Telekom 118 Soygunu

Konu, 'Genel Konular' kısmında tiptirivsi tarafından paylaşıldı.

1. king_barracuda

king_barracuda

türk telekom rezilliği

şu sıralar ve daha öncede telekom reklamları vardı. hatta 1 ay önce ekonomik hattan standart hatta geçin ..kazanın.. die bi reklamı vardı.

ekonomik hat avantajlı diye sen basbas bağırıyodun ..ayrıca adı üstünde ekonomikmiş ..peki standarta geçince ne karım olcak ..bu nasıl bir ironidir.

telekomun şuanda 118 için sadece konuşmuyorum ..bütün tarifelerinde ayrı ayrı tuzakalr var.

adsl kullanıcları sınırsız abone olanlar aslında sınırsız deyiller. gizli kota uyguluyolar eğer bu gizli kotayı aşarsan ay sonuna doğru netinde yawaşla oluyor . daha önce telekomun download test çizelgesi yayınlanmışdı ..gizli kota koydukları burda açığa çıkmışdı

adam boşuna cem yılmaza reklam yapsın die okadar milyar bayılmadı.

artık türktelekom vodafone gibi turkcell gibi hizmetten çok kar amaçlıyan özel bir şirket.

satarsan dewletin telekomunu araplara işde böle adamın altından iç çamaşırını çeker alırlar afedersiniz.

istanbulun göbeğinde iett arazisinide dubai firmasına sattınız. arap kadar kafanıza taş düşsün sizin

2. ikus26

ikus26

Favori Kamış:
    makaralı dip.
    En İyi Avı:
    3 kg sazan
    telekom bu güne kadar görüşmelerinin kendisine maliyetini bilmiyormuş. Bunun için son zamanlarda milyon dolarlar verip bi firma ile anlaşmışlar. Firma telekomun görüşme maliyetlerini belirlemek için bugün izmirde tarihi bi ptt binası varmış, bugün yaparsak ne kadara mal ederiz firma bunun hesabını yapmış ve maliyetlerine ekledi. ve tüm türkiyede ki tesisleri bu şekilde maliyet tespitinde hesaplayınca ortaya çok yüksek rakamlar çıktı. ve bunu halka yansıttılar. Maliyet hocamız bundan bahsetmişti yakında çıkar kokusu demişti, çok geçmedi. evlerimize gelen yüksek telefon faturalarının sebebide bundan ibaret.

3. Hımmmm,demek telekom bizi kandırıyomuş hee:mad: :D

Gelin,telekomu protesto edelim ,telefon hatlarını iptal ettirelim:D :D :D

4. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Valla zamanında 40 MİLYAR dolar fiyat verilirken sattırmadılar telekom u.Simdi 6MİLYAR dolara satınca rekor fiyata sattık falan gibi sacma sapan yalanlara giriyorlar.Ayrıca bu telekom 2 senede butun maliyetini cıkarıyormus.Duyduguma gore bu fiyata kablolarını bile satın alamazmıs kimse.Malesef biz boyleyiz altın yumurtlayan tavugu kesiyoruz.Ben hala telekom u satmanın mantıgını anlayamadım.Eeee rekabet edecek baska bir kurum da yokken kafalarına gore fiyat sallıyolar tabiki.BENCE MİLLET OLARAK TAVRIMIZI KOYMALIYIZ..

5. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Valla ben merak ettim bu 3.6 sn si 1.2 ytl(dakikası 20 ytl)olan yer neresi diye...Tam adamını kazıklıyolar ha!!!İŞ VE İŞCİ BULMA KURUMU ymuş..Kınıyorum...

6. Ronder

Ronder

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    3 kg civarında
    bir filimdemi nerdeydi tam hatırlamıyorum da şöyle bir sey demişlerdi "vatandaşı soyun soyabildiniz kadar " bu söz yeter sanırım

7. Serkan.ist

Serkan.ist Hidayet

cem yılmazın dediği gibi
    "tık telekom"