Star Tv'yi Kınıyorum

Konu, 'Videolar' kısmında avcı22 tarafından paylaşıldı.

1. Spider

Spider Mert Eren

Bir şey takıldı kafama..

Yayn balığının ingilizce ismi
    CATFISH
    yani kedi balığı

acaba balıktan anlamayan birisi
    hem de İngilizce'yi iyi bilen birisi
    bu sebepten esinlenip haberi onaylamış olamaz mı?

2. Balikci34

Balikci34 selim

Favori Kamış:
    Sportex,Shimano
    Favori Makine:
    Shimano,Daiwa,Dam,Abu
    En İyi Avı:
    Turna
    Bilmemek ayıp değil tabiki ama bilmediğin bir konuyuda öyleymiş gibi bir televizyon kuruluşu tarafından 70 milyona sunulması ayıp,bir çok balıkcı üstad varken kendince yorumlanmasıda ayıp,bu sitede veya başka sitelerde veya derneklerde bir çok bilgili insan varken kendince niye yorumlarsın star tv,ama sadece bu değil tv kuruluşlarının yaptıkları hatta,kaptırmışlar kendilerini reytin tuzağına benimki senden fazla daha çok diyip kendilerini kandırıyorlar,artık bu konulara devletin el atıp yayıncı kuruluşlara bir düzen verilmesinin zamanı geldide geçiyor,yoksa bunlar ipin ucunu kaçırıp 20 sene evvelki haberleri bizlere sunmaya başlayacaklar,aslında bizlerede hakaret var burada ben bir türk vatandaşı olarak hep palavra konular,haberler veya diziler seyretmek istemiyorum banane kardeşim hangi manken kimle çıkıyor hangi artist ne zaman yemeğe çıkmış beni bilgilendirecek programlar,tabiyatı tanıtıcı programlar istiyorum ve benimle düşüncesi aynı olan bir çok arkadaşımında olduğunu biliyorum bu konuda,mesela balık avı filmlerinin pahalı olduğu söyleniyor,tabiki pahalı olur sen durmadan yabancı filmleri yayınlarsan pahalı olur tabiki,halbuki deniz kıyılarında balıkcılarla yapılacak küçük sohbetler bile hem ucuza(belkide bedavaya)gelecek hemde benim gibi balık hastası olanlara bir çok bilgi sunacaktır,sevgiler.

3. orhan1969

orhan1969 Orhan

Favori Kamış:
    İtalcanna Kombat
    Favori Makine:
    Daiwa Saltiga Surf,Daiwa Tournamnet Entoh
    En İyi Avı:
    1,5 mt Sapan ( Kemane )
    Mesut kardes tebrik ediyorum dikkatinden dolayi,ama o kadar dikkate gerek yok TV kanallarinin izleyicileri kandirmaya calistigini gormek icin,3-5 defa yayinlanmis filmleri bile TV de ilk kez diye kakaliyorlar akillari sira,
    Aydin kardes Adana da balik durumlari nasil.
    Selamlar rasgele

4. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    adamlar 15 senedir yaptıımız ameliyatları kendi kankalarının yeni acmıs oldugu ozel hastanenin reklamını yapmaqk icin sanki yeni yapılıyomus gibi yayınlıyorlar.alıstık artık.kesinlikjle ahlaka aykırı bu isler

5. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    mert abi bende senin gibi düşünüyorum.adamlar balığı bilmediği için ingilizcesini(catfısh=kedi balığı)söylemiştir.ama yinede araştırılsa yayın olduğu öğrenilip öyle haber yapılabilirdi.starda bir defasında haber için spiker aynen şu sözleri söylemişti:ırakta kıyıya vuran insan suratlı balık görenleri hayrete düşürdü.başında 24 saat kuran okunan balığın hangi türe ait olduğunu bilim adamları hala araştırıyor falan filan........balıkta ne biliyormusun vatoz...

6. serhatcenk

serhatcenk

Evet aynı haberi hatırlıyorum ve ağzım açık seyretmiştim... Bu kadar cehalet olamaz ki zaten değil, biliyor veya bilmiyor olabilirler... Önemli olan araştırılmaması ve haberin verilebilecek en adi, en saptırılmış, en berbat şekilde verilerek sansasyon yaratılmak istenmesi... İşin içinde sansayon, popülerite ve rating varsa araştırmaya ne gerek var... Zaten hitap ettiği kitlenin %80'i cahil ve medya denen Tanrının söylediği herşeye inanıyor..... Eminim çoğu evde bu haber dünyanın sonunun alametlerinden biri olarak algılanmıştır......

7. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    evet serhat abi aynen dediğin gibi oldu.çoğu evde bu balık kıyamet alameti olarak algılandı...:(

8. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Oda birseymi, Allah tan kedi baligi demis :) Gecen haftalarda Star sabah haberlerinde. Koskoca Leopari, Belki 50 kere Puma, insanlara böyle saldirdi söyle saldirdi diye haber yaptilar. Leopar ve Puma!!!!!!!!!!!! Karsilastirmayi siz yapin :D