Surf kamış arayanlara

Konu, 'İkinci El' kısmında sinekci-fly tarafından paylaşıldı.

1. sinekci-fly

sinekci-fly kasım tazegüney

Arkadaşlar elimde bulunan 4 adet surf kamışları ihtiyacı olanlara satmak isytiyorum..
    1-LİNEAFFE 430 SURF CASTİNG 100-220 GR Atarlı hiç kullanılmadı(sıfır)
    2-Alba star BOSPHORUS 420 150-200 GR Atarlı hiç kullanılmamış
    3-2adet VARCELLİ ENGAMY MASTER.420 orijinal İspanyol balans ağırlıklı fuji halkalar ve kamış çantaları mevcuttur TOPLAMDA 5-6 KEZ TATLI SUDA balığa götürdüm kamışlar sıfıra yakın .4 tanesinide alana toplam 800 tl kamış fiatlarını araştırdığınızda en az 500-600 tl karlı olacağını göreceksiniz.satma nedeni uzak avlara gidederken uzun olduğundan taşıma zorluğu
    piyasa fiatları.lineaffe..340 tl bo[​IMG]sphours 315 tl varcelli engamy masterler 450 civarı[​IMG]

2. lemodella

lemodella Ümit TALU

Favori Kamış:
    okuma salina--Okuma v-system 3.00 20-80 gr
    Favori Makine:
    shimano nexave 6000---shimano sienna 4000
    tek satarmısın ? satarsan albastara ne kadar istersin

3. sinekci-fly

satarım 250 tl

4. lemodella

lemodella Ümit TALU

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    teşekkürler..

5. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    "VARCELLİ ENGAMY MASTER" değilde "VERCELLI ENYGMA MASTER TELESURF" olacaktı sanıyorum.

6. sinekci-fly

evet haklısınz.yabancı terim olduğundan aklımda kaldığı gibi yazmıştım

7. sinekci-fly

Kamışların gece görünürlüğünü sağlamak için halka altlarına ve gördüğünüz gibi gövdeye karayollarında kullanılan kedi gözü fosfor kağıt yapıştırılmıştır.gece avlarında büyük avantaş sağlamaktadır(bilginize)

8. aliozturk

aliozturk ali öztürk

Hocam merhaba eğer uygunsa VARCELLİyle projeksiyon takası yapmak istermisin epson empx3 veya son fiyatın nedir VARCELLİ de

9. sinekci-fly

kamışların 4 adedini alana 800 tl hepisini bırakacağımden.sadce sıfırların piyasa fiatı 660 tl.

10. cast14

cast14 Ahmet Ünsal

Favori Kamış:
    Daiwa Prime Caster 33-425
    Favori Makine:
    Shimano Biomaster
    En İyi Avı:
    6,5 Kilo Levrek Trofe
    iyi satıslar arkadasım..

biraz fazla soylediniz gibi geldi.
    alba 195 TL 6 taksit..stokta da var..

http://www.balikdunyasi.com/asp/product/20017/Albastar-Bosphorus-4-20m-150-200gr

lineaffe 300-320 cıvarı

sıfırlar ancak 520 cıvarı yapıyor..

demem o ki vercelli engamy ler için fiyat istesem ne kadar olacak...

tekrar iyi satıslar..

11. lemodella

lemodella Ümit TALU

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    albastar 195 ? verdiginiz linkteki fiyati 320 tl kisik karakoyde bile 280 tl bi yanlisiniz olmasin topragim

12. ENGN

ENGN engin

Favori Kamış:
    im casting
    Favori Makine:
    awa shima
    linki ilk verdiginde 195 tl idi fiyatı .%40 indirim yazıyodu.ben baktım.hemen değiştirmişler.

13. sinekci-fly

Arkadaşım verdiğin linke bir bak öyle yaz iyi incele orda kamışın fiatını n 320 tl olduğunu göreceksin 189 tl olan yazuri lerin fiatı.sen bosphororusu .189 tlden al ben 4 kamışı sana hediye edeceğim
    http://www.albashop.com.tr/asp/show_stock.asp?product=2308 420 150-200G

14. cast14

cast14 Ahmet Ünsal

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Biomaster
    En İyi Avı:
    6,5 Kilo Levrek Trofe

Tekrar hayırlı satıslar Balık Avı arkadasım.Sizin ürününüze çamur atmak niyetinde değildi amacım.Ama olan bir fiyat dan bahsettim forum sakınlerıne...üstüne üstelik 1 adet de ben aldım yazdığım fiyattan.

Ürün ile ilgili olarak da 2-3 yorum oncesine bakarsanız bir baska arkadasımında benım söz ettiğim ile ilgili yaptığı yorumu okursunuz.Olmadı verdiğim linkteki o gun ne kadar fiyattan satıldığını arar sorarsın,Sonrasında istersen 4 değil 24 tane alırsın ordan.Öyle gider yapar gibi hediyeler dağıtmazsın.Hiçbirseyı olmadığı gıbı ne soyluyor nede yazıyorum.

Satışa sunduğun güzel kamişların inşallah Balık hobisinde işine yarayacak arkadaslarıma hayırlı olur diliyorum.

15. sinekci-fly

muhalefet olsun diye bura karalama yapıp kaçmayacaksın eğer bilmiyerek yazdıysan özür dilemesini bilmelisin yok bilerek yazdım diyorsanda bu sahtekarlıkta vaz geçmelisin

16. kayral

kayral Önder

Favori Kamış:
    awa-shima
    Favori Makine:
    ryobi
    En İyi Avı:
    çupra 2,10kg/Levrek 4 Küsür
    Kasım Abi o kamış çarşamba günleri linkteki sitede reklam amaçlı indirme giriyor. Muhtemelen önümüzdeki çarşamba günü fiyatı tekrardan 195 liraya düşer. Linkteki fiyat bu gün tekrar yükseldiğinden karşılıklı yanlış anlaşılma olmuş. Selamlar, saygılar.

17. lemodella

lemodella Ümit TALU

Favori Kamış:
    Favori Makine:

18. ENGN

ENGN engin

Favori Kamış:
    im casting
    Favori Makine:
    awa shima
    satan arkadaş fiyatı şişirmemiş. aslında doğru fiyat vermiş.
    albanın kendi sitesinden bakmış.
    sadece hesaba katmadığı piyasada daha ucuza bulunabiliyor olması.
    internetten fatura kesildiği için pahalı olur. ama dükkanların büyük kısmı fiş fatura kesmediğinden dükkandan aldığınızda zaten sıfırı 250 tl civarıdır.
    oyüzden eleştirenede haksızsın diyemeyiz.

lemodella ; eğer o sitedeki indnrimi kaçırırsan avcılardasın burdan alabilirsin.dükkana gidersen fiyat dahada düşer.
    http://www.avmevsimi.com.tr/2308-alba-bosphorus-420cm-150-200g-urun1190.html

19. cast14

cast14 Ahmet Ünsal

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Shimano Biomaster
    En İyi Avı:
    6,5 Kilo Levrek Trofe

Bu mesajınıza istinaden 2 kez yorum yazıyorum ama cıkmıyor.
    Yine yazıyorum..Ben Balıkavı foruma yeni olduğum için sanırım actıgım konu ,gonderdığım mesaj ların azlığına bakıp hemen kaçak-sahtekar yapmıssınız.Benim bir çok forumda aktif üyeliğim bulunmakta ve herkes de benı iyi bilmektedir.Bu aileye yeni gelip diğer forumlarda kullandığım isimi burada alamayıp farklı bir isimle katılıyor olduğum için paso laf atmıssınız.Sizin yorumunuza istinaden yazmama ragmen kontrol surecınden gecip ancak yayınlanıyor.

2.cisi ise...

Demişssiniz yaaa.

İşte ben yine söylediğim fiyattan alacağım ve sızde ne kadar sozunuzun arkasında duracak ve bana 4 tane hediye göndereceksiniz bakacağız.

gelen hediye kamışlarınızın ne zaman geldiğini kaç tane geldiğini Forum sakınlerıne buradan paylaşacağım ki.Sizinde verdiğiniz sözü ne kadar tutup tutmadığınızı görecektir.

Sağlıcakla kalın..

20. sinekci-fly

Arkadaşlar ben bu Olayı biraz taktım sebebi hiçbir zaman bir arkadaşı yalan haberle kandırıp ürün pazarlamak değil.Amacı adı geçen kamışlara ihtiyacı olan arkadaşlara avantajlı fiyattan malzeme edindirmek ve beninde kullanım ve taşıma zorlu çektiğim ürünleri elimden çıkarmaktı amaç karşılıklı avantaj. fakat arkadaşlar farklı fiatlardan bahsedince bende bu hafta sonu istanbul av ve doğa sporları fuarına gittim ordanda sır bu kamışın fiatını öğrenmek için kısık istoç satış dükkanına uğradım kamışı bana en son bıraktıkları fiat 250 tl ve ondan sonra çarşambaları indirim yapıp 189 verdiklerini söylediğimde çok önceleri(3-4 ay) olduğunu şimdi mümkün olmadığını söylediler ..bu nedenle diğer kamışların fiat zaten belli toplamda 4 kamış değrini 740 TL YE REVİZE EDİYORUM