Tatlı su kefali

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında skylife03 tarafından paylaşıldı.

?

Herkese iyi akşamlar. Bu balıkları bir barajdan tuttum.türü hakkında bilgi verir misiniz lütfen e

Anketin kapanma tarihi 28 Mayıs 2019.
  1. Levrek

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Kefal

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. skylife03

skylife03 Özgür DAĞ

IMG-20190525-WA0027.jpg

Ekli Dosyalar:

2. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    C şıkkı hiçbiri :) Bunlar şiraz balığıdır. Normalde oltaya zor gelen, garip bir balıktır. Merasına göre tadı değişse de genelde lezzetli, yumuşacık bir eti vardır. Solucanla mı yakaladınız?

3. skylife03

skylife03 Özgür DAĞ

Bilgi için teşekkür ederim evet solucanla yakaladım sanırım tuttuğum yerde boş miktarda bu balıktan mevcut çünkü fazla zaman harcamadım bunları tutarken

4. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    Valla abi bizim memlekette de yığınla var ama oltaya gelmiyor :) solucan, ekmek içi, taşların altındaki böcekler, mısır, poğaça ne denediysem tutamadım. Bu barajda tıkır tıkır tutarsın, olur ya başka bir yerde de tutarsın ama öyle bir yer gelir ki hangi yemi takarsan tak vurmaz oltaya kanser eder adamı. Çok cins bi balık.

Temizlerken içindeki siyah zarları kazıtmayı unutmayın. Bol kılçıklıdır ama büyük ihtimalle lezzetlidir. Rastgele...