TOMKİNG MOTORLAR HAKKINDA DEĞERLENDİRME

Konu, 'Motorlar' kısmında Ramazan ŞAŞMAZ tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Ramazan ŞAŞMAZ

Ramazan ŞAŞMAZ Ramazan

Değerli hobidaşlarım;
    ( belirtmek isterim ki; çok anlayışlı biriyimdir.)

Tatlı su balık avcılığı ve gezme amaçlı olarak küçük bir tekne aldım. Tekneme bir de motor alayım derken TOMKİNG markası ile tanıştım maalesef.

Motorun kalitesine, fiyat performans oranına değinmeden önce şunu belirteyim kaliteden önce servis ve satıcı bence önceliğimiz olmalı. Ne yazık ki ithalatçı firma pars endüstri ilk olarak tamamen özensiz bir paketle motoru gönderdi. Kutuda şanzıman kırılmıştı. Yenisini gönderdiler. Motor kapağının vidaları eksikti. 3 vidadan ikisi yoktu.Vidalardan bazıları sök tak bayağı aşınmıştı. (Muhtemelen iade olmuş ürünü göndermişler)
    Büyük bir heyecan ile motoru denemeye çıktık ve sürpriz...Motor çalışmıyor du maalesef...
    Tekrar geri gelerek motoru il merkezinde yönlendirdikleri ustaya götürdüm, çalıştırdı.
    Aradan birkaç gün geçtikten sonra tekrardan suya indik, bu sefer de başka sürpriz..... Motorun balatası da arızalı...
    Gene anlayış gösterdim paketleyip geri gönderdim.
    Bir hafta sonra motoru teslim aldım, ben gene şok...
    Koskoca ithalatçı firma motora benim gönderdiğim (daha önce değiştikleri şanzımandan kalan) balatayı takıp göndermişler. Vidalarımız halen eksik, hava filtresi kutusu halen kırık, kutu paramparça ve ben motoru çalıştırmaya inanın korkuyorum ve halen firma hakkında şikayetçi olmadım, ürünü de iade etmedim. Ama bir bir daha asla PARS ENDÜSTRİ firmasından alışveriş yapmayacağım. Son seferde küçük bir de hediye koymuşlar onun içinde teşekkür ederim.
    Anlayacağınız TOMKİNG MOTOR ALACAĞINIZA ...

LÜTFEN BALIK SEVDANIZDAN VAZGEÇİN....

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 14 Kasım 2019
  2. Ramazan ŞAŞMAZ

Ramazan ŞAŞMAZ Ramazan

Geri kalan resimler

Ekli Dosyalar: