Tırıvırı ile mücadelemiz devam ediyor, afiş, broşür dağıtımı ve fotoğraflar

Konu, 'Genel Konular' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

1. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Logo tasarımından broşüre, afiş tasarımından malzemelerin basımına, dağıtımına kadar her aşamada emek veren, fikir üreten, önerileriyle, açılan konu başlıklarına yazdıkları yorumlarıyla çalışmalarımızı zenginleştiren tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    Ufuk arkadaşımızın ilk afiş ve broşür dağıtımını belgeleyerek bizlerle paylaşmasının kıvancı ile bu çalışmanın geniş alanlarda devam edeceğini, çalışmaların yalnızca tırıvırı ile mücadele ile sınırlı kalmayacağını biliyor ve şimdiden hepimize kolay gelsin diyorum. :)

2. ZEYNEL_59

ZEYNEL_59 zeynel

Favori Kamış:
    O gün ne gerekirse
    En İyi Avı:
    Kofana 58 cm. İstavrit 13 kg 2 kişi tebliğden önce
    Şennur abla broşürleri bana mail olarak yolla istersen. Önümüzdeki hafta sonuna kadar a4 kağıda renkli olarak bastırır maksadına uygun yerlere asmaya çalışırım. Mail adresim: zeynel_59@mynet.com.

3. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    uygundur abi :)

4. simendifer

simendifer Sennur

Sedat abi, adresini aldım, broşür ve afişler en kısa sürede elinde olacak. ;):)

Sevgili Zeynel, sana bir mail gönderdim, bakarsan sevinirim, teşekkürler. :)

5. ZEYNEL_59

ZEYNEL_59 zeynel

Favori Kamış:
    O gün ne gerekirse
    En İyi Avı:
    Sevgili Zeynel, sana bir mail gönderdim, bakarsan sevinirim, teşekkürler. :)[/QUOTE]

Abla mailini aldım. Ben bir ön çalışma yaparak hem sayı hem adresimi mail olarak göndericem. Ondan sonra postalarsın. Engeç çarşamba yazarım.

6. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    hemşerim bende o tırıvırı kullananları kameraya alıcam olursa bir kaçıyla konuşacam ve kayıt yapıcam en azından gerekli mercilere elimizde delille gitmiş olurz

7. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, bu arada afiş ve broşürler elime ulaşmamıştı biliyorsunuz. Bugün elime ulaştı, en kısa zamanda size ileteceğim bilginiz olsun. ;):)

8. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    teşekkürler bizde elimizden en iyisini yapmaya çalışacağız ablacım ,zeynel arkadaşımızında söylediği gibi en kötü yer EDİRNE her 10 kişiden 9 garanti kullanıyor ablacım ,birde sorduğumda yasak değilmi diye ,bulgar sazanı çıkıyor (israil veya havuz balığı ) diyorlar onlarda zararlı diye söylüyorlar biz onları tutuyoruz diyorlar ,ama çekim yapıcam ablacım ,en azından gerekli mercilere delilimizle gideriz . ama av malzemesi satan yerlerde çalışmalarım nasıl olur biraz endişeliyim çünkü peynir ekmek gibi satıyorlar ,nasıl yaklaşımda bulunurlar bilmiyorum açıkcası ,çoğunu tanıyorum ,inşallah utandrımam sizleri :)

9. feyyaz

feyyaz

Favori Kamış:
    turna fresh 3,90 okuma
    En İyi Avı:
    Lufer
    Kızım bir tanesi olta malzemeleri satan bir dükkana yapıştırılmak üzere bana 2 tane broşür lazım.

10. simendifer

simendifer Sennur

Tamam Talat abi, seninle haberleşiriz bu konuda, olmazsa elden veririm. ;):)

Son düzenleme: 18 Şubat 2008
  11. RAUGH

RAUGH Can Özçiçek

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    70 cm turna
    Bazı bayileri de ben gezdim... İnşallah devamı gelecek...

Son düzenleme: 18 Şubat 2008
  12. Suatreis

Suatreis

Talat abi, Sennur müsait olmazsa ben getiririm lafı bile olmaz..:)

13. simendifer

simendifer Sennur

Can, emeğine sağlık. Devamı tabii ki gelecek. :) Ama sorunlar ne yazık ki bitmiyor. Anatoliadaki arkadaşların söylediğine göre, bu afişleri asıyorlarmış ama yine de tırıvırı satmaya devam ediyorlarmış. Nasıl olacak bilmiyorum. Sigara paketlerinin üzerine "sigara içmek öldürür" yazmak gibi bir duruma dönüşüyor gittikçe.

14. RAUGH

RAUGH Can Özçiçek

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    70 cm turna
    Sennur aşağı yukarı bunu satanlar belli, hangi koşullarda sattıkları da belli. Kimsenin dükkanında tırıvırı yok. Ya arabada ya kömürlükte ya apartman boşluğunda bi yerlerde saklıyorlar. Şimdi bilinçlendirme adına yapılan çalışma yapıldıktan sonra bilinçlenmek işine gelmiyenler için neler yapılması gerektiği üzerine çalışmak gerekecek. :D

Öyle veya böyle yola gelecekler...:cool:

15. RAUGH

RAUGH Can Özçiçek

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    70 cm turna
    Abi afişi değil satanları asalım :D

16. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Sennur ablacım afişler ne zaman elimize ulaşır acaba ?

17. ZEYNEL_59

ZEYNEL_59 zeynel

Favori Kamış:
    O gün ne gerekirse
    En İyi Avı:
    Abla mailini aldım. Ben bir ön çalışma yaparak hem sayı hem adresimi mail olarak göndericem. Ondan sonra postalarsın. Engeç çarşamba yazarım.[/QUOTE]

Şennur abla. Daha önce bahsettiğim gibi ben tatlısu ile fazla ilgilenmiyorum. Tatlısularda oldukça tecrübeli olan bir arkadaşımla bir ön çalışma yaptık. Mevsim itibarı ile şuan 15-20 adet arasında ki afişi faydası olabilecine karar verdiğimiz stratejik bölgelere asabileceğiz. Adresimi mail olarak göndericem. Bana ne zaman ulaşabilir. Yaklaşık olarak ta olsa bi zaman verebilirsen dağıtma programını yapıcaz.

18. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, afiş ve broşürleri yarın kargoya verneyi planlıyorum ama ola ki bir aksilik olur da yarın kargoya veremesem bile, Perşembe günü vermiş olurum. O nedenle en geç Cuma günü elinize geçmiş olur. ;)

19. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    teşekkür ederim ablacım ... Bekliyoruz :)

20. ZEYNEL_59

ZEYNEL_59 zeynel

Favori Kamış:
    O gün ne gerekirse
    En İyi Avı:
    Abla adresimi mail olarak yolladım. Gelip gelmediğini bi kontrol etseniz. Birkaç gün uğrayamayabilirm.