Türkiye Buluştu...

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Avciperdeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Hakan Abi (Hakan28) ve Eşi

Müjdat Abinin Kardeşi, Tugay Abi ve Kızı

Turgay abi Herşey İçin Sana da Çok Teşekkürler. Turna'yı Bu Akşam Yiyeceğim İnşallah. :D Bu arada Bu Resimden Sonraki Resimler Kesinlikle Harika.....

2. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Serdar Can arka tarafta tertemiz duruyor daha :D :D :D hadi patlat yumurtayı:D :D

3. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    :D:D
    Az kaldı abi :D

4. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Sayfa (1)

TÜM TÜRKİYE

ANKARA

(06turna06) Turgay ,ağbi sevgili büyüğüm.
    Bu Büyük buluşmada bana en büyük yardımı sunan,Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan,Ankara'da inanılmaz hazırlıklar yapan,Büyük buluşma için orada yapmış olduğu küçük org.ile bizlere ekibiyle birlikte, Turna balığı yakalıyarak,yapmış olduğu fedakarlıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım..Ayrıca katılımlarınızla bizleri onurlandırdığınız içi,yapmış olduğunuz eğlanceli oyununuzla bizleri gülmekten kırdığınız o saatleride unutamayız.Ve en önemlisi O Turnaları Pişirme işlerinde gösterdiğiniz çaba için çok teşekkürler.
    Seni tanıdığım için kendimi çok şanslı adlediyorum ,saygıyla ellerinden öpüyorum,Teşekkürlerimi kabul edin lütfen...

(dolphin06)Sevda yenge.
    Sizide tanıdığıma çok sevindim,çok neşeli ve seviyeli kişiliğinizle bizlere onur verdiniz,Sonsuz teşekkürler..

(06pike06)Alicansın.
    Efendi,saygılı,ve sevimli kardeşim,Öncelikle inanılmaz güzel bir aileye sağipsin, çok şanslısın.Bizler için sende çok güzellikler yaptın, ama en akılda kalıcak olan herhalde,O yapmış olduğunuz Ankara oyununu oynamak ve elinde kemerle milleti pataklaman olucak,Oyun için ve katılımın için teşekkürler kardeşim..

(west_1979)Mustafa.
    Ankara ekibinin belkide en fedakar üyesi,Kardeşim seni tanıdığıma çok memnunum,Efendi ve saygılı kişiliğinle Bir çok insana örnek olduğunu düşünüyorum katılımın için ve desteğin için sana minnetarım Ankara'da yaptığın org.'taki çabalarını unutmuş değilim ,teşekkürlerimi kabul et..

(cdyl)Aylin.
    Bu seninle ikinci org. buluşmamız.Ve katılımlarınızla bizleri onurlandırdınız sizler gibi dostlarla birlikte olmak zevk,ve keyif,teşekkürler

(Utku)Utku,
    Saygılı,seviyeli,ve ağırbaşlı kişiliğinizle bizleri onurlandırdınız, bu buluşmamızdada bizleri yalnız bırakmadınız katılımınızla gurubumuza renk kattınız,Teşekkürlerimi kabul edin..

(asi_gecekondu)Tanju.
    Tanju kardeşim,katılımınla bizlere onur verdin seninde emeklerini unutamayız,bizlere ,be özellikle Turgay ağbiye olan yardımlarından dolatı sonsuz teşekkürler,katılımın, ve çabaların için öok teşekkürler ..

(turna 006)Şenol.
    Sen ne kadar saygılı,ve insan canlısı bir arkadaşsın,yüreğin sevgi dolu,seni yakından tanıdığıma çok memnun oldum.Çabaların,ve katılımın için sonsuz teşekkürler kardeşim..

ANTALYA

(N@mık)Namık.
    Bu tür org.'ların olmazsa olmazı,Senin için ne desem bana mutlaka bişeyler söyliyeceksin, ama ben genede bir iki kelime edicem.Sevgili Dostum katılımınla bizlere renk, ve onur verdin.İnsanlar her ne kadar seni uzlaşmasız,geçimsiz, birisi olarak tanımlasalarda aslında sen gerçekten çok objektif,ve doğal haklara sahip birisisin.Kişiliğinle ve seviyenle bir çok insanın örnek alması gereken bir kişiliksin,seni tanıdığım için ve sana arkadaşım,dostum diyebildiğim için kendimle gurur duyuyorum,senden ötürü. Katılımın bizlere renk ve onur verdi sama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

(Borwekçi)Yücel.
    İşte bir efendi,işte bir saygılı,işte bir adam,Gene bizi yalnız bırakmadın,fazla söze ne hacet,teşekkürler kardeşim..

(ozan)Ozan.
    Hocam,sen gerçektenbu işi biliyorsun (Balık) yakalamak senin işin,bunu zaten biliyorduk gene gösterdin,Saygılı ve seviyeli kişiliğinle bizlere onur verdin.Katılımınla bizlere renk verdin teşekkürler..

(creyz_fışher)Burak.
    Sende amca oğlundan(Ozan)'dan aşagı kalmazsın (Balık) konusunda, sizler gerçekten bu işte bilgili ve usta kişilersiniz sizlerden öğrenicemiz çok şey var.katılımınızla bizleri onurlandırdınız,teşekkürler..

TRABZON

(izzetbey)İzzet.
    Sevgili dostum,seni tanımak gerçekten bir şerefti benim için.Harika kişilik,duygu adamı,alçak gönüllü,aile babası,değerli insan.senin için daha çok şey söylenebilir, ama sana sadece, Dostum diyediliyor olmak bile bana yeter.Teşekkürler Dostum..

SAMSUN

(M.çelikkaya)Murat.
    Sevgili arkadaşım,bizleri taaa oralardan yalnız bırakmayıp buralara kadar geldin,ve bizlere renkli kişiliğin ile neşe saçtın,seni tanımak ayrı bir zevk,senle sohpet,ayrı bir keyif,ayaklarına sağlık iyiki versın,iyiki geldin,teşekkürlerimi kabul et..

ADANA

(O_Sadi)Orhan,amca.
    Orhan amcacım bilge kişiliğinizle, ve tecrübelerinizle, o, uzak yollardan aramızda idiniz, sizlere ayrıyetten teşekkürlerimi sunar, ellerinizden öperim lütfen kabul buyrun..

(Adminden torpilli)Değer.
    Sevimli ,neşeli,bir o kadarda saygılı kardeşim renkli kişilik.seni tanımakta ayrı bir zevkti(amca)anladın sen onu,,umarım daha bir çok org.'ta görüşmek dileği ile,aramıza hoşgeldin.

İSTANBUL

(Şimandifer)Sennur.
    Sevgili kardeşim.sıcak kanlı, neşeli,bir o kadarda saygılı güzel insan.Seninle yüz,tüze tanışmak bana onur verdi,sen gerçekten cok seviyeli, ve bir o kadarda saygıyı hak eden bir insansın.Yüzünden gülümseme eksik olmasın,Allah sana tüm güzellikleri sen dilemeden versin, sen herşeyin en iyisine layık, ender insanlardansın, sana hayatında ömür boyu mutluluk ve huzur diliyorum .seni tanımak ayrı bir onurdu benim için.lütfen saygılarımı ve teşekkürlerimi kabul et..

(pavurya)Suat.
    Sen nesin ya ,Bir insan bu kadarmı sevimli, canayakın,insan sevgisi ile dolu olur.Kardeşim seni tanıdığıma gerçekten çok ama çok memnunum,İyiki geldin, iyiki vardın, iyiki tanışabildik,Senin için söylenicek sözler, ve kelimeler kifayetsiz kalıyor şu an. Çok şanslıyım diyebilicem sadece,çünki sizler gibi dostlar edindim, saol kardesim, bize renk verdin, lütfen teşekkürlerimi kabul et..

(beyazkartal)Selim.
    Katılımınla bizleri onurlandırdın teşekkürler arkadaşım..

(Diren)Diren.
    Benim kız kardeşim,ailemin bir ferdi,eşim ve ben, seni tanıdığımız için şeref duyduk.yüreği insan sevgisiyle dolu ,alçak gönüllü,müthiş kariyerine raman mütevaziliğini tevazuyu elden bırakmayan sede insan.Biliyorsun ki İzmirde bir ailen var, bir ablan, ve ağbin var.Sen bizim ailemizin bir ferdisin bunu sakın unutma..sana çok teşekkür ederim..

AYDIN

(Eczacı)Mehmet.
    Sevgili ağbim son anda beni ve bizleri kırmadığın için ve aramızda olduğun için sonsuz teşekkürler.Bir çok insanın örnek alması gereken çok güzel bir insansın ,Saygınla ve seviyeli kişiliğinle bizleri onurlandırdın.sana ne kadar teşekkür etsen azdır katılımın,paylaşımın,ve yardımların için minnettarım.lütfen saygılarımı ve teşekkürlerimi kabul et..

MANİSA

(avcıperdeci)Serdar.
    KP.Sana ne diyeyimki ,kardeşim,desem az olur,ben sen,sen ben,aynı.
    Ailem bir fert daha kazandı,Bu oluşumda bana yardımlarınla ve katılımınla çok emeğin geçti hakkını helal et.Sen ve değerli kardeşim eşine,bir ömür boyu mutluluklar ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.bebeklerinizle birlikte ailemiz dahada genişliyecek.sizleri seviyorum .Şişman rambo.KP.

(Hakan 28)Hakan.
    Sevgili ve değerli güzel insan.Sanada ailenle birlikte katılımından dolayı teşekkürlerimi sunarım .Sen bizim ekibimizin değişmez ferdisin bunu biliyorsun.Senin gibi saygılı insanlara her platformda ihtiyaç var.katılımınla bizleri onurlandırdınız tekrardan teşekkürler kardeşim..

(Ali 45)Ali.
    Ali kardeşim,seni ilk defa bu ortamda tanıdım ve inanılmaz mutlu oldum .Ailenizle birlikte bizlerle olmanız ayrıyetten bir şerfti bizim için.
    Ekibe hoşgeldin.Renkli kişiliğinle bizlere çok şeyler katıcanı şimdiden biliyorum.desteğin ve katılımın için teşekkürler kardeşim..

(Hakanboya)Bilal.
    Bu ilk tanılmamızdı ama asla son olmuyacak, ailenizle birlikte bizleri şereflandirdin.eminim daha çok paylaşımlarımız olucak katılımın için teşekkürler kardeşim seni tanıdığıma memnun oldum.iyiki aramıza geldin,sende ekibe hoşgeldin..

ALAŞEHİR

(birahas)Ahmet.
    Ailenle birlikte yine bizlerle oluşun bizleri onurlandırdı, yine, ve gene, birlikte olmak dileği ile saygılar, sevgiler kardeşim.desteğin işin ve katılımın için teşekkürler..

Son düzenleme: 13 Ağustos 2007
  5. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Sayfa (2)

İZMİR

(Yalı çapkını)...........
    Dev adam,efendi kardeşim,katılımınla, ve katkılarınla bizlere yardımlarınla ,sanada minnettarım çok teşekkürler..

(deepbourne)Suat.
    Sevgili kardeşim, ağırbaşlılığınla,saygınla,ve tatlı gülümsemenle, yardımlarınla ,bizlere renk kattın.teşekkürler kardeşim..

(steelrock)Burak.
    Kısa çöpü çeken adam.Ama bu kez sana kısa çöpü çektirtmedik sanırım ,inşallah herşey gönlünce olmuştur. Saygı,sevgi,efendilik ,diyoruzya ,işte bunların hepsi tek kişide ancak bu kadar toplanabilir.sen örnek alınacak bir insansın sana çok teşekkür ederim benim sevgili kardeşim tatlı gülümsemen eksik olmasın..

(canazor)Can.
    Çok lazımsın,,Sevgili dostum, evet gerçekten lazımsın ,Renkli kişiliğin ve neşeli oluşun etrafındaki insanlara pozitif bir enerji veriyor.sen her ortama lazımsın.Ailenle birlikte aramızda olman bizlere mutluluk verdi.Ailene ve sana teşekkürler kardeşim..

(pasion)Engin.
    Doğum günün kutlu olsun .Bügün senin doğum günün unuttum sanma.
    Sevgili kardeşim ailenle birlikte bizlerle olman mutluluk verdi desteğin ve katılımın için çok teşekkürler..

(çılgın_çupracı)Tugay.
    kendisi benim kardeşim olur .bunu gururla söylüyorum çünki onunla gurur duyuyorum.Hem kişiliği ile hemde Balıktaki ,özellikle,takım hazırlamadaki ustalığı ile bunu hak ediyor.aramızda oluşu katılımı için onada teşekkürler..

(Annem ve Babam)Z.Abidin.ve Gülsevim.
    Sevgili ailem, annecim, ve babacım,sizleri seviyorum.iyiki yanımda idiniz bu güzelliğe sizlerde şahit oldunuz.Yanımda oluşunuzla bana manevi desteğinizle güç verdiniz teşekkürler..

(derya__kuzusu)Müjdat.
    Öncelikle sevgili eşime,Büyük oğlum,Z.Abidin ve küçük oğlum Ferit'e,yanımda oldukları için, benimle oldukları için,Yüce Rabbime teşekkür ediyorum..
    Benmi, adı üstünde Manyak işte..

Katılımda bulunan ve bana yardımlarını esirgemeyen herkese bir kez daha minnetlerimi ve teşekkürlerimi borç bilirim.iyi varsın WWW. BALİK AVİ.NET.

6. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Engin deme öyle :( Zaten orada olamadım diye çok üzüldüm, ama kısmet ... başka sefere inşallah :)

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ümit' in fotoğrafları nerde ?... Sakın onu kaybettik oralarda demeyin :eek: İnanmam :D

8. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    :D :D :D :D :D

9. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Sorma aşiret üyesi olamadım ona gülüyorum.:D

10. admindentorpilli

admindentorpilli

Favori Kamış:
    dart okları ( ciddi sponsor arıyorum . giden gidiyor)
    En İyi Avı:
    İsmi niLÜFER'di. sanırım 55 kg felan gibiydi :)
    Sevgili balık avcıları , sizi Ghostbusters dan daha çok sevdik :D , ben ve en sevgili sevgilim Özge çok eğlendik , aranızda bulunmak çok keyifli idi.

Bundan sonraki organizasyonlarda ben , sevgilim ve muhtelif şişelerim yanınızda olmaya çalışacağız.

Namık Ağabey ben bişeyi biliyorum da yazıyorum , Torpilimi kendim yaptım , ardına torpil sayısını artırdım :D:D:D

Tekrar sevgiler saygılar,

Değer&Özge

11. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Gecenin ilerleyen saatlerinde Ankara katılımcılarının bir kısmı Foça da

Sevgili Müjdat söz verdiği gibi kamp alanına önceden geçmiş ve bizi beklemekte..

Çadırları kurup yıldızları izlemeye başlamalı...

Shot at 2007-08-13

İmece ile çadırlar tamam

Shot at 2007-08-13

Cancan Afyon dan siparişini mideye indiriken son derece mutlu görünüyor.. Duble kaymaklı!

Shot at 2007-08-13

Sofrayı hazırlayalım.
    Shot at 2007-08-13

Hazırlayalım ki hazineyi çıkarıp paylaşalım:D

Shot at 2007-08-13

Shot at 2007-08-13

Müjdaaatttt!.. Gel bişeyler ye.. Bak yarın çok yorulacaksın..
    Shot at 2007-08-13

12. Kelanj

Kelanj

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7.5 kg.Sazan.
    Müjdaaatttt!.. Gel bişeyler ye.. Bak yarın çok yorulacaksın..
    Shot at 2007-08-13[/QUOTE]

Ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh.:D

13. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    İmha ekibi:D :D
    Shot at 2007-08-13

Shot at 2007-08-13

Mahşerin 3.5 atlısı :D :D
    Shot at 2007-08-13

Müjdat sahanın her yerinde.. Koşuyor koşuyor koşuyor... pek çok konuda yetenekli :D..
    Shot at 2007-08-13

14. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta

gece neden uyandırılmadığımız ortaya çıktı şimdi:D :D :D neyse yazdım bir tarafa bunu.

15. Bigfish

Bigfish

Favori Kamış:
    çıkrık takım
    En İyi Avı:
    çoktu hatırlamıyorum
    Mehmet Abicim ...

Özellikle ben seni kaldırmaya geliyordum Müjdat Abim..

Durdurdu Okadar yoldan geldi Daha yatalı 15 dakika oldu dedi Bende

Kaldımaya kıyamadım yoksa biliyorsun..

Sözümüz olsun Abi herzaman İstiyorsan hemen Hemen kargo göndereyim .

16. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Midye ile yapılan erken kahvaltı ardından tamyol balığa.
    Kaptanımız Değerli arkadaş, candost SEBO... Yok Problem..
    Shot at 2007-08-13

İlk vuruşlar ve ilk ziyaretçiler.. Ayrıca ilk kez ahtapot yakalıyorum.. Çok ağırmış.
    Shot at 2007-08-13

Cici fangri
    Shot at 2007-08-13

Utku dan enfes bir mırmır..Tebrikler ...
    ( Bu balığın ardından acaba Kalkan yerine Foça ya mı yerleşsek dedi:D .. )
    Shot with DSC-W15 at 2007-08-13

Aslan babiş:)... Av yeteneğimi kimden aldığım belli.
    Shot with DSC-W15 at 2007-08-13

Sırtı ekibi, sizde durum nedir komşular???
    Shot at 2007-08-13

Dostlar, rastgele, mırmır a gidiyorsunuz sanırım :D..
    Shot at 2007-08-13

17. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Müjdat bittin sen birader:mad: :mad: :p

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bana bunu yapmayın yaaaa :mad: :(

19. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Sen ta İstanbuldan kızıyorsun ben bu masanın 10 metre önünde arabada yatıyordum:mad: :mad: sabaha delil bile yoktu ortada bir tane midye kabuğu görmedim ,yoksa orda olay çıkacaktı:D :D

20. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Olay yerini iyi temizlemişler demek ki Mehmet abi delil filan kalmamış :D:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.