Tekirdağ ve Çorlu Bölgesi Deniz Organizasyonları tartışma platformu :)

Konu, 'Bölgesel Amatör Balıkçılar' kısmında moti tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    cuma akşama kadar bilader yarın :D:D:D topluca cuma namazına ayasofya camiine gidilecek

2. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.

sende gel ön saflarda yer ayırttım sana:D :D :D :D

3. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Savaş kardeşim.

Üstüme alınmamakla beraber yanlış yazdığın kanaatindeyim.
    Avlaklarda Amatör ruhla avlanmak ve bu bilgiyi gene amatör arkadaşların ile paylaşmak ayrı birşey,

Aç kurt gibi bekleyen Ağcı,Trolcü gibilerine " Ahada bak burası bakir kalmış, haydi gidip biraz ağ atında burasınıda mahvedin" der gibisinden paylaşmak ayrı birşey.

Ayrıca Sen Amatör Ruh taşıyan insanlar ile ava çık, Onlar ile dolaş ,
    bak bakalım öğreniyormusun,sana en kralını paylaşırlar.
    .

Esenlikle Kal.

4. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    olur canım :D

5. crazybluee

crazybluee ibrahim

Favori Kamış:
    Shakespeare
    En İyi Avı:
    12kg sazan

Merhaba savaş bey burada herkez paylaşım ıcın toplanıyor ve bılgı almak ıcın kıme ne sordunuz ve cavap alamadınız bılemıyorum burada bızler sanal ortamda yazısıyor ama real hayatta uyguluyoruz buyrun en yakını ıse gecen pazar gunu ıdı bazı seylerın hakkında acelecı davranmamanız bence en doğrusu..

6. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Al Bendende O kadar.
    Eline Sağlık.

7. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Değerli savaş ,aramıza hoş geldin sefalar getirdin ,trakyadan birini daha burda görmek çok güzel ,yazmış olduğun yazıyı okudum bir yerde haklı olabilirsin fakat Tarkan ve İbrahim abilerin yazmış olduklarına katılıyorum , benim fikrim , sana kimse seni tanımadıkça , şurda balık var demez ,belli bir zaman geçer belli şeyleri paylaşırız buluşup uygulanır .

Daha önce bazı durumlarla karşılaşıldı ,bunların örnekleri mevcut ,sitemizi üyelerimiz haricinde misafir üyelerde ziyaret ediyorlar ,bunların içerisinde ağcı ,trolcu ,bombacı ,tırııvırı atan insanlarda takip ediyorlar yerleri öğrenip buralara gidip oradaki eko sistemi bozuyorlar.

Yazdıklarımdan yanlış anlamaman ümidiyle ,bizleri tanıdıkca hak vereceğinden eminim ,bundan şüphen olmasın .

Sağlıcakla kal rast gelsin ....

Son düzenleme: 24 Ocak 2008
  8. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Suat arkadaşım, senin yaptığın ''Yavuz hırsız evsahibini bastırır'' gibi birşey. Yaşı senin yaşını bayağı aşmış bir abinizin yazdığı bir konuya senin yazdığın gibi alaycı bir uslupla mesaj yazılmaması lazım. Hele verdiğin cevap hiç te hoş değil. Sen alaycı bir uslupla mesajını yaz sonra da ben birşey yapmadım de.
    Tuncay arkadaşımızın amacını anlayamamışsınız. Konu ayrı hareket etmek değil, aksine bu bölgede denizde avlanan arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayıp, ailemizi genişletmektir. Farkındaysan Trakya organizasyonu hakkındaki diğer forumu da Ahmet Fatih kardeşimizle beraber açtık ve bugüne kadar da paylaşımlarımızı o konu altında sürdürdük. Ancak sorun bahsettiğimiz konunun tatlısu organizasyonlarında olması. Her il için ayrı konular açılması istenmiyorsa, o zaman deniz ve tatlısu ayrımı ortadan kaldırılmalı. Ben denizde avlanıyorum, tatlısu paylaşımında benim ne işim var.

Bizim şimdiye kadar müşahade ettiğimiz; mevcut konu içinde paylaşımda bulunan arkadaşlarımızın çoğunun denizde avlandıkları ve bölgemiz deniz avcılığı için paylaşımda bulunmak isteyen arkadaşlarımızın tatlısu organizasyonlarında bulunan mevcut konumuzdan haberdar olmadıklarıdır. Bu durumda, deniz organizasyonlarında da bölgemiz hakkında bir konunun olması gerekliliği düşünülmüştür. Böyle düşünenler sadece bizler değilmişiz. Farkettiyseniz Savaş (hunters) arkadaşımız da aynı konuda başka bir forum açmış.

Lütfen, biz 3 arkadaşın (Moti-ulvi-SedatMert) bu girişiminden hiç kimse başka bir anlam çıkarmasın. Zannederim şimdiye kadar bizi şu veya bu şekilde tanımış olan hiçbir arkadaşımızın da aksini düşüneceğini zannetmiyorum.

Hepinize mahşerin 3 balıkçısı adına sevgi ve selamlarımızı sunuyorum.

9. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Savaş kardeşim merhabalar. Bizler zaten aşağıda linkini verdiğim konuda gerekli birlikteliği ve paylaşımı yapıyorduk. Konunun tatlısu kısmaında olması nedeniyle gözünüzden kaçmış olmalı.
    Tuncay arkadaşımız da bunu gördüğü için, karşı çıkmalar olsa da bu konuyu açtı. İnşallah burada hep beraber güzel paylaşımlar gerçekleştiririz.
    Burada paylaşımda bulunan hiçbir arkadaşımızın bildiğini diğerinden sakladığını düşünmüyorum. Ancak diğer arkadaşlarımızın da söylediği gibi bazı bilgilerin site dışındaki kişilerden de saklanması gerekir.
    Sağlıcakla kal.:)

http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=15134

10. moti

moti Tuncay

Favori Kamış:
    Favorim el oltası
    En İyi Avı:
    Torik-Kofana desem kim inanır ..? Ancak Kadir İnanır :D :D
    Uzun uzun cümlelerle ne kendi değerli zamanımı nede başkalarının zamanın işgal etmemek adına.Kısa ve açık yazacağım.
    Tekirdağ Bugün ve yarında Türkiye'mizin en önemli sahil şehri ve Marmara denizinin en önemli liman kentidir Silivri /Gümüş yakadan Çanakkale/Gelibolu'ya kadarda uzun bir kıyı sahil şeridi vardır .Bursa ve Balıkesir illerimizin şehir merkezleri ise hepimizin bildiği gibi sahil şeridinden birhayli uzak mesafededir.Bursa , Balıkesir ,Büyükçekmece (İlçe) gibi Şehirlerimizde oturan arkadaşlarımızın kendi bölgeleriyle ilgili düzenleyecekleri deniz organizasyonlarını planlama ve forum nimetlerinden istifade etmeleri imkanı varken ve Tekirdağ ve çevresinde ikamet eden "bugün enaz 2.500.000 hele yazın daha fazla"Bir üyenizin çok iyi niyetle yapmış olduğu bu girişimi alaya alma hakkınız varmı.Sizi Tekirdağ ve Çorlu cümlesindeki Çorlu rahatsız ettiyse Çorlu bugüne bugün Şehir merkezi olarak Balıkesir ilimiz ve yaklaşık 30 - 40 ilimizden daha fazla nüfus yoğunluğuna sahiptir anlıyacağınız Bucak belde ve nahiye değildir.Bu genel bilgilerden sonra Biz burada bir aile isek ailenin küçükleri ailenin büyükleriyle alay edemez kinayeli konuşmaz herne kadar sanal ortamda isekde şahsen tanımadığımız insanları zedeleyici konuşmalardan kaçınmamız gerekli.Ben 46 seneden beri amatör deniz balıkçılığı yapıyorum belki bu ahir zamanda birilerine teknolojinin getirdiği imkanlar ile faydalı olurum ümidim var.Yoksa ben tekneme atlayıp veya arkadaşlarımla balığa çıkar keyfime bakarım böyle muhabbetlerlede hiiiçççç kafamı yormam.Reis olabilmenin erdemiyle hoşçakal suat kardeşim :)

11. hunters

hunters savaş

Favori Kamış:
    amatör olta
    Merhabalar forumun değerli okurları...
    Öncelikle bilgi paylaşımı dediğimi belirtmek isterim.Paylaşım da karşılıklı olur tabi.Ayrıca bilgi istedim ve bana kimse vermedi diye de bişey yazmadım,bakabilirsiniz.Yazılan ve açılan konuları baktığımda genelde bende böyle bir izlenim oldu yani kanaat....Bu benim fikrim sizler katılır ya da katılmazsınız bu sizin değerlendirmeniz.Ayrıca kimseden de şurada ya da burada balık var demesini de beklemedim.
    Bu konunun bu açıdan değerlendirlmesini sizler tarafından beklemekteyim.

12. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    öncelikle merhaba ,bu konuyu kapatıyoruz ,ben fatih öncelikle neyse belli şeyler tartışıldı ,yazıldı çizildi ,ve bitti şimdi sen trakya çevresi orga gir kendini söyle bir tanıt ve arkadaşlarımın bu haftaki planlarına bir göz at uygun olursan katılabilirsin kimse sana yok olmaz demez ,sevgili kardeşim

sağlıcakla kal

13. hunters

hunters savaş

Favori Kamış:
    amatör olta
    evet fatih sanırım haklısın.Zaten bu sitede konu sınırlaması ve yahut herkezin platform açamaması diye bişey yok sanırım.Ben istedim oldu mantığıyla da olaya yaklaşmak yanlı bir tutumdur.Ben ve tanıdıklarım için böyle bişeyi uygun gördüm.İsteyen yazar, isteyen katılır ,isteyen tartışır ve biter.....

14. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    merhaba Sevgili Arkadaşlar

Kısaca bende bir kaç cümle kurma ihtiyacı duydum Avlak yeri olarak çok uzun kıyılara sahip Trakya kaldiki bir kaç başlık değil belkide tonlarca Başlık altında yazılar çıkabilir kaldıki Mahşerin Üç Balıkçısı Tatlı Su ve Tuzlu suyu Ayırarak hem sohbethanemizin genişlemesini Hemde İhtiyaç olunan Bilgiyi membağından alabilme İmkanını sağlamışlardır..
    Kaldıki Suat kardeşimizde farkındadır Ve İsteyerek Yazmamıştır
    diye düşünmekteyim..
    vesselam

Hunters sen İste Ne avlar ne Organizasyonlar bizim olur Rast gele Agacım

15. hunters

hunters savaş

Favori Kamış:
    amatör olta
    eyvallah necmi bey.Sizlerinde avları bol muhabbetiniz daim olsun.........

16. crazybluee

crazybluee ibrahim

Favori Kamış:
    Shakespeare
    En İyi Avı:
    12kg sazan
    savas arkadasım bılgı ıstedınde kımse vermedı dememdekı kastım kısılerı tanıdıktan sonra ortama ıyıce ısınman ve göreceksınkı ne kadar cok paylaşımın burada oldugu babında ıdı.Yazılan ve açılan konuları okudugunda kım nerede nasıl yakaladıgını yada kullandıgı malzemeyı hava durumunu eksık yazmıs ve bundan dolayı yanlış bır kanıya varmıs olabılırsınız buda bızlerın gözlerınden kaçan ufak yazım hataları oldugunu dusunuyorum egerkı yer mekan belırtılmemıs ıse soruldugunda muhakkak cevap verılır.egerkı yazımda sızı uzecek yada foruma kusturecek bır hatam olduysa af ola keyıflı paylaşımlar dılegıyle sımdılık hosca kalın.. rastgele

17. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Haklısın İbrahim Kardeşim.

Neyse Konu tatlıya bağlanmıştır.

Artık yeni bir arkadaşımız daha var.

Hayırlı Olsun.

18. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    evet abi hayırlı olsun :)

19. ZEYNEL_59

ZEYNEL_59 zeynel

Favori Kamış:
    O gün ne gerekirse
    En İyi Avı:
    Kofana 58 cm. İstavrit 13 kg 2 kişi tebliğden önce
    Birkaç gündür yoktum. Bu konuyuda başondan sonuna okudum. Çok hiddtelenmiştim ve ağzıma geleni yazabilirdim. Neyseki sonradan sonraya muhabbet tatlıya bağlanmış gözüküyor. Şimdilik susacağım. Lütfen tanımadan, görmeden, yaşamadan herşeye atlamayın.

Neyse içim şişti ama susacağım.

20. seckint

seckint Seçkin

Favori Kamış:
    4.20 surf kamış
    Favori Makine:
    okuma synex
    En İyi Avı:
    3,5 kg Martı
    konu tatlıya bağlanmışken bi araya acı şalgam suyu katarak ekşitebilirim :D:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.