tatlısu balıkçılıgı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında sümer34 tarafından paylaşıldı.

1. sümer34

sümer34

Favori Kamış:
    Kamış
    En İyi Avı:
    turna 6,5 kg,aynalı sazan 14 kg
    günlerdir duyuyordum ama emin olmak için bu gün büyük çekmece gölünde ne var ne yok diye bakmaya gittim sonuç sezon hiç kapanmamış çatır çatır sazan ve tatlı su levregi alınıyor seyrederken canım çekti bende olta attım 7 tane kiloya yakın sazan aldım ama balık tutmaya gitmediğim için tuttuklarımı yanımdaki balıkcı arkadaşlara verdim ama kesin olan bi sonuç varsa oda bu sene tatlısularda balık avı çok zahmetli olacak sularda inanılmaz bi seviye düşüşü var ve balık havyarını dökmek için erkenden sığ sulara çekilmiş ama geçen seneki tuttuğumuz yataklar sonuç vermiyor şu anda tutulan balıklarda havyar yok ama bi kaç haftaya kalmaz balık havyara dönecek bahşeyş köyündeki köprü galata köprüsünü aratmıyor sazanlar ve levrekler kiloya yakın ilgilenen arkadaşlara duyurulur sezon erken açıldı sevgi ve selamlar herkese rast gele

2. PaO

PaO

Favori Kamış:
    Zıpkın Olta
    En İyi Avı:
    3 gr. Kaya Balığı
    Hmmm sazan derken İsrail falan değil inşallah....

3. ALP

ALP ALP

orada israil sazanı var benim sürekli gittigım yer orası fakat tuttugum balıkları sureklı gerı bırakırım nedenmi lezzet olmadıgından dıyeceksın ozaman nıye gıdıyorsun .....eşim ve cocugumla mangal vs. eglence olsun dıye gıdıyorum gıtmısken dayanamayıp oltayı atıyorum suya .. israil sazanı tutmayı ve yemeyi sevenler mutlaka gıtmelı fakat hayatında hıc sazan yemeyen varsa yememeye devam etsın derım :) deniz balıgı gıbısı yokkkk

4. AynalıCarp

AynalıCarp

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg turna
    evet bencede eğer israil sazanı ise hiç önemi yok tuttuğun sazanların.Çünkü b.çekmecede artık israil sazanı harici sazan yakalamak çok zor.

5. balıkcımert

balıkcımert

b.çekmecede şu anda yani 2007 nisan ayın balık yok sular acayip inmiş ama p.tesi gidip bi bakcaz balık varmı yokm die bi dibe bide suüsütüne bakcaz hangisi gelirse bu arada israilden başka sazan yok onu sölim yerli yakalamak çok zsor::) :confused:

6. Kenevir47

Kenevir47

Favori Kamış:
    Daiwa,Shimano,Abu Garsia
    En İyi Avı:
    Şabut 4 KG
    Merhaba arkadaşlar