Turna balığı yavrusu..

Konu, 'Genel Konular' kısmında psikolog06 tarafından paylaşıldı.

1. psikolog06

psikolog06 çağlar çalış

Favori Kamış:
    shimano catana CX 2,10
    Favori Makine:
    shimano exage 2500
    En İyi Avı:
    sazan 1800 gr
    Merhaba dostlar..memlekette evimizin yakınında bir tane gol var suyu temiz yerden kayniyor surekli,icine köylüler çay balığı dediğimiz balıklardan atmışlar cok fazla çoğalmışlar başkada balik yok zaten suni bir gol.yakınında baskada su kaynağı yok bu gölete turna bırakmak istiyorum tatile geldikçe at-cek yapar keyif yaparım.yavru turna nerden temin edebilirim 20 tane filan bıraksam yeter bilen arkadaslardan tavsiyelerini yardımlarını bekliyorum..şimdiden teşekkürler..reeling

2. Senol_Temur

Senol_Temur Senol

Favori Kamış:
    Shimano Alivio CX 240 Medium Light
    Favori Makine:
    Shimano Exage 3000SRC
    En İyi Avı:
    Sudak 59 cm - Turna 86 cm
    Gol ve goletlere baska turde balik salmak benim bildigim izine bağlıdır . Tabi bu özel mülkse sanırım izin gerekmez . Bilen birileri daha da detaylı yardımcı olur sana sanırım .

3. psikolog06

psikolog06 çağlar çalış

Favori Kamış:
    shimano catana CX 2,10
    Favori Makine:
    shimano exage 2500
    En İyi Avı:
    sazan 1800 gr
    senol kardes haklisin canli nakil yapmak ve salmak yasak ama herhangi bir risk yok,özel mülk değil koyün yakınında yapay bir gölet.burda kimse turnanin ne olduğunu bile bilmez.şans eseri tutsalarda tuttuklari baligi nakil yapmalarına imkan yok en yakın dere veya gol 80 km mesafede.benim amacım binevi havuza balik atıp tutup tutup salmak farklı malzemeler için deney yapmak.bu turnayi üreten yavru satan yokmudur acaba arkadaslar ya?