Tekrar Baruthane..

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında tuscanavarı tarafından paylaşıldı.

1. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
  2. simendifer

simendifer Sennur

Oy oy oy tanışılmış, kaynaşılmış, keyif yapılmış, harikasınız arkadaşlar :) Böyle görüntüleri görünce içim gidiyor, hepinizin yerine seviniyorum ne yalan söyleyeyim... İnşallah birlikte çok çok güzel avlar yaparsınız :) Rast gele...

Burak, bak abine, ne güzel kilosu falan yerinde, azıcık abine çeksen de yemek yesen ne olur yahu ? :p

3. [​IMG]

Güzel bir tesadüfün ardından güzel dostluklar oluşmuş,harikasınız:)

Allah içinize sindirsin,bol muhabbetler bol nasipler ;) :)

4. mcelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    :eek:
    çok teşekkürler

5. mcelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    aslında tesadüf değil
    saat 16.30 gibi kreşten aldığım oğlum Ege Toprak'la beraber Baruthanenin yolunu tuttuk. işyerinden erken çıktım 19.30 gibi kapatıyoruz mağazayı. Gürol Abinin orada olacağını biliyordum hatta belki Ahmetcem'i de görürüm dedim. bütün Samsun oradaydı :) Gürol Abi'yi buldum önce, sonra Sanalbalıkçı Ömer Abiyle tanıştırdım onu orada. sonra bir baktım Baruthanede izmaritler ile fotoğrafı olan İlyas Bey'i gördüm fotoğraftan tanıdım ve hadi dedim Gürol Abiye, gidip tanışalım yakalamışken. gittik iyiki de gittik İyas, Savaş ve İbrahim Beylerle anışıp Baruthaneyi kimin kuruttuğunu öğrenmiş olduk :)
    hepsi çok sıcak insanlar umarım daha birçok kez birlikte olma ve birlikte avlanma fırsatı yakalarız

6. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Ne güzel bir tanışma ve kaynaşma olmuş. :)
    Arkası da geliyor anlaşılan. ;)
    Her avınız bereketli ve keyifli geçsin.
    Herkese saygılar ve sevgiler, yakışıklı Ege Toprak'a da öpücükler :)

7. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Yahu illa bir ucundan dokunduracaksın değil mi bana ..:mad: :)
    Eve git yemek ye yemek ye..işe gel yemek ye ..foruma gel yemek ye..:mad: yediniz beni yaa:D

8. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Evet ersinciğim çok güzel bir tanışma oldu ben çok mutlu oldum.Artık bana ne derseniz deyin kırılmam merak etmeyin çünkü hepinizi yakından tanımış gibiyim.

9. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Benimde sizin gibi insanların içten yazısını görünce içim gidiyor ve sizleride biran önce tanımak istiyorum.Tanışmak çok güzel bir duygu nnasıl anlatsam sanki kırk yıllık arkadaşım gibi geliyor.Bilmiyorum sizde tanışınca ayni şeylerimi hissediyorsunuz.(Sizle derken resmiyetten değil diğer arkadaşlarıda kastediyorum) Ben zaten balık tutamadım daha doğrusu tanışmanın verdiği zevki bölmek istemedim.Dileğim mümkün olduğu kadar çok arkadaşlarla tanışmak.

10. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Ne demek istediğini anladım.Hanımından korkmayan taş kesilir.Mesela hanımdan fırça yememek için sabah kahvaltıyı ben hazırlarım,istediği yere gitmekte serbesttir. Sebebide,belki evin yerini unuturda geri gelemez diye ama her seferinde geri geliyor.

11. :D:D:D:D Allah yengeme ve size uzun ömür versin Gürol Abi. Çok hoş gerçekten :)