turna gölleri

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında kovboy tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    burası tam bir turna cenneti yalnız ulaşım çok zor arabayla biryere kadar gidiyorsunuz geri kalanı ormanın içinden yürüyerek gidiliyor size birkaç resmini ekliyorum enson gidişimizden fazla duramadık yagmur bastırdı hava bozdu erkenden dönmek zorunda kaldık. Nasıl gidebileceginizide anlatayım k.burgazı geçiyorsunuz göktürkköyünün içinden geçip orman yoluna sapıyorsunuz terkos ve tayakadın tabelalarını takip ediyorsunuz gerisini oralarda gördügünüz birine sorsanız daha çabuk bulursunuz (tabi soracak birini bulabilirseniz)ormanlık arazi oldugu için nadir olarak insanla karşılaşıyorsunuz.BENİM BU GÖLDE RASLADIGIM BİR ÇOBAN BU GÖLDE KISA BİR SÜRE ÖNCE 18 KG LIK BİR DEV TURNANIN OLTAYLA YAKALANDIGINI SÖYLEDİ BEN ONUN YALANCISIYIM AMA SİZE SUNU AÇIK YÜREKLİLİKLE SÖYLEYEYİM BİZ BURADA 5 KG LIK TURNALAR YAKALADIK HATTA[​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]HİÇ UNUTMUYORUM BİRİNİN İÇİNDEN ÖRDEK YAVRUSU ÇIKMIŞTI

2. avcı_55

avcı_55 Alaattin ışık

Favori Kamış:
    Olta.
    Sevgili Kovboy kardeş güzel yerlere benziyor,ama oranın adını yazmamışsın.
    Terkos ve Tayakadın tabelelarını geçtikten sonra ormanlık yola sapıcaz,gide-ceğimiz yerin adını da yazarsan sevinirim.

3. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    Degerli Arkadaşim Buranin Bir Adi Yok Sadece Eski Kömür Ocagi Oldugunu Biliyorum Ayriyetten Terkos Ve Tayakadini Geçmiyorsun Ihsaniye Köyüyle , Tayakadin Arasinda Ama Inan Yaninda Bilen Birisi Yoksa Bulman Çok Zor Çünkü Yoldan Görünmüyor Bu Göller Orman Içinde Ben Bile Okadar Gitmeme Ragmen Bazen Yolu Kaybediyorum

Son düzenleme: 8 Temmuz 2006
  4. gercekten yer güzele benziyor turnacı dostlarımızın ilği göstereceği bir konu :D ... paylaşım için teşekkürler

5. kemalyaman34

kemalyaman34 Kemal

Favori Kamış:
    Muhtelif çap ve markalarda makina ve kamış
    En İyi Avı:
    Turna : 72 cm.
    kroki çizermisin?

selam. bu yere gidişin kemerburgazdan sonrası için kabaca bi krokisini çizip mail atman mümkün mü? anadolu yakasındayım. mekan baya güzel. eğer dediğin gibi turna varsa botla falan alabiliriz gibi geliyor. ama senin bi kroki yollaman önemli. tabi eğer mümkünse.
    e-mail: yamankemal34@gmail.com

6. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    kesinlikle sazlıkların dibi turna kaynıyor

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.