Teknede, cep telefonlarını kilitli poşete koyalım..

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında sanalbalıkcı tarafından paylaşıldı.

1. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    Zodyak botla kayboldu, 17 saat sonra bulunup kurtarıldı

Şile'de, zodyak tipi botla denize açılan ve 17 saat kendisinden haber alınamayan bir kişi, Karasu açıklarında kurtarıldı.
    Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde zodyak tipi botla denize açılan 35 yaşındaki Kahraman Şen, botun devrilmesi sonucu denize düştü.
    Şen'in yeniden bindiği botun motoru çalışmayınca bot, akıntıya kapılarak kıyıdan uzaklaştı.
    Yakınlarının Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne durumu bildirmesi üzerine bir helikopterle Şen'i arama çalışmaları başlatıldı. Ancak çalışmalardan sonuç alınamadı.
    Samsun'a gittiği bildirilen bir kuru yük gemisi tarafından farkedilerek yaklaşık 17 saat sonra bulunan Şen, Karadeniz Ereğli açıklarında sahil güvenlik botu tarafından gemiden alınarak askeri limana çıkardı. Kahraman Şen, buradan ambulansla Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi.
    Kahraman Şen, gazetecilerin olayla ilgili sorularını yanıtlamadı.

2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Kilitli poşet dışında şu plastik kapaklı teneke peynir kutusu çözümüde son derece parlak görünüyor. En azından batmıyor ve yüzüyor. Deniz tehlikeli olay. Bir anda değişiyor.. Yada görünmeyen tehlikelerle dolu.. Allahım herkesi korusun. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Uyarınız ve hatırlatmanız için teşekkürler..

3. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    evet önemli konu,cep yanımızda olmalı,ve sudan muhakkak korunmalı.
    ben iki kez telefonu suya düşürdüm,ikiside tam bottan inerken kıyıda,tel.hala çalışıyor,tam balıkçı telefonu..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Temmuz 2007
  4. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    babama aldığım GPS ve onun cep telefonu için yana döne o kılıflardan aradım. Sonra sevgili büyüğüm Reis, sağolsun bana kilitli poşetlerden gönderdi. Babama onları verdim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Temmuz 2007
  5. sanalbalıkcı

sanalbalıkcı

Favori Kamış:
    tırıvırı hariç hepsi
    En İyi Avı:
    Önümüzdeki hafta tutacağım.
    seneryo:Hava kötü,denize düştün cep başka bir yerdeyse bittin,kilitli poşet içinde ve cebinde ise poşeti açmadan arayabilirsin,kutunun içine koymuş olsan bile mutlaka kilitli poşet içinde olmalı.sevgiler..