Tekneyle balık tutmaya gitmek isteyen arkadaşlar bi bakın isterseniz.

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında brsdmrc tarafından paylaşıldı.

1. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Lineaeffe baia grande 420
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    serrasalmus nattereri, yani bildiğin kırmızı karınlı amazon Piranhası
    Çok şükür alnımızın akıyla ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. Gayette iyi oldu, gelen arkadaşların ellerine sağlık, sayımız şimdilik 5 idi ama önümüzdeki buluşmalarda sayımız inşallah 10u geçecek. Ciddi arkadaşlar bana özelden telefonlarını bildirirse ben onlara en kısa sürede ulaşacağım. Bi sonraki buluşmamız 31 ekim gibi olur büyük ihtimal, şimdiden haberini vereyim.
    Resimleri yakında eklerim, 31 ekimi şimdiden işaretleyin iyi olur saygılar...

2. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Barış resimleri, sabırsızlıkla bekliyoruz, bakalım neler yakalamışsınız, :) Allah devamını nasip etsin, iğnen balıksız kalmasın, selamlar...:D

3. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  4. y.avluk

y.avluk yunus

Favori Kamış:
    lineaeffe
    Favori Makine:
    d.a.m.
    En İyi Avı:
    çapari ile eşkina:)
    barış şu an işyerinde olduğum için resim ekleyemiyorum,fakat o güzelim istanbul manzarasında olta atmak ayrı bir keyifdi..akşama bendekileri de yüklerim ama şunu söyleyeyim gerçekten güzel bir gündü..

5. serkan77

serkan77 SERKAN

evet arkadaşım barış emeğine sağlık kişi sayısı az da olsa bir buluşma düzenledin ve güzel oldu. bence bu bir balık tutma töreni değil bir dostluk günüydü çünkü ,aynı hobiyi paylaşan kişilerin bir araya gelip arkadaş olması daha zevkli oldu bence ileriki buluşmalara daha çok kişinin katılması dileğiyle gelen arkadaşlara teşekkürler.güzel bir gündü.

6. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Barış resimlerden güzel birgün geçirdiğiniz belli, ama senin resmini göremedim, orada olmak varmış, daha güzel ve bereketli avlar dileğimle, herdaim....RASTGELE...:D

7. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    Teşekkürler Erhan Abim, sizi de bekleriz. Müsait bi haftasonu günü buyrun gelin, beraber de çıkarız. Fotolarda benim olmama mevzuuna gelince, fotoları ben çektiğim için pek çıkmadım. Diğer arkadaşlar ekleyince oradaki fotolarda olurum muhtemelen:)

8. y.avluk

y.avluk yunus

Favori Kamış:
    lineaeffe
    Favori Makine:
    d.a.m.
    En İyi Avı:
    gerçekten güzel bir gündü serkan abi ve barış ı fotoğraflayabildim sadece ve aşağıdaki resimde zatım görünüyor..manzaraya diyecek birşey yok..harika!!bu bir deneyim ve tanışma oldu bizim için az da olsa balık almayı başardık bir daha ki seferi iple çekiyorum.herkese bol keyifli,sağlıklı avlar;)

http://img28.imageshack.us/img28/3763/fotoraf0316q.jpg
    bu teknemizde serkan abi tarafından tutulan ilk istavrit en eşşeğinden:)http://img293.imageshack.us/img293/2637/fotoraf0322.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/5347/fotoraf0329w.jpg
    http://img151.imageshack.us/img151/3875/fotoraf0334.jpg

9. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    3. Foto çok güzel çıkmış baya iyi yakalamışsın kareyi.

10. serkan77

serkan77 SERKAN

resimler güzel çıkmış gerçekten barış arkadaşımda şu kalabalık arkadaşların resmini yayınlasada biraz şhow seyretsek

11. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    tebrikler arkadaşlar güzel bir av günü geçirmişsiniz. teknenin tadına varmışsınızdır ve tekneyle ilgili kafanızdaki soruları çözmüşsünüzdür umarım. tekne olayı karadan oldukca farklı. artık tekne organizasynlarınızı sık sık görürüz. sağlıcakla kalın..

12. y.avluk

y.avluk yunus

Favori Kamış:
    lineaeffe
    Favori Makine:
    d.a.m.
    En İyi Avı:
    engin abi dileklerin ve daha önce belirttiğin tavsiyeler için çok teşekkür ederim.dediğin gibi çok farklı tekneden avcılık..umarım bundan sonra daha güzel raporlarla döneriz.

13. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    Kalabalık arkadaşlar daki espriyi pek alamadım abi, biraz açsanız.
    Bu arada baya tecrübe edindik desek yeridir. 200lük kurşunların nasıl uçurtma olduğu, tekne kendi etrafında manevra yaparken takımın durumu, bi kutu tekne tutmasına karşı hap alınması gerektiği vs vs vs.
    Bu arada organizasyona katılan arkadaşlar sizde oldumu bilmiyorumda, eve gelince beni kara tuttu :), bi kaç saat kafam döndü. bende indikten sonra bi hap alsam iyi olur heralde, zira otururken bile düşecek gibi oluyordum

14. y.avluk

y.avluk yunus

Favori Kamış:
    lineaeffe
    Favori Makine:
    d.a.m.
    En İyi Avı:
    barış bende birşey yoktu eve geldiğimde fakat sabah bir değişik aptallık vardı üzerimde:)

15. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    200 gr kurşun ne ki 500 gr kurşunla çalıştığımı bilirim. hele palamut çaparisini anlatayım sana 50 köstekli altta 1000 gr takımın üstünde de 500 gr ettim isana 1.5 kg :D gel de çalış ellerin nasıl kesiliyor :D hele bir de balık binsin bakalım :D daha güzel avlarınız olur inşallah.
    tekneden indikkte sonra sabit durduğunuzda hala sallanıyor hissi yaşamanız normal. ben sabah 6 öğlen 16:00 ya kadar denizde kaldığım zamanları bilirim yolda zor yürüyordum :D

16. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    He bu arada arkadaşlar, 31 ekimde benim çok yakınımın bi nikah haberini aldım onun için katılamayacağım ya siz bensiz yapın yada 1hafta erteleyelim. Ne dersiniz? Yada 30 ekim cumartesi öğleden sonra uygun düşermi? Katılan arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

17. serkan77

serkan77 SERKAN

çektiğin diğer resimleri dedim barış onlarıda koyalım bari tam olsun

18. saytac

saytac SERKAN

gelin şu organizasyonu 24 ekim pazar yapalım 1 hafta önce olsun:)

19. colonel-62

colonel-62 arif

bir hafta önce de olabilir,ertesi cumartesi de daha güzel olabilir..Ben de katılırım..

20. serkan77

serkan77 SERKAN

organizasyon gerçekten zevkliydi ama bir kaç yanlışımız vardı ben bunları açıklayayım yanlış anlamazsa barış arkadaşım. ilk önce bu organizasyon sabah olmalı bence aracı olmayanlar yer ve istikamet bildirerek aracı olanlardan yardım alabilirler.ikincisi biraz yem almak gerekir tutalım derken akşamı etmemek için üçüncusu suyumuzu az da olsa atıştırmak için yiyecek birşey ler ve son olarak deniz tutmasına karşı bulantı giderici bir ilaç çünkü kazım arkadaşım ve beni biraz rahatsız etti özellikle kazım arkadaşım hiç olta atamadı rahatsızlığından dolayı ve gerçekten bizi üzdü bu olay. o yüzden bir dahaki sefere tedbirimizi alalım. son olarak kendi adıma bir şey söylemek istiyorum işimden dolayı ben cumartasi günleri gelemem gelemicek arkadaşlarda olabilir hayırlı avlar rast gele herkese