5 kg Yayın,Sazan 3.6 kg
  Çıkan zamanı geçmiş haberden ziyade bence önemli olan şu saçma sapan sabah programları.İnsanlar burdaki aldatmacayı gerçek sanıyorlar ve karakterleri kendileriyle eşleştiriyorlar.Türk aile kavramı yerlerde sürünüyor.Ben sadece Star Tv yi değil bu tür program yapan bütün kanalları kınıyorum.....