Tarım ve Köy İşl.Bakanlığının yakıtlı motor için cevap yazısı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında osmanaltunel tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Konu Osman Beyin oz verili cabalariyla butun uyelerimizin en saglikli ve kesin
    bilgiyi bulabilecekleri kivama erismistir. Gene ozellikle bolgedeki degerli uyelerimizin konu hakkinda yeni yururluge konabilecek duzenlemeleri bizlere en saglikli olarak yeri ve zamaninda sunacaklarindan eminiz. Lutfen bu basligi artik kisisel haklilik ve zafer kistasindan cikararak, olgunluk ve saygi kistasina tasiyalim. Her okuyanin gorebilecegi gibi konuya muhatap arkadaslar ellerinden gelen butun iyiniyetle dogruya ve memleket menfaatine hizmet etmeye calismistir. Daha fazla kisisellestirilmeden bu tadda konuya son noktayi koyabilecegimize kuskum yok.
    Saygi ve sevgiyle.

2. erol hoca

erol hoca Erol

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    :(
    yok kardeşim ben haklı olduğumu iddia etmiyorum. Senin de dediğin gibi yazı ortada. Kendinize iyi bakın.

3. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    hocam sağolun sizlerde kendinize iyi bakın kırdı isem özür dilerim

4. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama lütfen böyle konularda işi kişiselleştirmeyelim bunu sizlerden özellikle rica ediyorum bende bu konularda çoğu zaman peşin hükümlü davranmışımdır ama bendeki merak araştırmacılığa soyunmama neden oldu birşey yazmaya çalışıyorsam nedenini bilerek yazmak veya anlamamışsam arkadaşlarımın yorumlarına bakarak yanlışımı görmeye çalışmaya başladım belki bu site bana balık yönünden birşey katmadı ama geriye dönüp baktığımda şu son üç ayda kendimde bazı değişimler görmeye başladım çabuk sinirlenmiyorum artık çünki okadar çok sinirlendiren varki artık gülüp geçmeye başladım buda hoşuma gitti araştırmaya yönlendim binlerce sayfa yazı okudum bir araştırmanın içerisindeyim bana çok şeyler öğretti hemde hiç aklıma gelmemişken araştıran biri oldum(merak itti beni) dostlar edindim gerçekten çok sevdiğim ve değer verdiğim. Yani yaz yaz bitmez bu site bana çok şeyler kazandırdı ben hiç anlamadan ve bunun kıymetini anlamaya çalışıyorum ve sizdende kendinize özeleştiri yapmanızı istiyorum. Tekrar hepinize teşekkür ederim iyi akşamlar.

5. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Kardeşim yazın için teşekkür ederim sen ve senin gibi arkadaşların desteğini arkamda hissetmek beni dahada kamçılıyor her seferinde çıtayı dahada yükseltmek geliyor içimden çok yakında bomba gibi bir dosyayla çıkacağım herşey hazır araştırmam bitti bir yerden mail bekliyorum o beni oyalıyor şu ana kadar çalışılmamış daha ziyade yüzelsel çalışılmış bir dosyayı çok derinlemesine çalıştım eşi olmayan bir dosya ankaradaki arkadaşlarımıza çok yarıyacak bir dosya olacağını umut ediyorum inşallah yüzüm kara çıkmaz desteklerini her zaman hissedebileceğimi bilmek beni daha şevkle çalışmak ve araştımaya zorluyor tekrar teşekkür ederim iyi avlar dilerim.

6. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    selam arkadaşlar birsüre önce bıraktığım konuyu merak edip bu akşam bir bakayım dedim;)Osman abinin Jandarmadan gelen yazısını birsüre önce zaten okumuştum.yazıdan sonra sadece birkaç konu hakkında gayet ölçülü ve hoş paslaşmalar yapmışsınız o kadar.zaten yazı herşeyi yeterince açıklıyor...ve bende müsadenize sığınarak birkaç kelime yazmadan geçemedim.arkadaşlar hepiniz birer beyefendi ve centilmensiniz.hepinizi sevgi ile kucaklıyorum.

7. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    aytekin : biz bu kapsama girmediğimiz için,kapulukaya da akaryakıtlı motor yasak.osman abi ,emeklerin için teşekkürler.

8. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    doğru olabilir ben o barajı bilmiyorum ama bizim istanbuldaki barajlarımız yeterince büyük